Menu
Zatvoriť menu

Transport

Transport

Transport

Základný princíp je jednoduchý - aby ste si mohli vziať so sebou na cesty všetko, čo máte radi. Z tohto presvedčenia sme vyvinuli inteligentné systémy, ktoré do seba optimálne zapadajú a ideálne sa dopĺňajú, a tak poskytujú vhodné riešenie takmer na každý účel. Jednoducho štandard.

Originálne strešné nosiče

Plne vybavení na cestách - vďaka systému nosičov z príslušenstva Volkswagen. Základom je rozmerovo presný základný nosič z aerodynamicky tvarovaného hliníkového profilu, na ktorý sa dá namontovať nosič surfov, nosič bicyklov, držiak lyží a snowboardov alebo praktický strešný box.

Originálne nosiče bicyklov

Aerodynamické nosiče pre bezpečnú prepravu vašich bicyklov kamkoľvek potrebujete.  Vďaka špeciálnemu úchytu predného kolesa bicykel vzpriamene vojde do tej správnej pozície. Testované v City-Crash testoch a Volkswagen City-Crash-Plus.

Originálne strešné boxy

Strešné boxy Volkswagen sú prispôsobené modernej línii dizajnu nových modelov Volkswagen a ich aerodynamický tvar pomáha redukovať hluk vetra počas jazdy. Upevňovacie popruhy zabraňujú pohybu nákladu a pomocou špeciálneho systému centrálneho zamykania sú plne zabezpečené proti vykradnutiu. 

Originálne ťažné zariadenie

Či už chcete ťahať prives na čln, obytný či nákladný príves - budete potrebovať ťažné zariadenie. Aktivačný dokument s individuálnym aktivačným kódom umožňuje dokonalú integráciu do elektrickej sústavy vozidla. K dispozícii ako pevné, odnímateľné alebo výklopné (podľa modelu vozidla).

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen