Menu
Zatvoriť menu

Výhody autorizovaného servisu

Zaručená kvalita a profesionálny prístup

Zaručená kvalita a profesionálny prístup

Výhody autorizovaného servisu

Zaručená kvalita a profesionálny prístup

Výhody opráv vášho vozidla v autorizovanom servise Volkswagen Úžitkové vozidlá

Zachovanie Garancie mobility

Každou servisnou prehliadkou realizovanou v autorizovanom servise Volkswagen Úžitkové vozidlá podľa predpisu výrobcu sa predlžuje Garancia mobility Volkswagen.

Ochrana a pomoc nepretržite 24 hodín denne. Získajte ešte väčšiu bezpečnosť a pohodlie na vašich cestách. S našou Garanciou mobility LongLife sa aj v prípade technickej poruchy alebo nehody dostanete bezpečne do cieľa.

 

Bezplatná telefónna linka: 0800 11 51 84

Volanie zo zahraničia: +421 2 49 20 59 53

SMS číslo pre sluchovo a rečovo postihnutých: +421 911 11 81 12

Dialógový príjem

Už pri objednávke do servisu máte možnosť požiadať o Dialógový príjem vozidla, t.j. priamy príjem vozidla (s eventuálnym využitím zdviháku) za vašej prítomnosti. Je uskutočňovaný bezplatne (odborným personálom v príjemnom prostredí) a sú pri ňom identifikované prípadné nedostatky, ktoré sú priamo na mieste so zákazníkom odkonzultované.

  • Kontrola vozidla spolu s vami priamo na mieste preberania podľa kontrolného zoznamu výrobcu
  • Identifikácia prípadných nedostatkov či poškodení na vozidle, ponuka riešenia k ich odstráneniu a spísanie zákazky
  • Ponuka originálneho príslušenstva, pneumatík, ďalších dodatočných služieb či rôznych prebiehajúcich akcií vzťahujúcich sa na vaše vozidlo

Normované procesy

Všetky pracovné úkony sú normované výrobcom a zákazník platí len čiastku danú týmito normami. Takže aj keby mechanik strávil opravou vášho vozidla dlhší čas, než aký predpisuje výrobca, vy za tento čas navyše neplatíte - elektronický systém neprevezme viac časových jednotiek. Každá oprava prebieha podľa technologických postupov a noriem značky Volkswagen.

Preškolený personál

Všetci naši mechanici, servisní poradcovia a servisní technici pravidelne absolvujú školenia predpísané výrobcom. Vzdelávanie nášho servisného personálu však nekončí tým, že úspešne absolvujú skúšky - s každým novým modelom prichádza aj používanie nových technológií, dielenského vybavenia a materiálov. To si vyžaduje celoživotnú kvalifikáciu mechanikov. Nadšenie pre technické výzvy a radosť z práce sa automaticky odrážajú aj na servisných výkonoch.

Každé vozidlo je počas opravy chránené pred znečistením volantu, riadiacej páky, sedadla a koberca vodiča (servisným poradcom či mechanikom nainštalované ochranné poťahy). Ponúkame dôstojnú a pohodlnú čakaciu zónu, kde je o zákazníka, ktorý chce na opravu počkať v servise, dobre postarané.

Certifikované špeciálne náradie a prípravky

Autorizované servisy Volkswagen Úžitkové vozidlá investujú desaťtisíce eur ročne do špeciálnych nástrojov a vybavenia dielní, ktoré predpisuje výrobca kvôli odborným opravám. Mnohé z týchto prístrojov boli vyvinuté spolu s vozidlami a zaručujú presné nastavenia, rýchle vyhľadanie chyby a krátky čas potrebný na opravu či údržbu.

100 % záruka na prácu a diely

Na všetky vykonané práce v našom autorizovanom servise Volkswagen Úžitkové vozidlá a samozrejme na všetky Originálne diely Volkswagen®, ktoré boli použité pri oprave, sa vzťahuje záruka 2 roky. Náš zákazník nemusí, v prípade pochybností či reklamácie, hľadať napr. po dlhšom čase účet od opravy. Všetko spoločne so zákazníkom radi dohľadáme v našom zákazkovom systéme. Poznáme históriu vášho vozidla a konkrétne servisné úkony, ktoré boli v autorizovanom servise vykonané, čím zachovávame jeho hodnotu a nevykonávame zbytočné úkony údržby, ktoré už boli na vašom vozidle vykonané.

Originálne diely a príslušenstvo Volkswagen

Pri výrobe vozidla Volkswagen sa používajú iba diely, ktoré kvalitou zodpovedajú štandardu značky. Všetky diely prechádzajú podobným procesom vývoja, akým prechádzajú aj vozidlá. Preto sú diely schválené výrobcom tou najlepšou voľbou pre vás a vaše vozidlo - ich používaním zachovávate hodnotu vášho vozidla a tiež životnosť jednotlivých súvisiacich komponentov. V ponuke máme tri kategórie dielov Volkswagen:

Originálne diely Volkswagen®
Originálne výmenné diely Volkswagen
Ekonomicky výhodné diely Volkswagen

Produkty z kategórie originálneho príslušenstva kvalitatívne aj vizuálne plne korešpondujú s vaším vozidlom a s vašou osobnosťou. Sortiment príslušenstva je skutočne široký a nájdete v ňom všetko, čo potrebujete na šport, dovolenku alebo len pre vlastné potešenie a komfort.

Výhody pre majiteľov vozidiel 4+

Ak vlastníte vozidlo staršie ako 4 roky, opýtajte sa vášho servisného partnera na Zľavové kupóny Volkswagen 2023. S nimi si môžete pri opravách vášho vozidla uplatniť výhodné zľavy na Originálne diely a príslušenstvo Volkswagen. Pretože iba originál vám zaistí najvyššie možné zachovanie hodnoty vozidla. Rozhodnite sa pre bezpečnosť bez kompromisov - vysoká kvalita, optimálna funkčnosť, rozmerová presnosť a dlhá životnosť. Zľavové kupóny vám bezplatne poskytne ktorýkoľvek z našich autorizovaných servisných partnerov Volkswagen.

Vďaka pravidelným servisným prehliadkam a údržbe vozidla v autorizovanom servise, záznamom v servisnej knižke a v systémoch výrobcu má vaše vozidlo preukázateľnú históriu a pri nasledujúcom predaji tak bude mať omnoho vyššiu hodnotu.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen