Komfort v súlade s dizajnom

Poťahy sedadiel 

V závislosti od toho, ktorú výbavu si vyberiete, sú sedadlá vášho modelu Multivanu sériovo čalúnené odolnou látkou alebo jemným mikrofleecom. K dispozícii sú aj vysokokvalitné kožené poťahy sedadiel.

  • Látka "Bright Dots" v prevedení Raven-Sandwick1
  • Látka "Ribella" v prevedení Raven-Sandwick2
  • Mikrofleece "ArtVelours" v prevedení Raven-Sandwick3
  • Koža "Savona" v prevedení Raven-Sandwick4

 

Dekoračné aplikácie

Každá výbava má svoj vlastný dekór. Jediná výnimka: pre Multivan Style sú na želanie k dispozícii aj dekoračné lišty modelu Multivan Life. Dekóry prechádzajú od palubnej dosky v priestore pre vodiča na bokoch, cez dvere až do priestoru pre cestujúcich.

  • Dekoračné aplikácie "Scale Light Grey"1
  • Dekoračné aplikácie "Dark Silver Brushed"5
  • Dekoračné aplikácie "Dark Woodgrain Optic"6

 

Farby interiéru

Spodná časť kokpitu a horná časť bočných panelov sú vyhotovené v pieskovo svetlej béžovej farbe "Sandwick". Kontrastná farba pod prahom a na prístrojovej doske je tmavšia "Raven".

Sériová výbava pre Multivan.

Sériová výbava pre Multivan Life.

Stredové panely sedadla z mikroflísu. Bočné čalúnenie sedadiel v prevedení hladkej kože. Sériová výbava pre Multivan Style. Voliteľná výbava za príplatok pre Multivan Life.

Perforované v kombinácii so sedadlami ErgoComfort. Stredové panely sedadiel čalúnené kožou. Boky čalúnené v prevedení hladkej kože. Voliteľná výbava za príplatok pre Multivan Life a Multivan Style.

Sériová výbava pre Multivan Life. Voliteľná výbava za príplatok pre Multivan Style.

Sériová výbava pre Multivan Style. 

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu

Nový Multivan Výbava a balíky výbavy

Nový Multivan Výbava a balíky výbavy

Nový Multivan je mimoriadne všestranné a flexibilné vozidlo. Aby bolo ešte všestrannejšie, máte na výber celú paletu doplnkov až po kompletné balíky výbavy. Tu si môžete pozrieť, čo všetko je možné.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen