Asistenčné systémy

Každý deň môžete vozidlo riadiť uvoľnene

Každý, kto je často na cestách, musí zvládnuť mnohé kritické poveternostné a dopravné situácie. Dobrá správa je, že pri modeli Caravelle 6.1 v tom nie ste sami.

Asistent jazdy pri bočnom vetre1

Automatickým brzdením kolies pomáha udržať stabilitu vozidla pri silnom nárazovom bočnom vetre. Film prezentuje model Crafter.

Asistent bočnej ochrany karosérie1

Kontroluje boky vozidla a na kritické priblíženie sa k stĺpu, múriku alebo človeku vás upozorní ukazovateľom na displeji infotainment systému. Film prezentuje model Crafter.

Asistent udržania jazdného pruhu "Lane Assist"1 2

Pomocou multifunkčnej kamery registruje vlastný jazdný pruh a jemnými zásahmi do riadenia udržiava vozidlo v jazdnom pruhu. Film o asistenčných systémoch prezentuje model Crafter.

Adaptívny tempomat ACC1 2 vrátane systému sledovania priestoru pred vozidlom "Front Assist" so systémom núdzového brzdenia "City Emergency Brake"1

Automaticky nastaví rýchlosť podľa rýchlosti vozidla idúceho pred vami a dodržiava pritom odstup stanovený vodičom. Film o asistenčných systémoch prezentuje model Crafter.

Kontrola tlaku vzduchu v pneumatikách1

Upozorňuje na zmenu tlaku v niektorej z pneumatík a informuje vodiča na nutnosť skontrolovať tlak vzduchu v pneumatikách.

 

Asistent rozpoznania dopravných značiek1

Špeciálnou kamerou registruje obmedzenia rýchlosti, zákazy predbiehania a časové alebo poveternostné obmedzenia a informuje vodiča na multifunkčnom displeji.

 

Asistent pre jazdu z kopca1 3

Reguláciou otáčok motora a ak je to nutné zásahom brzdovej sústavy zabezpečuje kontrolovanú a komfortnú jazdu z kopca.

V rámci možností daných systémom.

Vodič musí byť neustále pripravený na vypnutie asistenčného systému a vždy je zodpovedný za obozretné riadenie vozidla.

Dodáva sa len v kombinácii s pohonom všetkých kolies 4MOTION.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu

Caravelle 6.1

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen