Technológie 6.1

Presne to správne. Pre mesto aj pláž

Možnosti, kam až oči dovidia. Už kokpit ponúka veľa nových nápadov, vďaka ktorým sa cesta na vaše vysnívané miesto a pobyt mimo vychodených ciest stane skvelým zážitkom. Okrem iného sa môžete tešiť na digitálny prístrojový panel s vysokým rozlíšením, na multimediálne infotainment systémy najnovšej generácie a na najmodernejšie možnosti konektivity s Volkswagen We Connect1.

Digitálny kokpit

California 6.1 je ideálna pre výlet na pobrežie, ale aj na nákupy v džungli mesta. Vďaka kompaktným rozmerom a manipulácii podobnej osobnému automobilu predstavuje dokonalého spoločníka - a zabávača. S digitálnym kokpitom môžete prostredníctvom dotykového displeja infotainment systému alebo multifunkčného volantu vybrať hudbu vhodnú pre jazdu na dovolenku. A navigačný systém "Discover Pro" vás dovedie k ďalšiemu cieľu.

Ovládacia jednotka Camper

Rôzne klimatické zóny. Nerovné cesty. Cudzie miesta. Pri cestovaní sa musíte stále prispôsobovať novým udalostiam. California 6.1 vám pri tom, našťastie, pomáha. S ovládacou jednotkou Camper máte k dispozícii digitálnu centrálnu jednotku, vďaka ktorej môžete pohodlne ovládať množstvo funkcií. Položky menu vyberiete intuitívne pomocou dotykového displeja. Zabudované zariadenia môžete spustiť pomocou otočného tlačidla.

Volkswagen We Connect1

California 6.1 je vybavená inovatívnymi online funkciami "We Connect"1, ako aj najnovšou generáciou "Modular Infotainment kit". Na želanie máte pripojenie na internet aj počas jazdy. S "We Connect"1 môžete očakávať funkcie, vďaka ktorým bude každá jazda ešte pohodlnejšia a bezpečnejšia. Či už s dopravnými informáciami v reálnom čase alebo online správami o oblasti - California 6.1 disponuje skvelou konektivitou.

Na využívanie služieb We Connect potrebuje zákazník užívateľský účet Volkswagen ID a do systému We Connect sa musí prihlásiť užívateľským menom a heslom. Okrem toho musí so spoločnosťou Volkswagen AG uzatvoriť cez internet samostatnú zmluvu We Connect alebo We Connect Plus. Pre We Connect Plus má zákazník po odovzdaní vozidla 90 dní na registráciu vozidla u Volkswagen AG a bezplatné využívanie služieb po celú dobu dohodnutého obdobia.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen