Menu
Zatvoriť menu

Nový Multivan Výbava a balíky výbavy

Nový Multivan Výbava a balíky výbavy

Nový Multivan je mimoriadne všestranné a flexibilné vozidlo. Aby bolo ešte všestrannejšie, máte na výber celú paletu doplnkov až po kompletné balíky výbavy. Tu si môžete pozrieť, čo všetko je možné.

Cena od (vrátane DPH)
37.788,-
Cena od (bez DPH)
31.490,-
Výkon motora (kW)
110 - 150
kW
Výkon motora (k)
150 - 204
k
Spotreba
6,4 - 9,8
l/100 km
Emisie CO₂
167 - 221
g/km
Hmotnosť brzdeného prívesu
(pri 12% stúpaní)
2.000
kg

Zvonku úplne nový, no jednoznačne Bulli

Nový Multivan nadväzuje svojím vzhľadom na jasný a nadčasový dizajn svojich predchodcov - prekvapivo nanovo interpretuje funkčné tvary. Klasické dvojfarebné lakovanie, dodávané na želanie, zvýrazňuje rovnako ako pri prvom modeli Bulli elegantný chrómový pás4, ktorý sa tiahne od prednej až po zadnú časť vozidla. Široké predné partie s lakovaným nárazníkom a výraznou voštinovou štruktúrou podčiarkuje silný postoj nového modelu Multivan. A vďaka nižšej výške vozidla pôsobí ešte dynamickejšie. Vzhľad exteriéru samozrejme môžete prispôsobiť svojmu vlastnému vkusu. Na výber máte okrem iného dve dĺžky vozidla, širokú ponuku lakovania a nové disky z ľahkej zliatiny.

Lakovanie

Viac farby v živote

Nový Multivan sa dodáva v jedenástich farbách a troch farebných kombináciách. Prvýkrát sú v ponuke tri voliteľné metalické laky "Medium Blue", "Mono Silver" a "Energetic Orange", ako aj dvojfarebné lakovanie "Deep Black Pearl Effect/Fortan Red Metallic", "Medium Blue Metallic/Candy White" a "Mono Silver Metallic/Energetic Orange Metallic", dodávané na želanie.

Viac informácií o lakovaní

Disky

Záležitosť kolies

Okrem farby laku zohráva rozhodujúcu úlohu aj výber kolies. Ich správna kombinácia dodáva novému modelu Multivan mimoriadne osobitý charakter. Športové, elegantné alebo dynamické: vyberte si z jedných oceľových diskov a viacerých diskov z ľahkej zliatiny svojho favorita.

Viac informácií o diskoch

Panoramatické strešné okno

Voľný výhľad na nebo

Prvýkrát je pre Multivan k dispozícii panoramatická sklenená strecha6. Dvojdielne strešné okno prechádza od kokpitu až po druhý rad sedadiel a poskytuje voľný výhľad na slnko, mesiac a hviezdy. Špeciálna UV vrstva znižuje tepelné žiarenie a chráni cestujúcich.

 •  Plocha okna: 913 mm x 403 mm vpredu a 900/910 mm x 1 284 mm vzadu
 • Zvyšuje výšku interiéru o ďalších 34 mm na 1 346 mm
 • Súkromné zasklenie s 90 % zatemnením
 • Ochranná vrstva "LowE" bezpečnostného skla znižuje tepelné žiarenie o 78 %.

   

Dizajn svetiel

Vidieť a byť lepšie videný

Multivan disponuje výhradne LED prednými a LED zadnými svetlami. Osobitným prvkom nového modelu Multivan Style sú IQ.Light Matrix LED svetlomety7 s automatickou reguláciou sklonu svetlometov a integrovaným svetelným LED pásom8 medzi svetlometmi.

 • LED svetlomety
 • IQ.Light Matrix LED svetlomety7 a svetelný LED pás8
 • Funkcia "Coming home" a "Leaving home"9
 • Zadné LED svetlá
 • Okolité osvetlenie

Viac informácií o dizajne svetiel

Dvere a zadné dvere

Pohodlné nastupovanie

Multivan vám otvorí všetky dvere. Niektoré z nich dokonca automaticky. Napríklad posuvné aj zadné dvere sa dajú odomknúť pomocou skladacieho kľúča s diaľkovým ovládaním vo vrecku a otvoriť gestom nohy. Mimoriadne praktická funkcia najmä vtedy, ak stojíte pred vozidlom s plnými rukami a potrebujete si odložiť nákup. Vozidlo však musí disponovať funkciou Easy-Open10 v kombinácii s elektrickými posuvnými dverami11 alebo elektrickým otváraním zadných dverí12.

 • Elektrické posuvné dvere11

 • Elektrické otváranie zadných dverí12

 • Funkcia "Easy Open" a "Easy Close"10

 • Funkcia "Keyless Start"13 a "Keyless Advanced"14

Viac o dverách

Sklápateľné ťažné zariadenie

Automaticky sa uvoľní

Multivan je po prvýkrát v ponuke so sklápateľným ťažným zariadením15. Spínačom v batožinovom priestore sa pohodlne odomkne a uvoľní elektricky. Potom stačí nohou alebo rukou zľahka stlačiť spojku guľovej hlavy smerom nahor aby sa zablokovala. Sklopenie je tiež poloautomatické. Opäť stlačíte spínač. Spojka je teraz odblokovaná a elektricky sklopená. Potom ju stačí už len rukou alebo nohou zatlačiť pod zadný nárazník.

Interiér, do ktorého sa opäť zamilujete

Práve vnútorné hodnoty tvorili z Bulli vždy to, čím je dnes: najobľúbenejšou rodinnou dodávkou vo svojej triede. Aby to tak bolo aj v budúcnosti, integrovali sme do interiéru množstvo nových funkcií. A to, čo to sa osvedčilo sme urobili ešte o niečo lepšie. Výsledok: siedma generácia je ešte digitálnejšia, variabilnejšia a funkčnejšia. Elegantný dizajn kokpitu, ale aj inovatívne sedadlá a komfort jazdy sú zárukou toho, že si každú cestu užijete.

Predné sedadlá

Tu sa posadíte radi

V modeli Multivan sedíte vysoko. Presnejšie: vo výške 87,2 cm. Vďaka tomu nielen ľahko nastúpite a vystúpite, ale získate aj mimoriadne dobrý prehľad. Viac priestoru majú aj hlava a nohy majú. Oceníte to najmä na dlhých cestách alebo v bežný deň, keď musíte často nastupovať a vystupovať. Multivan prezentuje svoj komfort aj v iných ohľadoch. Obe predné sedadlá sa dokonale prispôsobia kontúram vášho tela a súčasne môžete upraviť výšku sedadla, pozdĺžne nastavenie, sklon sedadla. Sedadlá v modeli Multivan Life a Multivan Style sú vybavené aj pohodlnými lakťovými opierkami a ďalšími funkciami.

Viac o predných sedadlách

Samostatné sedadlá v priestore pre cestujúcich

Priestor pre mnoho nových možností

Interiér Bulli nebol ešte nikdy taký flexibilný ako v súčasnosti. Umožňuje to prvýkrát úplne rovná podlaha od prvého až po tretí rad sedadiel a nový systém koľajničiek, ktorých voliteľné dlhé stredové pruhy16 siahajú až k predným sedadlám. Nové samostatné sedadlá, ktoré sú až o 25 % ľahšie, sa dajú flexibilne posúvať, skladať a vyberať. Vytvoríte tak ďalší priestor pre vás a vašich blízkych.

Viac o samostatných sedadlách

Multifunkčný stolík

Skladací stolík a stredová konzola v jednom

Multivan ponúka multifunkčný stolík12, ktorý si právom zaslúži svoj názov. Pretože v modeli Multivan nebol ešte nikdy stolík taký variabilný a funkčný ako tento. Po vložení do dvoch stredových koľajničiek sa ako stredová konzola dá posúvať po celom vozidle a upevniť medzi jednotlivé sedadlá - dokonca aj medzi sedadlo vodiča a spolujazdca. V kokpite tak vzniká ďalší úložný priestor. V priestore pre cestujúcich môžete zdvihnúť hornú časť konzoly, vytiahnuť dve stolové dosky a potom ich sklopiť. A stolík je pripravený.

 • Vytvorený úplne novo

 • Použiteľný ako stredová konzola a ako stôl

 • Dve samostatne skladacie stolové dosky

 • Tri držiaky na poháre a úložný priestor hore

 • Veľká priehradka na 1,5-litrové fľaše vzadu

 • Otvorená priehradka vpredu

 • Úložné priestory vo vnútri stola

 • Inovatívny zamykací systém

Odkladacie priehradky

O poriadok je postarané

Nezáleží na tom, koľko detí je na palube. V modeli Multivan je vždy poriadok. Nápoje, sladkosti a hračky. Cestovné príručky, smartfóny a notebooky. Takmer pre každý predmet je k dispozícii dostatočne veľká priehradka alebo vhodná možnosť uloženia.

 • Uzavretý úložný priestor na prístrojovej doske

 • Uzamykateľná priehradka v prístrojovej doske

 • Veľké odkladacie priestory v predných dverách, okrem iného na 1,5-litrové fľaše

 • Posuvná stredová konzola12 s tromi držiakmi na poháre a tromi odkladacími priehradkami

 • Sklopné stolíky na zadnej strane operadiel predných sedadiel9

 • Sklopné stolíky na zadnej strane operadiel samostatných sedadiel v druhom rade17

 • Odkladacie zásuvky pod vonkajšími samostatnými sedadlami v priestore pre cestujúcich

 • Odkladacie priehradky a držiaky na fľaše na bokoch v priestore pre cestujúcich

Ambientné osvetlenie

Svieti vo vašich farbách

Bez ohľadu na to, akú máte náladu: Viacfarebné ambientné osvetlenie s až 30 farbami18 sa postará o uvoľnenú atmosféru. Vďaka starostlivo vybraným svetelným scénam môžete v priebehu niekoľkých sekúnd ponoriť celý interiér do teplého žltého tónu, dynamickej červenej alebo pestrej hry farieb.

 • 10-farebné19 alebo 30-farebné18 ambientné osvetlenie

 • LED pásy v kokpite a bočnom obložení až po druhý rad sedadiel

Poťahy sedadiel a dekoračné aplikácie

Harmonicky zladené

V modeli Multivan sa budete cítiť príjemne. Pretože naši interiéroví dizajnéri vybrali len vysokokvalitné materiály. A šikovne ich navzájom skombinovali. Jemne štruktúrované dekóry, voliteľné jemné kožené poťahy sedadiel a decentné farebné prevedenie podčiarkujú prémiový charakter modelu Multivan.

Viac o poťahoch a dekoračných aplikáciách

Moderné pripojenie: konektivita a infotainment

Multivan disponuje takými digitálnymi funkciami a konektivitou ako ešte nikdy predtým. A tým je dokonale pripravený na súčasnú dobu. Obzvlášť pôsobivo to prezentuje kokpit. Okrem prispôsobiteľnému digitálnemu prístrojovému panelu "Digital Cockpit"20 a veľkému dotykovému displeju Infotainment systému, ktorý umožňuje nastavenie mnohých funkcií vozidla, tu nájdete mnoho ďalších inovácií: nový, voliteľný head-up displej, integrovaný In-Car Shop a voliteľný prémiový zvukový systém od spoločnosti Harman Kardon17.

Prémiový zvukový systém Harman Kardon

Skvelý zvuk

16-kanálový ethernetový zosilňovač. 14 špičkových reproduktorov. S výkonom neuveriteľných 840 W. S voliteľným prémiovým zvukovým systémom od spoločnosti Harman Kardon17 vytvoríte z modelu Multivan vozidlo z mimoriadne výnimočným zvukom. Systém, ktorý je starostlivo vyladený na interiér, produkuje plný, no súčasne presne definovaný zvuk. Akustické vyladenie riadi takzvaný "Fraunhofer sonamic panorama" algoritmus. Delí jednotlivé zdroje stereofónnej nahrávky a rovnomerne ich rozdeľuje na zvukovú scénu v tvare písmena U - pre podmanivý priestorový zážitok a neopísateľne vzrušujúce momenty.

Viac o zvukovom systéme Harman Kardon

Digital Cockpit

Štandard pre každý Multivan

Na sedadle vodiča vás čakajú moderné technológie na vysokej úrovni. Váš pohľad tu vždy padne na digitálny prístrojový panel "Digital cockpit" s uhlopriečkou 26,0 cm (10,25") - bez ohľadu na to, ktorú výbavu si vyberiete. Digitálny združený prístroj sa dá rýchlo prispôsobiť podľa vašich osobných preferencií a poskytuje dôležité informácie. Najdôležitejšie z nich sa môžu premietať priamo vo vašom zornom poli. Umožňuje to nový Head-up displej21, ktorý je k dispozícii ako voliteľná výbava.

Viac o systéme Digital Cockpit

Rádio a navigácia

Tu hrá hudba

Prostredníctvom elegantného povrchu dotykového farebného displeja s uhlopriečkou 25,4 cm (10 palcov) ovládate nielen mnoho funkcií vozidla. Ovládate vždy aj infotainment systém najnovšej generácie. Digitálne rádio, voliteľná hybridná navigácia, inovované hlasové ovládanie - to všetko je možné. A vy rozhodnete, kedy. Pretože systémy sa dajú aktualizovať jednotlivo prostredníctvom služby We Upgrade22.

Viac o rádiu a navigácii

Rozhranie pre pripojenie mobilného telefónu "Comfort"

Tu má svoje miesto všetko - aj smartfón

V modeli Multivan máte k dispozícii odkladací priestor takmer na všetko. Dokonca aj pre váš mobilný telefón. Priestor priamo pod stredovými vetracími otvormi poskytuje dosť miesta. Tu možno uložiť všetky bežné smartfóny a väčšie modely Pro, v prípade potreby ich indukčne nabíjať alebo pomocou kábla USB-C pripojiť k infotainment systému.

 • Funkcia indukčného nabíjania

 • Pripojenie k anténe vozidla, lepší príjem

 • Protišmyková vrstva

 • Ľahko prístupný

Ďalšie rozhrania USB

Multifunkčný kožený volant s radiacimi páčkami

Váš multifunkčný ovládací prvok

Štandardný multifunkčný kožený volant vám pohodlne padne do ruky a presvedčí mimoriadne jednoduchým ovládaním. Pomocou tlačidiel môžete ovládať rádio alebo navigačný systém, mobilný telefón alebo tempomat. Multifunkčný volant umožňuje aj prispôsobenie digitálneho kokpitu. Agilné radenie je možné pomocou integrovaných radiacich páčok. A voliteľné vyhrievanie volantu17 sa postará o to, aby vaše ruky zostali v teple aj v zime.

We Connect

Nová digitálna mobilita

So službami We Connect25 sa ponoríte do plne digitálnej mobility budúcnosti už dnes. Všetko, čo potrebujete, je už súčasťou nového modelu Multivan. Stačí si aktivovať bezplatné služby We Connect. Potom môžete mnohé funkcie vozidla ovládať pomocou smartfónu. Pomocou aplikácie We Connect môžete na diaľku skontrolovať napríklad to, či ste zamkli dvere. Alebo pomocou GPS jednoducho vyhľadajte zaparkované vozidlo. Uvidíte: Ešte nikdy nebolo také jednoduché premeniť váš Multivan na všestranné vozidlo s konektivitou.

Prehľad služieb:

 • Núdzové volanie pri poruche
 • Parkovacia pozícia
 • Automatické hlásenie nehody
 • Stav vozidla
 • Dvere a svetlá
 • Správa o stave vozidla
 • Údaje o pohone
 • Plánovanie servisnej prehliadky

We Connect Plus

Ešte viac služieb, ešte väčší komfort

Komfortné služby We Connect Plus25, 26 dopĺňajú základné služby We Connect25 o komponent always-on. Aktuálne dopravné informácie sa do navigačného systému načítavajú v reálnom čase. Alarm je prepojený s vašim smartfónom. A vďaka online nezávislému vetraniu môžete svoje vozidlo v horúcich dňoch vychladiť skôr, ako nastúpite. Ale to najlepšie je: v závislosti od infotainment systému je We Connect Plus26, 27 na obmedzený čas bezplatne k dispozícii.

Prehľad služieb:

 • Online dopravné informácie

 • Online aktualizácia máp

 • Online hlasové ovládanie28

 • Online alarm

 • Online nezávislé kúrenie29

 • Online nezávislé vetranie

 • Média a streamovanie30

 • Zamykanie a odomykanie

 • Čerpacie a nabíjacie stanice

a oveľa viac

Viac o We Connect Plus

Služby elektromobility

Nové funkcie pre nový pohon

Nový Multivan je prvýkrát k dispozícii ako eHybrid (spotreba paliva v l/100 km: kombinovaná 1,6-1,5; spotreba elektrickej energie v kWh/100 km: kombinovaná 14,6-14,5; emisie CO2 v g/km: kombinované 37-34; trieda účinnosti: A+++). We Connect Plus25, 26 vám zároveň poskytuje vhodné služby e-mobility. Pomocou aplikácie We Connect môžete presne nastaviť, kedy sa má batéria nabíjať - a ak chcete, vhodnú nabíjaciu stanicu wallbox s pripojením na internet vám dodáme hneď spolu s naším ID. Charger31. Okrem toho môžete pomocou smartfónu skontrolovať stav nabitia batérie a pomocou časovača regulovať teplotu v interiéri ešte pred začiatkom jazdy - počas chladných aj horúcich dní. Služby e-mobility sú súčasťou balíka We Connect Plus.

Prehľad služieb:

 • Časy odjazdu (EV)

 • Nabíjanie (EV)

 • Klimatizácia (EV)

We Upgrade

Aktivovanie nových funkcií

Aj po zakúpení nového modelu Multivan môžete vozidlo rozšíriť o ďalšie funkcie. Tak, ako to poznáte zo svojho smartfónu. Stačí navštíviť webový obchod We Connect alebo obchod In-Car v systéme infotainment. Nájdete tu funkcie We Upgrade22, ktoré môžete aktivovať a okamžite používať v kombinácii s novým modelom Multivan - od ambientného osvetlenia s efektmi vizualizácií cez reguláciu diaľkových svetiel "Light Assist" až po aktiváciu navigácie pre infotainment systém "Ready 2 Discover".

 • Hlasové ovládanie (ako funkcia na požiadanie)

 • Navigácia

 • Regulácia diaľkových svetiel "Light Assist"

 • Ambientné osvetlenie (viacfarebné)18 

Viac o We Upgrade

In-Car Shop

Aplikácie, dátové balíky a oveľa viac

Do služby In-Car shop sa dostanete jednoducho cez infotainment systém. Návšteva stojí za to. Tu nájdete vybrané aplikácie, predplatné služby a funkcie We Upgrade22, vďaka ktorým bude váš nový Multivan ešte lepší. Napríklad 2 GB, 5 GB alebo 25 GB dátové balíky od spoločnosti Cubic Telecom. S nimi môžete podľa potreby používať balík Streamovanie & Internet od We Connect Plus25, 26, ktorý pozostáva z webového rádia, streamovania médií a WiFi hotspotu. V budúcnosti budete mať k dispozícii ďalšie aplikácie In-Car na stiahnutie.

 • Dátové balíky

 • We Upgrade22

 • Aplikácie In-Car, napr. Amazon Alexa23

Amazon Alexa

Vaša osobná asistentka

V službe In-Car Shop si môžete stiahnuť In-Car aplikáciu Amazon Alexa23. Vytvoriť si nákupný zoznam cestou do supermarketu? Rýchlo skontrolovať zajtrajšie počasie? Alebo zvýšiť teplotu vo vašom vlastnom dome? Hlasový asistenčný systém funguje aj vo vozidle tak, ako ho poznáte z domu. Stačí vysloviť "Alexa!". A máte plný prístup do sveta Alexa. Vďaka tomu môžete stále sledovať cestu, zatiaľ čo vybavíte všetko, čo by inak muselo počkať. Už zostáva len povedať: "Vďaka, Alexa."

Komfortné cestovanie

Ďalšie funkcie

IQ.DRIVE32

Späť na prehľad

IQ.DRIVE32

Nový Multivan vám ešte viac uľahčí život - najmä na cestách. Pretože tu vás po prvýkrát podporujú inteligentné asistenčné systémy najnovšej generácie39. IQ.DRIVE32, tento pojem označuje všetky systémy, ktoré komunikujú medzi sebou alebo s ostatnými účastníkmi cestnej premávky. Znamenajú ďalší veľký krok na ceste k autonómnej jazde.

Parkovacie systémy

Späť na prehľad

Parkovacie systémy

Parkovanie a vyparkovanie je s novým modelom Multivan len formalitou. Pohľad na okolie z vtáčej perspektívy, automatické riadenie alebo automatické brzdenie: moderné parkovacie systémy sú nielen komfortné a bezpečné, ale aj zložité manévre s nimi zvládnete jednoducho.

Bezpečnostné systémy

Späť na prehľad

Bezpečnostné systémy

Na nový Multivan sa môžete spoľahnúť: prispievajú K tomu mnohé inteligentné asistenčné systémy, ako aj vysoká úroveň pasívnej bezpečnosti pre cestujúcich aj ostatných účastníkov cestnej premávky.

Klimatizácia

Späť na prehľad

Klimatizácia

Vykurovanie, chladenie, vetranie: Multivan zabezpečuje dobrú klímu. Vďaka 3-zónovému klimatizačnému systému "Climatronic"46 je dokonca priestorovo presná. Pretože jednej osobe je často príliš teplo, zatiaľ čo druhej zima.

Nová doba, nový pohon

Časy sa menia. A s nimi aj pohony. Preto je teraz Multivan prvýkrát k dispozícii ako plug-in hybrid (spotreba paliva v l/100 km: kombinovaná 1,6-1,5; spotreba elektrickej energie v kWh/100 km: kombinovaná 14,6-14,5; emisie CO2 v g/km: kombinované 37-34; trieda účinnosti: A+++). Multivan eHybrid vám tak ponúka to najlepšie z oboch svetov: dojazd spaľovacieho motora a prevádzku na elektrický pohon lokálne s nulovými emisiami. To znamená, že bežné denné cesty do vzdialenosti 49 km33 zdoláte výlučne na elektrický pohon, ale so spaľovacím motorom zvládnete aj dlhšie trasy bez problémov. Samozrejme, stále sú k dispozícii osvedčené motory TSI34 a TDI35. Aj tie boli zdokonalené, teraz sú ešte účinnejšie a majú nízku spotrebu. Aj pri radení prevodových stupňov pristupujeme novým spôsobom. Odteraz sú všetky impulzy radenia prevodových stupňov spúšťané elektronicky prostredníctvom systému shift-by-wire. Radiaca páka pre dvojspojkovú prevodovku už nie je potrebná. A medzi prednými sedadlami máte viac priestoru.

Tieto balíky výbavy vám ponúkajú viac

"Light & Vision"

Zapnuté svetlá, vypnuté svetlá, zapnuté stierače, vypnuté stierače - najmä v zlom počasí máte často plné ruky práce. Balík "Light & Vision"36 vykonáva veľa úkonov za vás - a ponúka niekoľko ďalších zaujímavých funkcií.

 • Svetelný a dažďový senzor
 • Intervalové stieranie čelného skla pre stierače čelného skla
 • Bezpečnostné vnútorné zrkadlo, s automatickou clonou
 • Denné svietenie s asistentom svietenia
 • Funkcia "Coming home" a "Leaving home"

Balík "EASY OPEN"

S balíkom Easy Open19 môžete svoj nový Multivan otvoriť gestom. Stačí mať kľúč vo vrecku a vložiť nohu pod posuvné alebo zadné dvere. Nech sa páči.

 • Elektrické posuvné dvere s funkciou Easy-Open
 • Elektrické zadné dvere s funkciou Easy-Open a Easy-Close
 • Bezkľúčové zamykanie a štartovací systém "Keyless Advanced", bez bezpečnej poistky
 • Osvetlenie okolia zadných dverí a 30-fariebné ambientné osvetlenie

Balík "Pre Rodinu"

Deti chcú byť zamestnané. Preto je balík "Pre Rodinu"36 kombináciou vybraných doplnkov, ktoré zmenia aj dlhé cesty po diaľnici na krátke výlety. Multifunkčný stolík s tromi držiakmi na poháre, zásuvky pod sedadlami a dva odpadkové koše poskytujú dostatok priestoru pre všetko, čo sa deťom dostane pod ruky a čo potrebuje svoje miesto.

 • 2 odpadkové koše
 • Zásuvky pod vonkajšími sedadlami v priestore pre cestujúcich
 • Obe posuvné dvere so servodovieraním
 • Posuvné okná v oboch posuvných dverách
 • Multifunkčný stolík/stredová konzola s 3 držiakmi na poháre, ktoré sa dajú posúvať po celom vozidle
 • Stmavené zadné okná, tepelne izolačné sklo so sklom s funkciou "Privacy", absorbujúce 65 % svetla

Balík "Top Package"

S exkluzívnym balíkom "Top Package"37 necháte svoj nový Multivan zažiariť v úplne novom svetle. Obsahuje niekoľko mimoriadne atraktívnych funkcií, z ktorých niektoré sú k dispozícii po prvýkrát, napríklad panoramatická sklenená strecha a IQ.Light.

 • Panoramatická sklenená strecha (90% zatemnenie)
 • IQ.Light Matrix LED svetlomety s denným LED svietením
 • Dynamická regulácia diaľkových svetiel "Dynamic Light Assist" pre Matrix LED svetlomety
 • Denné svietenie s asistentom svetiel
 • Funkcia "Coming home" a "Leaving home"
 • Svetlá do nepriaznivého počasia
 • Regulácia dosvitu reflektorov, dynamická, s dynamickým prisvecovaním zákruty
 • Zadné LED svetlá, zatmavené
 • 3-zónová klimatizácia "Air Care Cimatronic" s prídavným ovládacím panelom v priestore pre cestujúcich
 • Intervalové stieranie stieračov čelného skla s dažďovým senzorom pre stierače čelného skla
 • Bezpečnostné vnútorné spätné zrkadlo, s automatickou clonou
 • Slnečné clony so zrkadlom, osvetlené, držiak lístkov na strane vodiča

Nový Multivan - viac informácií

Prvý dojem

Všetko, čo potrebujete vedieť o novom modeli Multivan na jednej stránke.

Nový Multivan

Špecifické vlastnosti

Objavujte špecifické vlastnosti nového modelu Multivan.

Špecifické vlastnosti

Varianty modelu

Objavujte varianty modelu Multivan.

Varianty modelu

Technické údaje

Rozmery, konfigurácia sedadiel, pohon - všetko na jednom mieste.

Rozmery a hmotnosť

Fakty a ceny

Všetky informácie na jednom mieste a na stiahnutie.

Cenníky a katalógy

Multimediálna knižnica

Chcete vidieť viac fotografií nového modelu Multivan? Potom navštívte našu novú stránku: multimediálna knižnica.

Mediatéka

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen