Jednoduché nastupovanie

Elektrické posuvné dvere1

 

Multivan vám mimoriadne uľahčí nastupovanie a vystupovanie. Po prvýkrát sú všetky modely vybavené dvoma posuvnými dverami, ktoré sa v modeli Multivan Style otvárajú a zatvárajú automaticky pomocou tichého elektromotora. Na uvedenie dverí do pohybu stačí jemné potiahnutie za kľučku dverí, stlačenie tlačidla na sklápacom kľúči s diaľkovým ovládaním alebo na ovládacom paneli v kokpite. Posledných pár centimetrov pri zatváraní dverí prevezme automatický servomotor. Jemne vedie posuvné dvere k zámku, kým sa bezpečne nezaistia. Ak sa medzi dverami a závesom nachádza osoba, ochrana proti privretiu včas preruší proces zatvárania.

  • Sériová výbava Multivan: dvoje ručne ovládané posuvné dvere s plynulým chodom

  • Sériová výbava Multivan Life: dvoje posuvné dvere s plynulým chodom, so servodovieraním, manuálne ovládanie

  • Sériová výbava Multivan Style: dvoje elektrické posuvné dvere so servodovieraním

 

Zadné dvere s elektrickým ovládaním2

 

Každý, kto niekedy vlastnil Multivan so zadnými dverami s elektrickým ovládaním2, sa tohto pohodlia nebude chcieť vzdať. Robustné zadné dvere v modeli Multivan sa dajú otvoriť automaticky stlačením tlačidla v kabíne alebo pomocou kľúča s diaľkovým ovládaním. Inteligentné senzory môžu proces zrušiť skôr, ako sa dotknú prekážky. Hlavne pri tesných parkovacích situáciách je to výhodou. Mimochodom, batožinový priestor môžete zatvoriť po naložení rovnako ľahko. Na tento účel je k dispozícii tlačidlo na vnútornej strane zadných dverí. Servodovieranie3 zabezpečuje bezpečné zatvorenie zadných dverí.

 

Easy Open4 a Easy Close5

 

Multivan ponúka voliteľnú funkciu Easy Open4. Elektrické posuvné dvere1 sa po prvýkrát v sérii dajú otvárať gestami. Všetko, čo musíte urobíte: Podržať nohu pod snímačom komfortného otvárania, počkať, kým sa dvere automaticky otvoria, a potom jednoducho nastúpiť. Funkcia Easy Open/Easy Close5 je samozrejme k dispozícii aj pre elektrické zadné dvere2. Keď hľadáte kľúč od vozidla, už nemusíte odkladať batožinu alebo nákupy. Stačí malý pohyb nohou pod zadným nárazníkom a zadné dvere sa pomocou elektrického ovládania otvoria.

  • Funkcia Easy-Open4 pre posuvné dvere s elektrickým ovládaním1

  • Funkcia Easy-Open a Easy-Close5 pre zadné dvere s elektrickým ovládaním2

 

"Keyless Start"6 a "Keyless Advanced"7

 

  • Bezkľúčový a štartovací systém "Keyless Start"6: Centrálne zamykanie nového modelu Multivan sa pohodlne ovláda jedným z dvoch sklápacích kľúčov s diaľkovým ovládaním alebo pomocou tlačidla v interiéri. Vďaka sériovému systému "Keyless Start" zostáva kľúč pri štartovaní motora a počas jazdy jednoducho vo vrecku. Ak nový Multivan používa viacero vodičov, je na želanie možné objednať dva ďalšie sklápacie kľúče s diaľkovým ovládaním. Systém centrálneho zamykania sa voliteľne dá kombinovať aj s bezpečnostnou poistkou8 9. Tá zabráni otvoreniu dverí zvnútra, napríklad pri rozbití okien, a môže tak zabrániť krádeži vozidla.

  • Bezkľúčové zamykanie a štartovací systém "Keyless Advanced"7: Ušetrite si hľadanie kľúča od vozidla. Vďaka systému automatického zamykania a štartovania môže zostať kľúč od vozidla vo vrecku aby sa dvere odomkli a vozidlo naštartovalo. Systém "Keyless Advanced" rozpozná, či je majiteľ kľúča nablízku, a dvere odomkne hneď, ako stlačí kľučku dverí. V kombinácii s funkciou "Easy Open"10 sa elektrické posuvné dvere1 a elektrické zadné dvere2 dajú otvárať aj gestom nohy. Systém je k dispozícii s dvoma alebo na želanie so štyrmi sklápacími kľúčmi s diaľkovým ovládaním a voliteľne môže byť vybavený bezpečnostnou poistkou9.

Sériová výbava pre Multivan Style. Voliteľná výbava za príplatok pre Multivan, Multivan Life.

Voliteľná výbava za príplatok pre Multivan, Multivan Life a Multivan Style.

Servodovieranie sa dodáva pre zadné dvere s manuálnym otváraním.

Voliteľná výbava za príplatok pre Multivan, Multivan Life a Multivan Style. Dodáva sa len v kombinácii s posuvnými dverami (Easy Open).

Voliteľná výbava za príplatok pre Multivan, Multivan Life, Multivan Style. Dodáva sa len v kombinácii so zadnými dverami s elektrickým ovládaním (Easy Open/Easy Close).

Sériová výbava (bez bezpečnostnej poistky) pre Multivan a Multivan Life. Sériová výbava (s bezpečnostnou poistkou) pre Multivan Style.

Voliteľná výbava za príplatok pre Multivan, Multivan Life, Multivan Style. 

Voliteľná výbava za príplatok pre Multivan a Multivan Life. 

Dodáva sa len v kombinácii s alarmom.

Voliteľná výbava Multivan, Multivan Life a Multivan Style. Dostupné iba v spojení s elektricky ovládanými posuvnými dverami alebo elektrickými dverami batožinového priestoru (Easy-Open/Easy-Close).

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu

Nový Multivan Výbava a balíky výbavy

Nový Multivan Výbava a balíky výbavy

Nový Multivan je mimoriadne všestranné a flexibilné vozidlo. Aby bolo ešte všestrannejšie, máte na výber celú paletu doplnkov až po kompletné balíky výbavy. Tu si môžete pozrieť, čo všetko je možné.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen