Menu
Zatvoriť menu

Nabíjanie

Inteligentné nabíjacie riešenia

Inteligentné nabíjacie riešenia

Nabíjanie

Inteligentné nabíjacie riešenia

Nabíjanie

Volkswagen vám umožňuje vstúpiť do sveta e-mobility. Ponúkame vám inteligentné nabíjacie riešenia pre váš domáci nabíjací systém alebo na cesty. Aby ste boli vždy správne pripojení presne podľa vašich potrieb.

Wallbox VW ID.Charger AC


Moderné nabíjacie stanice pre vozidlá ID. rodiny Volkswagen od spoločnosti Elli ponúkajú inovatívny a efektívny systém nabíjania s nabíjacím výkonom až 11 kW. Integrovaný nabíjací kábel rôznych dĺžok. Individuálne sa prispôsobia každej požiadavke inštalácie a potrebám používania. Dostupný v troch variantoch výbavy - Charger, Charger Connect a Charger Pro. Dĺžka kábla je 4,5 m alebo 7,5 m.

Kompletná sada POWER2Go 2.0


Pohodlné a autonómne nabíjanie na cestách. Nabíjací výkon a čas nabíjania možno jednoducho ovládať a odosielať pomocou aplikácie POWER2Go. Aplikácia zaznamenáva podrobné štatistiky nabíjania a posiela správu o nabíjaní v reálnom čase.

ID. Charger Travel


Chcete byť flexibilný, pokiaľ ide o nabíjanie - a to bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate? Potom je inteligentný Originálny nabíjací systém Volkswagen ID. Charger Travel ten pravý produkt pre vás. Ide o modernú nabíjaciu stanicu, ktorá funguje ako mobilný wallbox. Vďaka nej nabijete svoj elektromobil s rovnakým výkonom ako prostredníctvom štandardného nástenného wallboxu. Rozpozná pripojenú zástrčku adaptéra, a tak reguluje maximálny povolený prúd v závislosti od dostupného výkonu a maximálneho prúdu nastaveného vo vozidle.

K nemu sú zároveň dostupné rôzne nabíjacie konektory prispôsobené presne pre ID. Charger Travel. To zabezpečí, že ste dobre vybavení aj na cesty do zahraničia. Zodpovedajúca sada nástenných konzol zaisťuje trvácne a bezpečné umiestnenie vo vašej garáži alebo prístrešku pre auto.

Originálny kábel pre núdzové nabíjanie


Perfektný partner na cesty. Pomocou tohto praktického Originálneho kábla pre núdzové nabíjanie môžete vaše elektrické vozidlo Volkswagen nabíjať aj bez nabíjacej stanice z bežnej elektrickej zásuvky v domácnosti. Vďaka tomu môžete pokračovať v jazde k najbližšej nabíjacej stanici.

Originálny úložný skladací box


S týmto praktickým úložným skladacím boxom sa kábel pre núdzové nabíjanie dá pohodlne prepravovať v batožinovom priestore. Nabíjací kábel je tak komfortne uložený a máte ho vždy poruke. 

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen