Pre pohodlnú zmenu jazdného pruhu

Prostredníctvom LED ukazovateľov vo vonkajších spätných zrkadlách varuje pred vozidlami, ktoré sa približujú zozadu alebo sa nachádzajú v mŕtvom uhle. Keď vozidlo stojí, výstražný systém pri vystupovaní vás pri otváraní dverí upozorní na cyklistov a vozidlá1,2.

Voliteľná výbava za príplatok. Len v kombinácii s funkciou "Blind Spot Detection", asistent pri vychádzaní z parkovacieho miesta a výstraha pri vystupovaní.

V rámci možností daných systémom.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu

Nový Multivan Výbava a balíky výbavy

Nový Multivan Výbava a balíky výbavy

Nový Multivan je mimoriadne všestranné a flexibilné vozidlo. Aby bolo ešte všestrannejšie, máte na výber celú paletu doplnkov až po kompletné balíky výbavy. Tu si môžete pozrieť, čo všetko je možné.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen