Zatvoriť menu

California 6.1

 

Neobmedzená sloboda na štyroch kolesách

Nocovanie pod hviezdami. Ráno byť prebudený zvuk mora. Objavovať cudzie krajiny a napriek tomu sa cítiť ako doma: California 6.1 predstavuje čistú voľnosť. Vďaka komfortnej výbave interiéru a premysleným detailom zmení každú cestu na nezabudnuteľné dobrodružstvo. Užite si vašu nezávislosť a cestujte, kamkoľvek budete chcieť. So všetkým, čo potrebujete.

Mimoriadne pôsobivé

Interiér 6.1

Viac voľnosti – aj v interiéri

Každý deň objavovať nové krajiny, kultúry a miesta. A napriek tomu sa vždy cítiť ako doma. California 6.1 je vaša obývačka na cestách. Priestranný interiér ponúka dosť miesta. A veľa úložného priestoru pre vaše obľúbené plyšové hračky alebo čítanie na dovolenku. Varenie, spánok, relax - všetko je ako doma. Len s celým svetom pred dverami.

Komfort spania 6.1

Váš obľúbený hotel je vždy s vami

Na najkrajších miestach sveta nie je vždy hotel, kde sa dá prenocovať. Jedine, že máte zo sebou váš vlastný: California 6.1 vám vďaka priestrannej vysokej posteli ponúka dosť miesta a pohodlia na to, aby ste mohli snívať o vašich najkrajších dovolenkových chvíľach alebo zaspať pri jemnom zvuku morských vĺn.

Technológie 6.1

Presne to správne. Pre mesto aj pláž

Možnosti, kam až oči dovidia. Už kokpit ponúka veľa nových nápadov, vďaka ktorým sa cesta na vaše vysnívané miesto a pobyt mimo vychodených ciest stane skvelým zážitkom. Okrem iného sa môžete tešiť na digitálny prístrojový panel s vysokým rozlíšením, na multimediálne infotainment systémy najnovšej generácie a na najmodernejšie možnosti konektivity s Volkswagen We Connect1.

Viac informácií

Jazdná dynamika 6.1

Čisté potešenie z jazdy. Na akomkoľvek teréne

Aby bola jazda v modeli California 6.1 ešte zábavnejšia, ponúka na výber rôzne kombinácie motora a prevodovky. Pohon všetkých kolies 4MOTION sľubuje vysokú hnaciu silu na takmer akomkoľvek povrchu, zatiaľ čo prevodovka s dvojitou spojkou DSG citeľne zvyšuje komfort jazdy vďaka hladkej zmene prevodových stupňov.

Asistenčné systémy 6.1

Vysoký komfort. Aj počas jazdy

California 6.1 je ideálna pre výlet na pobrežie, ale aj na nákupy v džungli mesta. Vďaka rozpoznaniu dopravných značiek2, asistentovi bočnej ochrany karosérie2, asistentovi jazdy pri bočnom vetre2, udržiavania jazdného pruhu2 3, parkovaciemu asistentovi2, asistentovi pri vyparkovaní vozidla2 a asistentovi manipulácie s prívesom2.

Viac informácií

Inšpirujte sa modelom California 6.1

Start Video
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen