Dokáže vás upozorniť na nebezpečné situácie

Sériový asistent núdzového brzdenia sa vždy dodáva spolu s funkciou núdzového brzdenia v meste, podporou pri vyhýbaní sa a asistentom pri odbočovaní. Systém "Front Assist" dokáže detegovať chodcov, cyklistov a vozidlá v smere jazdy a upozorniť vodiča na rozpoznané nebezpečné situácie1. Ak vodič nezareaguje včas, systém môže vykonať automatické núdzové brzdenie a v kritických situáciách ho podporiť vyhýbacím manévrom. Pri odbočovaní so zapnutým smerovým svetlom monitoruje asistent pri odbočovaní prejazd ľavého jazdného pruhu a v kritických situáciách dokáže vozidlo zastaviť.

V rámci možností daných systémom.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu

Nový Multivan Výbava a balíky výbavy

Nový Multivan Výbava a balíky výbavy

Nový Multivan je mimoriadne všestranné a flexibilné vozidlo. Aby bolo ešte všestrannejšie, máte na výber celú paletu doplnkov až po kompletné balíky výbavy. Tu si môžete pozrieť, čo všetko je možné.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen