Menu
Zatvoriť menu

Neobmedzená sloboda na štyroch kolesách

Nocovanie pod hviezdami. Ráno byť prebudený zvuk mora. Objavovať cudzie krajiny a napriek tomu sa cítiť ako doma: California 6.1 predstavuje čistú voľnosť. Vďaka komfortnej výbave interiéru a premysleným detailom zmení každú cestu na nezabudnuteľné dobrodružstvo. Užite si vašu nezávislosť a cestujte, kamkoľvek budete chcieť. So všetkým, čo potrebujete.

Urobte si vlastnú predstavu.

Mimoriadne pôsobivé

Interiér 6.1

Viac voľnosti – aj v interiéri

Každý deň objavovať nové krajiny, kultúry a miesta. A napriek tomu sa vždy cítiť ako doma. California 6.1 je vaša obývačka na cestách. Priestranný interiér ponúka dosť miesta. A veľa úložného priestoru pre vaše obľúbené plyšové hračky alebo čítanie na dovolenku. Varenie, spánok, relax - všetko je ako doma. Len s celým svetom pred dverami.

Komfort spania 6.1

Váš obľúbený hotel je vždy s vami

Na najkrajších miestach sveta nie je vždy hotel, kde sa dá prenocovať. Jedine, že máte zo sebou váš vlastný: California 6.1 vám vďaka priestrannej vysokej posteli ponúka dosť miesta a pohodlia na to, aby ste mohli snívať o vašich najkrajších dovolenkových chvíľach alebo zaspať pri jemnom zvuku morských vĺn.

Technológie 6.1

Presne to správne. Pre mesto aj pláž

Možnosti, kam až oči dovidia. Už kokpit ponúka veľa nových nápadov, vďaka ktorým sa cesta na vaše vysnívané miesto a pobyt mimo vychodených ciest stane skvelým zážitkom. Okrem iného sa môžete tešiť na digitálny prístrojový panel s vysokým rozlíšením, na multimediálne infotainment systémy najnovšej generácie a na najmodernejšie možnosti konektivity s Volkswagen We Connect1.

Viac informácií

Jazdná dynamika 6.1

Čisté potešenie z jazdy. Na akomkoľvek teréne

Aby bola jazda v modeli California 6.1 ešte zábavnejšia, ponúka na výber rôzne kombinácie motora a prevodovky. Pohon všetkých kolies 4MOTION sľubuje vysokú hnaciu silu na takmer akomkoľvek povrchu, zatiaľ čo prevodovka s dvojitou spojkou DSG citeľne zvyšuje komfort jazdy vďaka hladkej zmene prevodových stupňov.

Asistenčné systémy 6.1

Vysoký komfort. Aj počas jazdy

California 6.1 je ideálna pre výlet na pobrežie, ale aj na nákupy v džungli mesta. Vďaka rozpoznaniu dopravných značiek2, asistentovi bočnej ochrany karosérie2, asistentovi jazdy pri bočnom vetre2, udržiavania jazdného pruhu2 3, parkovaciemu asistentovi2, asistentovi pri vyparkovaní vozidla2 a asistentovi manipulácie s prívesom2.

Viac informácií

Plne vybavená kuchynka

Vaša svetová kuchyňa

Paella, rizoto alebo lečo: cestovatelia objavujú nielen cudzie krajiny, ale aj exotické jedlá. Vaše nové recepty si môžete vyskúšať priamo v modeli California 6.1. Kuchynka v modeloch Coast a Ocean je vybavená plynovým sporákom s dvoma horákmi, pevným krytom, ktorý sa dá použiť ako pracovná doska a odnímateľným drezom.

Mini kuchynka v modeli California 6.1 Beach Camper

Malá kuchyňa pre veľkých dobrodruhov

Praženica na raňajky alebo cestoviny na obed: Vďaka novej mini kuchynke si môžete ľahko pripraviť jednoduché jedlá aj v modeli California 6.1 Beach Camper. Stačí ju len vyklopiť: pracovná doska s jedným plynovým horákom je počas jazdy bezpečne zasunutá do bočného obkladu. Dobrú chuť a šťastnú cestu.

Šťastnú cestu

Dokonalé vozidlo. Do mesta aj na pláž

California 6.1 je ideálna na výlet na pobrežie, ale aj na nákupy v džungli mesta. Vďaka svojim kompaktným rozmerom a jazdným vlastnostiam na úrovni osobného vozidla je vždy tým správnym spoločníkom a zabávačom: s digitálnym kokpitom si pomocou dotykového displeja infotainment systému a multifunkčného koženého volantu môžete pustiť obľúbené dovolenkové skladby. Navigačný systém "Discover Pro" vás dovedie k vášmu ďalšiemu vysnívanému cieľu.

Premyslené do najmenších detailov

Funkcie

Pohon

Späť na prehľad

Pohon

Športový, komfortný alebo efektívny: Kombinácia motor, prevodovka a nastavenie podvozka v modeli California 6.1 takmer vôbec neobmedzujú vašu slobodu.

Exteriér

Späť na prehľad

Exteriér

Náznak legendy: Moderný dizajn modelu California 6.1 disponuje mnohými chrómovými prvkami, ktoré pripomínajú svetoznámeho predchodcu - Bulli T1.

Interiér

Späť na prehľad

Interiér

Vaše plány ste ešte nikdy neuskutočnili takým pohodlným spôsobom: Vnútorný priestor modelu California 6.1 je multifunkčný a pritom maximálne komfortný.

Funkcie

Späť na prehľad

Funkcie

Inteligentná konektivita: Aktuálne informácie, ktoré sa majú zobraziť na voliteľnom digitálnom prístrojovom paneli, ľahko prispôsobíte vašim individuálnym potrebám prostredníctvom domovskej obrazovky "home screen" alebo multifunkčného volantu.

Asistenčné systémy

Späť na prehľad

Asistenčné systémy

Asistenčné systémy v modeli California 6.1 sú takmer ako dobrí priatelia. Uľahčujú vám život a podporia vás vždy, keď ich najviac potrebujete.

Inšpirujte sa modelom California 6.1

Spustiť video
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen