Rádiá

Dobrá zábava je polovica potešenia z jazdy

Účinné motory a vysoko kvalitná a inovatívna výbava sa v modeli California 6.1 postarajú o komfortný zážitok z jazdy. Čo by to však bolo za jazdu na dovolenku bez správnej hudby vo vysokej kvalite zvuku?

Rádio "Composition Colour"

  • 16,5 cm (6,5 palcov) farebný dotykový displej

  • 4 x 20 W výkon a štyri1 resp. šesť reproduktorov

  • slot na SD kartu, dve externé USB rozhrania a Bluetooth

  • podporuje základné služby We Connect1

Na využívanie služieb We Connect potrebuje zákazník užívateľský účet Volkswagen ID a do systému We Connect sa musí prihlásiť užívateľským menom a heslom. Okrem toho musí so spoločnosťou Volkswagen AG uzatvoriť cez internet samostatnú zmluvu We Connect alebo We Connect Plus. Pre We Connect Plus má zákazník po odovzdaní vozidla 90 dní na registráciu vozidla u Volkswagen AG a bezplatné využívanie služieb po celú dobu dohodnutého obdobia.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen