Pomáha sledovať jazdný pruh

Inteligentný asistenčný systém kombinuje funkcie adaptívneho tempomatu ACC, "Lane Assist" a "Side Assist". Na diaľniciach a dobre udržiavaných cestách prvej triedy dokáže systém "Travel Assist"1,2 udržiavať jazdný pruh a rýchlosť až do max. 210 km/h a prispieť tak k uvoľnenej jazde.

Pri cúvaní z parkovacieho miesta monitoruje cestu kolmú k parkovaciemu miestu a prostredníctvom automatického zásahu brzdovej sústavy dokáže minimalizovať alebo v ideálnom prípade zabrániť potenciálnym kolíziám1,2.

Sonderausstattung gegen Mehrpreis. Nur im Paket mit dem Spurwechselassistenten "Side Assist" inklusive "Blind Spot Detection" und Ausstiegswarner erhältlich.

Im Rahmen der Grenzen des Systems.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu

Nový Multivan Výbava a balíky výbavy

Nový Multivan Výbava a balíky výbavy

Nový Multivan je mimoriadne všestranné a flexibilné vozidlo. Aby bolo ešte všestrannejšie, máte na výber celú paletu doplnkov až po kompletné balíky výbavy. Tu si môžete pozrieť, čo všetko je možné.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen