Transport

Základný princíp je jednoduchý - aby ste si mohli vziať so sebou na cesty všetko, čo máte radi. Z tohto presvedčenia sme vyvinuli inteligentné systémy, ktoré do seba optimálne zapadajú a ideálne sa dopĺňajú, a tak poskytujú vhodné riešenie takmer na každý účel. Jednoducho štandard.

Start Video

Originálne strešné nosiče

Plne vybavení na cestách - vďaka systému nosičov z príslušenstva Volkswagen. Základom je rozmerovo presný základný nosič z aerodynamicky tvarovaného hliníkového profilu, na ktorý sa dá namontovať nosič surfov, nosič bicyklov, držiak lyží a snowboardov alebo praktický strešný box.

Start Video

Originálne nosiče bicyklov

Aerodynamické nosiče pre bezpečnú prepravu vašich bicyklov kamkoľvek potrebujete.  Vďaka špeciálnemu úchytu predného kolesa bicykel vzpriamene vojde do tej správnej pozície. Testované v City-Crash testoch a Volkswagen City-Crash-Plus.

Start Video

Originálne strešné boxy

Strešné boxy Volkswagen sú prispôsobené modernej línii dizajnu nových modelov Volkswagen a ich aerodynamický tvar pomáha redukovať hluk vetra počas jazdy. Upevňovacie popruhy zabraňujú pohybu nákladu a pomocou špeciálneho systému centrálneho zamykania sú plne zabezpečené proti vykradnutiu. 

Start Video

Originálne ťažné zariadenie

Či už chcete ťahať prives na čln, obytný či nákladný príves - budete potrebovať ťažné zariadenie. Aktivačný dokument s individuálnym aktivačným kódom umožňuje dokonalú integráciu do elektrickej sústavy vozidla. K dispozícii ako pevné, odnímateľné alebo výklopné (podľa modelu vozidla).

Pre bližšie informácie ohľadom cien a dostupnosti Originálneho príslušenstva kontaktujte vášho » servisného partnera Volkswagen Úžitkové vozidlá.