Menu
Zatvoriť menu

Komunikácia

Komunikačná sloboda, akú máme radi

Komunikačná sloboda, akú máme radi

Komunikácia

Komunikačná sloboda, akú máme radi

Komunikačná sloboda, akú máme radi.

Komunikácii u nás venujeme veľkú pozornosť. A presne takú veľkú, ako si želáte. Či už ide o moderné možnosti komunikácie, komfortné riešenia infotainmentu alebo čistú zábavu. Príslušenstvo Volkswagen vám ponúka ten najmodernejší stav techniky – individuálny a plne kompatibilný.

„Chcem mať kedykoľvek možnosť rozhodnúť sa, na čo mám náladu. Infotainment, navigácia, handsfree, počúvanie hudby – taká sloboda voľby pre mňa znamená príjemnú jazdu. A istotu, že sa nemusím ničoho zriekať.“

Nabíjací adaptér s dvoma USB portami

 

Nabíjací adaptér Volkswagen umožňuje rýchle nabíjanie vašich zariadení až cez dve rozhrania USB naraz. Stačí jednoducho zasunúť adaptér do otvoru pre zapaľovač. Vďaka svojmu špeciálnemu dizajnu sa zariadenie optimálne integruje do vášho vozidla. Biele LED podsvietenie nielen dobre vyzerá, ale tiež pomáha v tme rýchlo nájsť prípojku USB. Vďaka vysokému výkonu 2 × 2,4 A možno v režime rýchleho nabíjania nabíjať bez problémov aj väčšie zariadenia ako napr. tablety. Vďaka kvalitnému spracovaniu a odtieneniu jednotlivých komponentov nevznikajú skoro žiadne rušivé elektromagnetické polia, ktoré by negatívne ovplyvňovali funkcie vozidla ako napr. Kessy, DAB +, FM, AM, DVB-T atď.

Nabíjací kábel


Kábel svieti a tak vizualizuje proces nabíjania. Pre napájacie zdroje s pripojením typu USB-A. Pre koncové zariadenia s pripojením Lightning (Apple), Micro-USB (Android) a USB-C (Android).

Kábel USB Premium


Kábel USB Premium bol navrhnutý špeciálne pre pripojenie smartfónu alebo iného mobilného zariadenia k infotainment systému vášho vozidla Volkswagen. Dizajn kábla je optimálne prispôsobený interiéru vozidla. Dĺžka kábla je 30 cm alebo 70 cm. Kábel má kvalitný textilný povrch a pochrómované kovové konektory s logom Volkswagen. S týmto káblom je možné ideálne využívať funkcie ako GoogleAuto alebo MirrorLink® v rozhraní App-Connect. Samozrejmosťou je tiež nabíjanie pripojeného zariadenia. Dostupný vo variantoch USB-A / mikro USB, USB-A / Apple Lightning alebo USB-A / USB-C a USB-C / mikro USB, USB-C / Apple Lightning alebo USB-C / USB-C.

DataPlug k We Connect Go

 

DataPlug Volkswagen vysiela v reálnom čase dáta vozidla do smartfónu spárova ného cez Bluetooth. Po spojení s aplikáciou We Connect Go je možné na smartfóne analyzovať a zobrazovať veľké množstvo dát. DataPlug si nevyžaduje žiadny samostatný napájací zdroj - k jeho pripojeniu stačí zasunúť 16-pólový konektor do rozhrania OBD-2 vo vozidle.

Viac o We Connect Go

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen