Menü schließen

Originálne výmenné diely Volkswagen

Originálne výmenné diely Volkswagen

Rovnako dobré ako nové a o polovicu lacnejšie.

Rovnako dobré ako nové a o polovicu lacnejšie.

Originálne výmenné diely Volkswagen vám pomáhajú šetriť.

Ak originálne diely po dlhom používaní podľahnú opotrebeniu, stále sa v nich ešte skrývajú cenné zdroje opätovného využitia materiálu, energie a vykonanej práce a zaslúžia si, aby boli zachované. Preto výrobca odoberá opotrebené diely späť a priemyselne ich renovuje. Vďaka naším najmodernejším opravárenským technológiám sme tak šetrní nielen k vašej peňaženke, ale aj k životnému prostrediu.

Originálne výmenné diely Volkswagen sú výhodnejšou alternatívou k Originálnym dielom Volkswagen®. Staršie diely sú upravené špeciálnym postupom podľa špecifikácií sériovej výroby Volkswagen a môžu vás vyjsť v priemere až o 50 % lacnejšie. Takto upravené diely vyhovujú rovnako vysokým kvalitatívnym požiadavkám ako nové diely a tiež záruka zostáva zachovaná. Získavate tak cenovo výhodné a zároveň ekologické riešenie opravy.

Široký sortiment cenovo výhodných dielov

Už od roku 1947 možno v koncerne Volkswagen vymeniť poškodené originálne diely za originálne výmenné diely. Tento cenovo výhodný a ekologický program obsahuje viac ako 18 000 dielov našich vozidiel. Naším ťažiskovým sortimentom sú napríklad diely motora, spojka, prevodovka, náprava, brzda, riadenie, zmes paliva a vzduchu (vstrekovacia tryska, vstrekovacie čerpadlo), elektrické vybavenie a mnohé ďalšie.

Úprava podľa originálnych kvalitatívnych štandardov

Priemyselná renovácia na Originálne výmenné diely Volkswagen sa vykonáva celkovo v piatich krokoch a podlieha prísnym opatreniam na zabezpečenie kvality Volkswagen. Po každom kroku sa opakovane kontroluje kvalita, rozmerová presnosť a funkčnosť dielov. Najnovšie technologické novinky sa dostávajú aj do opravárenského procesu, a preto sú originálne výmenné diely vždy na najnovšej technologickej úrovni a môžu dokonca zvýšiť hodnotu vozidla. Záruka je identická so zárukou originálnych dielov.

Originálne výmenné diely Volkswagen - jednoznačné výhody:

  • Nízke ceny - originálne výmenné diely môžu byť v priemere až o 50 % lacnejšie než nové diely
  • Rovnaká kvalita - podliehajú rovnakým požiadavkám na kvalitu ako sériové diely a technicky sú ako nové
  • Kratšie čakacie doby - diely sa len vymenia, nemusia sa časovo náročne opravovať, čím ste opäť rýchlo mobilní
  • Predĺžená životnosť - výmenné diely predlžujú životnosť a zvyšujú hodnotu vozidla pri opätovnom predaji
  • Priaznivý dopad pre životné prostredie - úpravou sa chránia cenné zdroje a šetrí energia
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team