Menu
Zatvoriť menu

Caravelle 6.1

Od minibusu po VIP kyvadlovú prepravu

Keď hovoríme o profesionálnej osobnej preprave, zvyčajne padne aj meno tohto modelu: Caravelle 6.1. Viac ako 30 rokov predstavuje štandard v profesionálnej osobnej preprave. Jeho hlavné kompetencie? Pohodlie a flexibilita. Jeho špeciálne schopnosti? Inteligentné digitálne služby a moderný infotainment. A po práci? Z času na čas sa premení z firemného vozidla na vašu rodinnú dodávku.

Urobte si obraz o modeli Caravelle 6.1

Mimoriadne pôsobivé

Pôsobivo flexibilný

Priestor pre veľa hostí a ich želania

Také rozmanité ako vaši cestujúci sú aj ich požiadavky. Štyri kufre na víkendový výlet? Spontánna náhrada za plne rezervovaný hotel počas veľtrhu? Bez ohľadu na to, aké prekvapujúce môžu byť požiadavky: Caravelle 6.1 to nevyvedie z miery. Všetky tri výbavy sa dodávajú s dvoma rázvormi kolies a rôznymi balíkmi sedenia. Modulárny systém upevnenia sedadiel s 3-miestnou sklopnou lavicou umožňuje kedykoľvek získať batožinový priestor navyše. Operadlá je možné sklopiť tak, že vytvoria rovnú plochu.

Uvoľnené riadenie vozidla

Uvoľnená jazda, uvoľnení hostia

Každý deň sa staráte o to, aby sa vaši cestujúci pohodlne dostali z bodu A do bodu B. Preto sa Caravelle 6.1 stará o vaše pohodlie. Vďaka ergonomickému sedadlu vodiča, elektromechanickému posilňovaču riadenia a prepracovanému riadiacemu panelu je riadenie vozidla čo najpohodlnejšie. A vďaka skvelému výhľadu môžete ľahko sledovať premávku aj v rušných mestách alebo na veľkých podujatiach.

Vysoká úroveň komfortu cestujúcich

Príjemný priestor, kde sa cítite dobre

Miesto, kde si môžete oddýchnuť - po dlhej ceste, náročnom pracovnom dni alebo medzi dvoma dôležitými stretnutiami. Caravelle 6.1 ponúka cestujúcim oddychový priestor na štyroch kolesách s vysokou úrovňou komfortu, vďaka pohodlným sedadlám s tvarovo stabilným čalúnením, vynikajúcej zvukovej izolácii, LED svetlám na čítanie, príjemnému priestoru s dostatočným miestom pre hlavu a nohy a mnohým ďalším vymoženostiam, ktoré zabezpečujú to, aby sa vaši hostia cítili príjemne už pri nastupovaní.

Najmodernejšie asistenčné systémy

Od praktických až po užitočné

Sledovať hektickú premávku a novú trasu, a pritom dokázať počúvať požiadavky vašich cestujúcich. Pri riadení vozidla máte plné ruky práce. Najmodernejšie asistenčné systémy v modeli Caravelle 6.1 sa postarajú o to, aby ste sa mohli cítiť uvoľnene. Udržanie vozidla v jazdnom pruhu, parkovací asistent, asistent pre vyparkovanie vozidla, trailer assist a mnoho ďalších systémov a funkcií vás podporuje takmer pri každej jazde. Musíte veľa manévrovať s vozidlom? Naša cúvacia kamera je prvýkrát v ponuke aj v kombinácii so zadnými krídlovými dverami.

Perfektná konektivita

Uvoľnená jazda každý deň

Vozidlá sú čoraz inteligentnejšie. Aj Caravelle 6.1 už disponuje mnohými digitálnymi technológiami, vďaka ktorým je jazda komfortnejšia. Napríklad digitálny prístrojový panel s vysokým rozlíšením a mapou pre navigáciu. Alebo Volkswagen We Connect: službou, ktorá zmení smartfón na diaľkové ovládanie vozidla. A to je len začiatok.

  • farebný displej digitálneho prístrojového panela s vysokým rozlíšením

  • nové rádiá a navigačné systémy s až 23,4 cm (9,2") veľkým dotykovým displejom

  • mobilné online služby We Connect1

  • indukčné nabíjanie smartfónov

Premyslené do najmenších detailov

Funkcie

Pohon

Späť na prehľad

Pohon

Ako vodič ste celý deň na cestách. Dostupné kombinácie motora, prevodovky a pohonu všetkých kolies 4MOTION sa postarajú o potešenie z jazdy.

Exteriér

Späť na prehľad

Exteriér

Caravelle 6.1 prezentuje suverenitu a spoľahlivosť pri každej príležitosti.

Interiér

Späť na prehľad

Interiér

Sedadlo vodiča a priestor pre cestujúcich musia spĺňať rôzne požiadavky. Jednu vec majú však spoločnú - pohodlie do najmenšieho detailu.

Funkcie

Späť na prehľad

Funkcie

Vďaka digitálnemu prístrojovému panelu a službám We Connect máte vždy k dispozícii všetky potrebné informácie - firemné aj súkromne.

Asistenčné systémy

Späť na prehľad

Asistenčné systémy

Každý, kto je často na cestách, musí zvládnuť zlé poveternostné podmienky a mnohé kritické dopravné situácie. Skvelé je, že s modelom Caravelle 6.1 na to nie ste sami.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen