Kúrenie

Kúrenie a rozmrazovanie

Bez ohľadu na to, či máte stretnutie veľmi skoro ráno alebo unavený po dlhom dni vleziete do vozidla, na príjemne vyhriatý priestor pre cestujúcich sa môžete tešiť nielen pri extrémnej zime. V modeli Caravelle 6.1 sa o príjemnú teplotu postarajú rôzne vykurovacie systémy.

Nezávislé kúrenie

Teplo stlačením tlačidla: Nezávislé kúrenie funguje nezávisle od systému kúrenia a ventilácie a dá sa ovládať prostredníctvom centrálneho ovládacieho panela alebo pomocou diaľkového ovládania. Na želanie sa dodáva aj nezávislé vodné kúrenie.

Vyhrievanie čelného skla

Elektrické drôty integrované do čelného skla sa postarajú o dobrý výhľad na cestu aj v chladnom a vlhkom počasí. Elektrické drôty sú integrované do čelného skla.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menü schließen
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team