Podpora v komplikovaných situáciách

Vďaka údajom z kamery a senzorov dokáže rozpoznať kritické situácie a pomáha manévrovať vozidlo okolo prekážky1. Vyhýbací manéver podporuje nízkym krútiaci moment a v prípade potreby optimalizuje uhol natočenia volantu. Dodatočne sú jednotlivé kolesá cielene pribrzdené, aby si vozidlo udržalo správny smer.

Ak je aktivované smerové svetlo, môže vás asistenčný systém pri odbočovaní upozorniť na vozidlá v protismere. Ak vodič nereaguje, je aktivované automatické núdzové brzdenie.

V rámci možností daných systémom.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu

Nový Multivan Výbava a balíky výbavy

Nový Multivan Výbava a balíky výbavy

Nový Multivan je mimoriadne všestranné a flexibilné vozidlo. Aby bolo ešte všestrannejšie, máte na výber celú paletu doplnkov až po kompletné balíky výbavy. Tu si môžete pozrieť, čo všetko je možné.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen