Regulácia rýchlosti podľa potreby

V závislosti od stúpania a klesania a od rýchlosti 30 km/h dokáže udržiavať želanú rýchlosť alebo sa vďaka obmedzovaču rýchlosti uzamkne na požadovanej maximálnej rýchlosti. Systém okrem toho zahŕňa funkciu "Inteligentný asistent rýchlosti" a pri nastavenej rýchlosti automaticky rozpoznáva dopravné značky, napríklad práca na ceste, a upraví ju na danú rýchlosť. Vozidlo potom automaticky zrýchli na vopred nastavenú rýchlosť1.

V rámci možností daných systémom.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu

Nový Multivan Výbava a balíky výbavy

Nový Multivan Výbava a balíky výbavy

Nový Multivan je mimoriadne všestranné a flexibilné vozidlo. Aby bolo ešte všestrannejšie, máte na výber celú paletu doplnkov až po kompletné balíky výbavy. Tu si môžete pozrieť, čo všetko je možné.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen