Vyhľadávanie parkovacích miest podľa veľkosti

Počas jazdy rozpozná dostatočne veľké pozdĺžne parkovacie miesta a následne dokáže vo viacerých ťahoch vozidlo za- a vyparkovať. Systém prevezme riadenie vozidla po zaradení prevodového stupňa alebo spätného chodu. Vodič ovláda len pedál akcelerátora a brzdy. Systém dokáže vozidlo presne riadiť aj na priečne parkovacie miesta1,2.

Sériová výbava pre Multivan Style. Voliteľná výbava za príplatok pre Multivan a Multivan Life. Len v balíku v parkovacími senzormi vpredu a vzadu.

V rámci možností daných systémom.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu

Nový Multivan Výbava a balíky výbavy

Nový Multivan Výbava a balíky výbavy

Nový Multivan je mimoriadne všestranné a flexibilné vozidlo. Aby bolo ešte všestrannejšie, máte na výber celú paletu doplnkov až po kompletné balíky výbavy. Tu si môžete pozrieť, čo všetko je možné.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen