Menu
Zatvoriť menu

Lifestyle

Vytvorte si svoj vlastný osobitý štýl

Vytvorte si svoj vlastný osobitý štýl

Lifestyle

Vytvorte si svoj vlastný osobitý štýl

Lifestyle kolekcie, modely áut či produkty pre deti – naše príslušenstvo zaručene rozbúcha srdce každého fanúšika značky Volkswagen Úžitkové vozidlá. Objavte širokú ponuku moderných a inovatívnych lifestyle produktov.

Pre fanúšikov elektrického Bulli: ID. Buzz kolekcia

Tak nová a vzrušujúca ako samotné elektrické kultové vozidlo. Model Bulli sme nanovo prepracovali a začiatok tejto novej éry sprevádza aj nová exkluzívna kolekcia. Vyberte si zo štýlového oblečenia, užitočných predmetov každodennej potreby či skvelých cestovných doplnkov a ukážte tak svoje nadšenie pre plne elektrický ID. Buzz.

Viac o ID. Buzz kolekcii

Čistá nostalgia: pocta dvom ikonám

Nadčasové, nezabudnuteľné a legendárne - také sú modely Volkswagen Bulli a Chrobák. Naša kolekcia s príznačným názvom Heritage im vdychuje nový život. Objavte štýlové oblečenie a ďalšie vzrušujúce produkty súvisiace s našimi ikonami.

Viac o Heritage kolekcii

Naše produkty pre deti vyvolávajú v každom túžbu zostať dieťaťom

Nespútaná zvedavosť, otvorená a bláznivá, pestrá ako život. To je to, čo robí deti výnimočnými a čo platí rovnako aj pre naše produkty. Od plyšového Volkswagen Bulli až po deku na hranie - všetko určené pre našich najmenších fanúšikov.

Viac o kolekcii pre deti

Skvelá zábava s našimi zmenšenými modelmi vozidiel

Pri našich modeloch je venovaná náležitá pozornosť práve detailom. Svoju lásku k obľúbenému modelu Volkswagen môžete vyjadriť až v troch mierkach: 1:18, 1:43 alebo 1:87. Či už si vyberiete Multivan alebo T1 Samba Bus - všetky sú presne také, ako ich reálne predlohy. Na svoje si tak prídu nielen zberatelia.

Katalóg Volkswagen Lifestyle

Páčia sa vám naše kolekcie? Potom si prezrite náš kompletný katalóg originálneho lifestyle príslušenstva, v ktorom nájdete všetky aktuálne kolekcie Volkswagen.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen