Automatické chladenie - a pomoc pri rozmrazovaní

Plne automatická 3-zónová klimatizácia "Air Care Climatronic"1 udržiava nastavené teploty pre vodiča, spolujazdca a cestujúcich na konštantnej úrovni. Ovláda sa pomocou dotykového panela a centrálneho displeja. Tam nájdete viaceré preddefinované programy. Jednoducho stlačte príslušné tlačidlo, aby ste čo najrýchlejšie rozmrazili čelné sklo počas zimných rán alebo rýchlo vychladili interiér po horúcom letnom dni. prostredníctvom dodatočného ovládacieho panela v priestore pre cestujúcich je možné nastaviť teplotu aj zo zadných radov sedadiel.

Sériová výbava pre Multivan Style. Voliteľná výbava za príplatok pre Multivan a Multivan Life.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu

Nový Multivan Výbava a balíky výbavy

Nový Multivan Výbava a balíky výbavy

Nový Multivan je mimoriadne všestranné a flexibilné vozidlo. Aby bolo ešte všestrannejšie, máte na výber celú paletu doplnkov až po kompletné balíky výbavy. Tu si môžete pozrieť, čo všetko je možné.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen