Menu
Zatvoriť menu

Digitálny manuál – informácie o vašom vozidle na jednom mieste

Návod na obsluhu vášho vozidla je k dispozícii aj v digitálnej forme. Podrobné informácie o vašom vozidle nájdete rýchlo vďaka digitálnemu manuálu - úplne pohodlne na internete pomocou počítača alebo mobilného telefónu. Všetko, čo k tomu potrebujete, je identifikačné číslo vozidla (VIN), známe tiež ako číslo karosérie. Tiež vám umožní prístup k príslušnému návodu na obsluhu a text môžete filtrovať pomocou vyhľadávania podľa kľúčových slov. Pred dlhou cestou sa informujte napríklad o asistenčných systémoch alebo nastaveniach vozidla.

Upozorňujeme, že digitálne manuály sú v plnom rozsahu k dispozícii iba od vydania 7/2020 (modelový rok vozidiel 2021). Ak váš manuál - pre staršie modelové roky - nie je k dispozícii, používajte aj naďalej papierovú verziu. V prípade straty manuálu, si ho môžete zakúpiť u predajcu Volkswagen.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen