Inteligentný a komfortný

Inteligentný asistent jazdy kombinuje funkcie adaptívneho tempomatu ACC, systému "Lane Assist" a "Side Assist". Na diaľniciach a dobre udržiavaných cestách prvej triedy dokáže systém "Travel Assist"1,2 udržiavať vozidlo v jazdnom pruhu a rýchlosť až do max. 210 km/h. Prispieva tak k uvoľnenej jazde. Asistent zastavenia vozidla v núdzových situáciách kombinuje okrem iného funkciu zachovania jazdného pruhu "Lane Assist" s funkciami "Stop and Go" adaptívneho tempomatu ACC. Týmto spôsobom možno znížiť potenciálne nebezpečenstvo, ak sa vodič necíti dobre. Pri nečinnosti pedála akcelerátora, brzdy alebo riadenia môže systém najprv reagovať výstražným tónom, ako aj zásahom do riadenia. Ak ani potom nedôjde k žiadnej reakcii, asistent zastavenia vozidla v núdzových situáciách vozidlo spomalí až do zastavenia a so zapnutými výstražnými svetlami ho riadi k okraju cesty. Následne sa dvere odomknú.

Voliteľná výbava za príplatok pre Multivan Life a Multivan Style.

V rámci možností daných systémom.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu

Nový Multivan Výbava a balíky výbavy

Nový Multivan Výbava a balíky výbavy

Nový Multivan je mimoriadne všestranné a flexibilné vozidlo. Aby bolo ešte všestrannejšie, máte na výber celú paletu doplnkov až po kompletné balíky výbavy. Tu si môžete pozrieť, čo všetko je možné.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen