Zatvoriť menu

Individuálne riešenia Nadstavby a prestavby

 

Profesionálne nadstavby a prestavby.

Bez ohľadu na to, v akej pracovnej oblasti sa pohybujete a aké sú vaše špeciálne potreby: Vzhľadom na vaše individuálne požiadavky potrebujete vozidlo, na ktoré sa môžete vždy spoľahnúť. Volkswagen úžitkové vozidlá preto spolupracuje s najlepšími výrobcami nadstavieb a prestavieb vozidiel. Vďaka tomu môžeme realizovať riešenia vytvorené na mieru: Od chladiaceho vozidla cez sanitku až po bezbariérové vozidlo pre ľudí so zdravotným obmedzením. S našimi vozidlami je možné takmer všetko.

Bezbariérové vozidlá

Špecialisti na bezbariérové vozidlá

Vnútorné zariadenie vozidiel

Špecialisti na vnútorné zariadenie vozidiel

Denako, s.r.o.

Tichá 12, 010 01 Žilina

Telefón: 041 500 24 84
Email:  denako(kwfat)denako(kwfdot)sk
Web:  www.denako.sk
Kontaktná osoba: Ing. Robert Vasilovský

Produkty: Zariadenie do vozidiel, systémy zaistenia nákladu, profesionálne protišmykové podlahy, vnútorné obklady vozidiel, systémy strešných nosičov

So sortimentom zariadenia do vozidiel bott ľahko premeníte vaše vozidlo na modernú a bezpečnú mobilnú dielňu, montážne alebo servisné vozidlo. Výhodou sortimentu zariadenia do vozidiel bott je veľmi nízka hmotnosť a to pri zachovanej maximálnej stability celého zariadenia. So zariadením do vozidiel bott investujete do bezpečnosti a ušetríte náklady.

Špeciálne vozidlá

Experti na špeciálne vozidlá

Pohotovostné vozidlá

Experti na pohotovostné vozidlá

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen