Diaľkové svetlo bez oslnenia

Kamera na čelnom skle nepretržite analyzuje premávku pred vozidlom a vozidlá v protismere1. Od určitej rýchlosti sa diaľkové svetlá automaticky zapnú. IQ.Light Matrix LED svetlomety optimálne osvetlia cestu a okraj vozovky. Ak sa k vám blíži vozidlo, regulácia diaľkových svetiel "Dynamic Light Assist"2 zacloní jednotlivé svetelné lúče tak, aby neoslnili vodiča v protismere. Intenzita diaľkového svetla sa zníži len nepatrne a potreba prepínať medzi diaľkovým a stretávacím svetlom nie je potrebná. Hneď ako vozidlo prejde okolo vás, diaľkové svetlá sa opäť naplno rozsvietia.

V rámci možností daných systémom.

Sériová výbava pre Multivan Style. Voliteľná výbava za príplatok pre Multivan a Multivan Life. Len v balíku s IQ.Light Matrix LED svetlometmi.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu

Nový Multivan Výbava a balíky výbavy

Nový Multivan Výbava a balíky výbavy

Nový Multivan je mimoriadne všestranné a flexibilné vozidlo. Aby bolo ešte všestrannejšie, máte na výber celú paletu doplnkov až po kompletné balíky výbavy. Tu si môžete pozrieť, čo všetko je možné.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen