Parkovacie systémy

Váš 8. a 9. zmysel pre pohodlné parkovanie

Všedný deň vám uľahčia rôzne parkovacie systémy.

Parkovací asistent "Park Assist"1

Parkovanie na pozdĺžne a priečne parkovacie miesta zvládne vo viacerých ťahoch. Systém prevezme riadenie vozidla po zaradení spätného chodu. Vodič ovláda len pedál spojky, akcelerátora a brzdy. Film o asistenčných systémoch prezentuje model Crafter.

"Trailer Assist" Asistent manipulácie s prívesom1

Zjednodušuje riadenie prívesu pri manévrovaní na priečne parkovacie miesto alebo pri precíznom cúvaní k nakladacím rampám a iným cieľom. Film o asistenčných systémoch prezentuje model Crafter.

Asistent pri vyparkovaní vozidla1

Asistent, ktorý vás podporuje, keď z parkovacieho miesta vychádzate cúvaním. Ak vodič pri kritickom priblížení sa iného vozidla nereaguje na výstražný zvukový signál, systém začne automaticky brzdiť. Film o asistenčných systémoch prezentuje model Crafter.

Cúvacia kamera "Rear View"

Cúvacia kamera "Rear View" dodávaná na želanie zjednodušuje parkovanie zobrazovaním priestoru za vozidlom na displeji rádia alebo navigačného systému. Dodatočné statické čiary zjednodušujú proces parkovania.

V rámci možností daných systémom.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen