Menu
Zatvoriť menu

Katalógy príslušenstva k vozidlu

Aby váš Volkswagen zostal aj naďalej 100 % Volkswagen

Aby váš Volkswagen zostal aj naďalej 100 % Volkswagen

Katalógy príslušenstva k vozidlu

Aby váš Volkswagen zostal aj naďalej 100 % Volkswagen

Kompletný katalóg príslušenstva Volkswagen

Náš kompletný katalóg príslušenstva ponúka plno možností pre váš Volkswagen. Infotainment, športová aerodynamika, systémy komfortu a ochrany, transportné riešenia a ešte oveľa viac. Prelistujte si náš katalóg a presvedčte sa sami.

Katalóg príslušenstva pre Caddy

Je skvelé, keď sa vaše vozidlo hodí na prácu aj na zábavu. A ak k tomu pridáte osobitnú porciu komfortu, variability a konektivity, máte jeden z najobľúbenejších modelov vo svojej triede - Caddy. Pripravený na všetko, čo príde. Vrátane vašich individuálnych želaní.

Katalóg príslušenstva pre Crafter

Základnými atribútmi modelu Crafter sú spoľahlivosť, komfort a bezpečnosť. Menej sa jednoducho nedá. Ale viac áno. Presne toľko, koľko potrebujete pre váš úspešný pracovný deň.

Katalóg príslušenstva pre ID. Buzz

Priestrannosť sa stretáva s technológiou. ID. Buzz je vybavený inteligentnými funkciami a ponúka predovšetkým jednu dôležitú vec, a tou je priestor. Jazdenie budúcnosti. A aj s vhodným príslušenstvom.

Katalóg príslušenstva pre Multivan

Ikona, ktorá ide s dobou. Multivan je priestranný, variabilný a komfortný. A k tomu aj inovatívny a pripravený na budúcnosť. Preto sa vyrába aj ako plug-in hybrid a vďaka tomu je mimoriadne flexibilný - aj s vhodným príslušenstvom.

Katalóg príslušenstva pre T6.1

T6.1 - jeden za všetkých. Ak ide o všestrannosť a odolnosť, ale zároveň aj o estetiku a prestíž, je práve T6.1 tou správnou voľbou. Rovnako pre náročný pracovný deň, ako aj na zábavu vo voľnom čase. Je dobre, že na každú z mnohých možností využitia existuje zároveň vhodné príslušenstvo.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen