Udržuje odstup od vozidiel

Adaptívny tempomat v kombinácii s funkciou Car2X1,2 môže vodičovi pomôcť udržiavať správny odstup a nastavenú rýchlosť v závislosti od vozidla pred ním2. Po krátkom zastavení v dopravnej zápche alebo v mestskej premávke sa vozidlo opäť automaticky rozbehne. Funkcia Car2X je dostupná na určitých trhoch a s odpovedajúcou infraštruktúrou. Pomocou tejto bezdrôtovej technológie krátkeho dosahu (WLANp) je možné uskutočniť lokálnu komunikáciu s inými vozidlami a dopravnou infraštruktúrou, ak sú tiež vybavené systémom Car2X. Prostredníctvom funkcie Car2X vás môžu vozidlá idúce pred vami včas upozorniť napríklad na koniec dopravnej zápchy alebo krátkodobé práce na ceste.

Ak spĺňa všetky technické požiadavky, môže vás varovať pred:

  • miestami nehôd
  • zápchami
  • miestami porúch
  • špeciálnymi operačnými vozidlami
  • trvalo nebezpečnými miestami
  • aktívnymi bezpečnostnými zásahmi ostatných účastníkov cestnej premávky

Voliteľná výbava za príplatok pre Multivan Life a Multivan Style.

V rámci možností daných systémom.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu

Nový Multivan Výbava a balíky výbavy

Nový Multivan Výbava a balíky výbavy

Nový Multivan je mimoriadne všestranné a flexibilné vozidlo. Aby bolo ešte všestrannejšie, máte na výber celú paletu doplnkov až po kompletné balíky výbavy. Tu si môžete pozrieť, čo všetko je možné.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen