Ovládací panel obytného vozidla

Špeciálny systém s mnohými funkciami

Rôzne zóny klimatizácie. Hrboľaté cesty. Neznáme miesta: Pri cestovaní sa musíte prispôsobiť novým udalostiam. California 6.1 vám pri tom našťastie pomôže. S ovládacím panelom obytného automobilu máte teraz k dispozícii digitálnu centrálnu jednotku, prostredníctvom ktorej môžete pohodlne ovládať množstvo funkcií. Položky ponuky vyberáte intuitívne pomocou dotykového displeja. S otočným tlačidlom môžete aktivovať integrované zariadenia.

Ovládanie elektrohydraulicky výklopnej strechy

Na vysunutie výklopnej strechy stačí, že zostanete sedieť. Pomocou ovládacieho panela obytného automobilu môžete pohodlne ovládať strechu.

Kontrola dodávky energie a čerstvej vody

Máte dostatok elektriny a vody na ďalšiu etapu cesty? Rýchlo si to skontrolujte: ovládacia jednotka obytného automobilu zobrazuje aktuálny stav náplní.

Zobrazenie náklonu vozidla

Cesty plné zákrut, strmé svahy, nerovné parkovacie miesta - nech jazdíte kdekoľvek, nič vás nevyvedie z rovnováhy. Vďaka ovládaciemu panelu obytného automobilu máte k dispozícii vždy presný náklon vozidla.

Nezávislé kúrenie

Ovládací panel integrovaný v strope je ľahko prístupný. Dotykový displej zjednodušuje ovládanie a programovanie nezávislého kúrenia. Dokonca ho prvýkrát môžete spustiť prostredníctvom smartfónu.

 

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen