Teraz aj v priestore pre cestujúcich

Sedadlo s funkciou vyhrievania je mimoriadne príjemné. Pre vodiča a spolujazdca to nie je nič nové1. Pre pasažierov v priestore pre cestujúcich však áno. Ak sa posadíte na vonkajšie samostatné sedadlo, môžete si po prvýkrát zapnúť funkciu vyhrievania.2 Umožňujú to vonkajšie koľajnice.

  • Samostatné vyhrievanie predných sedadiel1
  • Vyhrievanie sedadiel pre vonkajšie samostatné sedadlá bez integrovaného bezpečnostného pásu v priestore pre cestujúcich2

Sériová výbava pre Multivan Style. Voliteľná výbava za príplatok pre Multivan a  Multivan Life.

Voliteľná výbava za príplatok pre Multivan Life, Multivan Style.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu

Nový Multivan Výbava a balíky výbavy

Nový Multivan Výbava a balíky výbavy

Nový Multivan je mimoriadne všestranné a flexibilné vozidlo. Aby bolo ešte všestrannejšie, máte na výber celú paletu doplnkov až po kompletné balíky výbavy. Tu si môžete pozrieť, čo všetko je možné.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen