Chladenie na želanie

Teplejšie alebo chladnejšie? Ventilácia pustená hore alebo dole? Vzduch na čelné sklo alebo skôr na nohy? Klimatizáciu s manuálnym ovládaním môžete rýchlo a intuitívne nastaviť podľa svojich želaní pomocou posúvacieho ovládača. Pomocou modulu tlačidiel s priamym prístupom môžete vyvolať ďalšie funkcie klimatizácie, ktoré môžete pohodlne vybrať na dotykovom farebnom displeji.

  • Klimatizácia s manuálnym ovládaním1
  • Klimatizácia s manuálnym ovládaním a prídavným vyhrievaním priestoru pre cestujúcich2

Sériová výbava pre Multivan.

Sériová výbava pre Multivan Life. Voliteľná výbava za príplatok pre Multivan.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu

Nový Multivan Výbava a balíky výbavy

Nový Multivan Výbava a balíky výbavy

Nový Multivan je mimoriadne všestranné a flexibilné vozidlo. Aby bolo ešte všestrannejšie, máte na výber celú paletu doplnkov až po kompletné balíky výbavy. Tu si môžete pozrieť, čo všetko je možné.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen