LED svetlomety

Osvetlia vám cestu

Dobrá viditeľnosť v noci a hmle: Správne osvetlenie prispieva k tomu, aby ste vy a všetci vaši spolucestujúci uvoľnene a bezpečne dosiahli cieľ.

Predné LED svetlomety

Veľký dosah svetlometov a vysoký svetelný výkon: predné LED svetlomety nespĺňajú len to, čo od nich očakávate. Atraktívnym dizajnom svetlometov zvýrazníte aj elegantný vzhľad modelu Caravelle 6.1.

Zadné LED svetlomety

Energeticky úsporná LED technológia s dlhou životnosťou dostupná pre vozidlá s výklopnými dverami batožinového priestoru sa postará o to, aby vás ostatní účastníci cestnej premávky ľahko rozpoznali aj v noci a za zlého počasia.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menü schließen
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team