Klimatizácia

Zabezpečí príjemnú klímu

Určite poznáte takúto situáciu: na slnečnej strane vozidla je cestujúcim pomaly príliš teplo, na opačnej strane je im kvôli klimatizácii zima. Aby sa v modeli Caravelle 6.1 cítili dobre všetci prispôsobujú špeciálne senzory v modeli Caravelle 6.1 chladiaci výkon klimatizácie podľa dopadu slnečných lúčov. Tam, kde slnko svieti cez okno, vetranie automaticky zabezpečí príjemné vetranie. Princíp samozrejme funguje aj opačne: Ak sa čelné sklo v chladnom období zahmlieva, senzory vlhkosti sa postarajú o to, aby výkon kúrenia automaticky nasmeroval dopredu a voliteľne sa zapne vyhrievanie čelného skla.

Klimatizácia "Climatronic" (3-zónová)

Plne automatická klimatizácia s filtrom proti alergénom disponuje rôznymi senzormi a konštantne udržiava nastavenú teplotu pre vodiča, spolucestujúceho a pasažierov. V kabíne pre cestujúcich zabezpečuje príjemnú klímu druhé kúrenie, ďalší odparovač a viacero vetracích otvorov v strope.

Klimatizácia v kabíne pre cestujúcich s elektronickým ovládaním

Klimatizácia v kabíne pre cestujúcich s elektronickým ovládaním umožňuje plynule nastavenie teploty.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu

Caravelle 6.1

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen