Komfort & ochrana

Najlepším spoločníkom je sloboda. V myslení, konaní, v pohybe, skrátka v živote. Rozhodnite sa sami, akými prídavnými doplnkami premeníte váš Volkswagen na vašu osobnú komfortnú zónu. Využite slobodu. Koľko a kedy sa vám zachce.

Start Video

Cestovný a komfortný systém

Praktický, pohodlný a flexibilný: Modulárny cestovný a komfortný systém je všestranne univerzálny a prispieva k upratanému a prehľadnému interiéru vozidla. Okrem toho sú dôležité predmety pre pasažierov na zadných sedadlách pohodlne na dosah. Na základný držiak sa upevňuje napríklad prenosný vešiak na šaty, robustný háčik na tašku, nastaviteľný sklopný stolík s držiakom na pohár, otočný držiak na tablet alebo flexibilne nastaviteľný držiak na kameru GoPro. 

Start Video

Originálne detské autosedačky

Každý vek má svoje vlastné malé alebo veľké míľniky. A každý stupeň vývoja svoje špecifické výzvy. Preto sme pre každý vek vyvinuli osobitnú detskú sedačku. Každá z nich sa vyznačuje vysokým pohodlím, jednoduchou montážou a prekonáva požiadavky normy ECE-R44/04. Všetky poťahy sa dajú ľahko stiahnuť a prať pri teplote 30 °C. A to najdôležitejšie - vaše dieťa cestuje maximálne bezpečne.

Start Video

Originálne riešenia pre batožinový priestor

Aj batožinový priestor vášho vozidla prináša mnoho výziev. Flexibilné a inovatívne riešenia, ktoré navyše poskytujú účinnú ochranu proti špine a vlhkosti. Široké portfólio produktov zahŕňa rozmerovo presné rohože, protišmykové vložky, extrémne pevné a odolné vaničky, ochrany nakladacej hrany, sieťky na batožinu alebo rôzne deliace moduly na optimálne predelenie batožinového priestoru. Stačí si len vybrať.

Pre bližšie informácie ohľadom cien a dostupnosti Originálneho príslušenstva kontaktujte vášho » servisného partnera Volkswagen Úžitkové vozidlá.