Menu
Zatvoriť menu

Transport

Transport

Základný princíp je jednoduchý - aby ste si mohli vziať so sebou na cesty všetko, čo máte radi. Z tohto presvedčenia sme vyvinuli inteligentné systémy, ktoré do seba optimálne zapadajú a ideálne sa dopĺňajú, a tak poskytujú vhodné riešenie takmer na každý účel. Jednoducho štandard.

Originálne strešné nosiče

Plne vybavení na cestách - vďaka systému nosičov z príslušenstva Volkswagen. Základom je rozmerovo presný základný nosič z aerodynamicky tvarovaného hliníkového profilu, na ktorý sa dá namontovať nosič surfov, nosič bicyklov, držiak lyží a snowboardov alebo praktický strešný box.

Originálne nosiče bicyklov

Aerodynamické nosiče pre bezpečnú prepravu vašich bicyklov kamkoľvek potrebujete.  Vďaka špeciálnemu úchytu predného kolesa bicykel vzpriamene vojde do tej správnej pozície. Testované v City-Crash testoch a Volkswagen City-Crash-Plus.

Originálne strešné boxy

Strešné boxy Volkswagen sú prispôsobené modernej línii dizajnu nových modelov Volkswagen a ich aerodynamický tvar pomáha redukovať hluk vetra počas jazdy. Upevňovacie popruhy zabraňujú pohybu nákladu a pomocou špeciálneho systému centrálneho zamykania sú plne zabezpečené proti vykradnutiu. 

Originálne ťažné zariadenie

Či už chcete ťahať prives na čln, obytný či nákladný príves - budete potrebovať ťažné zariadenie. Aktivačný dokument s individuálnym aktivačným kódom umožňuje dokonalú integráciu do elektrickej sústavy vozidla. K dispozícii ako pevné, odnímateľné alebo výklopné (podľa modelu vozidla).

Pozrite si aktuálny katalóg príslušenstva priamo k vozidlu.


Katalóg príslušenstva
 (PDF)

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen