Menu
Zatvoriť menu

Transport

Originálne riešenia pre všetkých, ktorí chcú mať všetky dôležité veci vždy so sebou

Originálne riešenia pre všetkých, ktorí chcú mať všetky dôležité veci vždy so sebou

Transport

Originálne riešenia pre všetkých, ktorí chcú mať všetky dôležité veci vždy so sebou

Strešný box, nosič bicyklov a ďalšie

Objavte dokonalé transportné riešenia pre váš VW California, Caddy, T6.1 a ďalšie modely. Okrem strešných nosičov a strešných boxov tu nájdete praktické transportné príslušenstvo Volkswagen. Športovci si prídu na svoje so stabilnými nosičmi bicyklov na zadné dvere alebo ťažné zariadenie, špeciálnymi nosičmi na kajaky a nosičmi na surfovaciu dosku.

Základný strešný nosič


Strešné nosiče Volkswagen sú stabilné, pevné a slúžia ako systémový základ pre všetky nadstavby. Nosiče sa ľahko a jednoducho pripevnia na strešné lyžiny vášho vozidla. Vďaka uzamykaciemu zariadeniu proti krádeži ste v bezpečí pred nepríjemnými prekvapeniami. Po namontovaní základného nosiča je možné pripevniť strešný box, nosič surfovej dosky alebo nosič kajaku.

Strešný box


Originálne strešné boxy Volkswagen sú dostupné v dvoch veľkostiach a majú optimalizovaný aerodynamický tvar, ktorý dosť výrazne znižuje nepríjemný hluk počas jazdy. Strešné boxy Volkswagen s modernými líniami odrážajú dizajn modelov úžitkových vozidiel Volkswagen. Montáž je veľmi jednoduchá na základný strešný nosič Volkswagen.

Malý strešný box Volkswagen:
jednostranne otvárateľný, čierna matná alebo čierna lesklá, vonkajšie rozmery: 190 x 75 x 39 cm (d x š x v), 340 litrov 

Veľký strešný box Volkswagen:
jednostranne otvárateľný, čierna matná alebo čierna lesklá, vonkajšie rozmery: 230 x 75 x 40 cm (d x š x v), 460 litrov

Nosič surfovacej dosky


Preprava vašej surfovej dosky je teraz hračkou. S nosičom surfovej dosky Volkswagen máte stabilný nástavec, ktorý sa dá namontovať na základný strešný nosič naozaj rýchlo. Surfovacia doska a stožiar sú pevne pripevnené k nosiču pomocou popruhov a pogumovanej podložky na surf. Vďaka špeciálnej gumenej ochrane kovových klipov na popruhoch je preprava surfu autom obzvlášť šetrná.

Nosič kajaku


Originálny nosič kajaku bol vyvinutý špeciálne na prepravu kajakov s hmotnosťou do 25 kg. Nosič spoľahlivo udrží vaše športové vybavenie pomocou popruhov tam, kde má byť, a to bez možnosti skĺznutia či nežiaduceho pohybu. Špeciálne tvarované podpery sa prispôsobia tvaru kajaku a umožňujú bezpečnú a komfortnú prepravu.

Nosič bicyklov na zadné výklopné dvere


Nosič bicyklov Volkswagen je dodávaný kompletne zmontovaný a dokáže prepraviť až 4 bicykle na dverách zadných výklopných dverí, čo výrazne šetrí miesto. Zadné dvere sa dajú bez problémov otvoriť aj vtedy, keď je na nich namontovaný nosič bicyklov (bez bicyklov). S týmto nosičom bicyklov Volkswagen môžete svoje bicykle aj uzamknúť a chrániť ich tak pred krádežou. Nosič je vhodný aj pre elektrobicykle.  

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie


Objavte výsuvný nosič bicyklov Volkswagen na ťažné zariadenie. Tento nosič je vhodný na prepravu 2 bicyklov, ale možno ho voliteľne predĺžiť až na 3 bicykle. Aj pri namontovanom nosiči je zabezpečený prístup do batožinového priestoru vozidla, čo oceníte hlavne pri modeloch Caddy či Multivan. Nosič je ideálny aj na prepravu elektrobicyklov. Pripevnenie nosiča je tiež užívateľsky príjemné - jednoducho ho umiestníte na ťažné zariadenie vášho vozidla, stlačíte ručnú páčku a zaistíte ju.

Ťažné zariadenie, odnímateľné


Originálne ťažné zariadenie Volkswagen s odnímateľnou guľovou hlavou umožňuje bezpečnejšiu prevádzku prívesov a nosičov. Dá sa flexibilne používať a v prípade potreby sa dá rýchlo a jednoducho namontovať a odmontovať. Guľová tyč je zabezpečená proti krádeži zámkom.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen