Caravelle

Dokonalá preprava osôb. Už viac ako 30 rokov spĺňa Caravelle najvyššie požiadavky v profesionálnej preprave osôb a presvedčí vás komfortným dizajnom interiéru a modernými systémami infotainmentu v kombinácii s perfektne premysleným a flexibilným pracoviskom vodiča. Vďaka nízkej spotrebe paliva je Caravelle úsporným vozidlom. Nízka spotreba paliva robí z modelu Caravelle dokonalé vozidlo pre prepravu cestujúcich.

Galéria

Pozrite si Caravelle z rôznych perspektív.

Pozrite si Caravelle z rôznych perspektív.

Produktový film

Caravelle v akcii.

Zažite profesionála na prerpavu osôb.

Spĺňa vysoké požiadavky. Caravelle ponúka moderné systémy infotainment a inovatívne mobilné online služby. Takže počas prepravy osôb máte k dispozícii aktuálne informácie a do cieľa prídete tou najrýchlejšou trasou.

Car-Net
Rádio a navigačné systémy
Kúrenie a klimatizácia
Elektronické zosilnenie hlasu vodiča
Komfortné sedadlá
Chrompaket
Mobilné pripojenie

Aktuálne informácie vždy aj počas jazdy.

Caravelle môžete vybaviť rôznymi mobilnými online službami. Pripojte k vášmu vozidlu Caravelle smartfón s internetom a získate prístup k aktuálnym dopravným informáciám a aplikáciám.

Moderný Infotainment

Príďte do cieľa dobre informovaný a s dobrou náladou.

Informačné a zábavné systémy infotainment v modeli Caravelle vás počas dňa povedú ešte lepšie a nadchnú vás intuitívnym ovládaním, perfektným internetovým pripojením a dobrým zvukom.

Okamžite sa budete cítiť príjemne

Užite si príjemnú pracovnú klímu.

Moderné systémy kúrenia a klimatizácie regulujú teplotu v interiéri vozidla veľmi jednoducho a aj počas horúcich dní zabezpečia v interiéri príjemnú chladnú klímu. Prídavné kúrenie sa postará o príjemný pocit v interiéri počas mrazivých dní. A vďaka vyhrievaniu čelného skla budete mať na cestu dobrý výhľad v každom počasí.

Dobrá zábava

Komunikujte

Slúži na to, aby vodič nemusel kričať, keď chce komunikovať s pasažiermi v priestore pre cestujúcich. Reč vodiča je zaznamenaná pomocou mikrofónu hands-free sústavy, je zosilnená a prehraná cez reproduktory umiestnené v zadnej časti vozidla.

Dostupné len v kombinácii s rádiami "Media" a "Colour" a navigačnými systémami "Discover Media" a "Discover Media Plus".

Individuálne nastaviteľné

Pohodlie pre vás a vašich pasažierov.

Komfort sedadiel je v modeli Caravelle veľmi dôležitý: či už vďaka výklopnej lakťovej opierke sedadla vodiča, výberu medzi jedno- alebo dvojsedadlom spolujazdca, rozličným úložným priehradkám alebo rôznym nastaveniam sedadla. Rozmanité funkcie sa postarajú o vysoký komfort sedenia. Caravelle ponúka 4- až po 9-miestnu konfiguráciu sedadiel vďaka čomu je vhodný pre rôzne požiadavky prepravy osôb.

Výnimočné akcenty

Tešte sa na štýlový dizajn.

Vo vozidle Caravelle s chrompaketom budú vaši hostia cestovať štýlovo. Elegantné chrómové detaily zvýrazňujú spodnú mriežku prívodu vzduchu, boky a zadnú časť vozidla. Chrompaket je dostupný pre Caravelle s krátkym rázvorom.

Voliteľná výbava za príplatok pre Caravelle Comfortline.

Užitočné asistenčné systémy. Praktické asistenčné a bezpečnostné systémy v modeli Caravelle vás podporujú v kritických situáciách, ako sú parkovanie a zmena jazdného pruhu a mnohých ďalších.

Bezpečnostné systémy
Parkovacie systémy
Asistenčné systémy
Svetlá
Adaptívna regulácia podvozka DCC
Vysoká úroveň bezpečnosti pri každej jazde

Sú tu vždy pre vás.

S bezpečnostnými systémami v modeli Caravelle ste pripravený takmer na všetko: Systémy v prípade potreby zasiahnu a môžu minimalizovať nebezpečenstvo na ceste.

Ostražité

Uľahčia vám parkovanie.

Šikovné parkovacie systémy v modeli Caravelle vás pri parkovaní upozornia na prekážky a uľahčujú vám manévrovanie s vozidlom.

Predvídavá

Podpora v kritických situáciách.

Vďaka inteligentným asistenčným systémom jazdíte s modelom Caravelle komfortnejšie, pretože vás upozornia na neúmyselné opúšťanie jazdného pruhu, únavu a strate tlaku v pneumatikách.

Výhody dobrej viditeľnosti

Užite si vždy optimálne osvetlenú cestu.

V ponuke sú pre vás diaľkové svetlá s automatickou clonou, svetlomety, ktoré vám cestu osvetlia aj v zlých poveternostných podmienkach.

Individuálny komfort jazdy

Prispôsobte si podvozok podľa každej situácii.

Pre lepšie jazdné vlastnosti vozidla umožňuje adaptívna regulácia podvozka DCC jediným stlačením tlačidla nastaviť normálnu, športovú alebo komfortnú charakteristiku tlmičov.

Len v kombinácii s palubným počítačom "Plus".

Silný výkon. Caravelle presvedčí svojimi pokrokovými technológiami motora a mimoriadne nízkou spotrebou paliva. Pohon všetkých kolies 4MOTION a automatická dvojspojková prevodovka DSG sa postarajú o dobrú dynamiku jazdy.

Motory
Dvojspojková prevodovka DSG
Pohon všetkých kolies 4MOTION
Výkonné a úsporné

Najmodernejšie motory s nízkou spotrebou.

Každý agregát ponúka mimoriadne nízku spotrebu paliva bez toho, aby obmedzil vašu radosť z jazdy.

Pokrokový

Užite si vysoký komfort jazdy.

Voliteľná 7-stupňová dvojspojková prevodovka DSG radí rýchlostné stupne automaticky, takmer bez citeľného prerušenia hnacej sily, čím výrazne prispieva k vysokému komfortu jazdy. Voliť môžete medzi režimom normal a sport.

Vybavený do zlých poveternostných podmienok

S ním zvládnete aj kopce a jazdu na snehu.

Voliteľný pohon všetkých kolies 4MOTION sa postará o dobrú trakciu, optimálne jazdné vlastnosti a stabilitu v zákrutách v zlých poveternostných podmienkach, napríklad pri jazde v kopcoch a na snehu. Pohon všetkých kolies 4MOTION sa na želanie dodáva aj v kombinácii s automatickou dvojspojkovou prevodovkou DSG a mechanickou uzávierkou diferenciálu - jedinečný koncept pohonu v tejto triede vozidiel.

Všestranná výbava. Vďaka rôznym balíkom sedadiel, rozličným úložným priestorom a mnohým elektronický funkciám je Caravelle perfektným vozidlom pre prepravu osôb.

Balíky "Elektrik"
Svetlomety
Upevnenie
Jednoducho praktické

Poskytnú vám väčší komfort.

Od elektrického ovládania okien až po sklápanie spätných zrkadiel: Caravelle môžete vybaviť praktickými balíkmi "Elektrik".

Intenzívne

Užite si optimálny výhľad.

O dobrý výhľad sa postarajú energeticky úsporné LED svetlomety a ostrekovače svetlometov. Vnútorné spätné zrkadlo s automatickou clonou vás chráni pred nepríjemným oslnením vozidiel jazdiacich za vami.

Modulárny systém

Profitujete z variabilnej koncepcie vnútorného priestoru.

Pre bezpečné upevnenie batožiny alebo detských sedačiek: Caravelle je mimoriadne flexibilné vozidlo a rýchlo sa prispôsobí rôznym potrebám.

Ďalšie kroky