Menu
Zatvoriť menu

Crafter Valník

Ten, ktorý odvezie veľa.

Nový Crafter Valník presvedčí svojou výbavou a ponukou miest na sedenie. Vďaka veľkej rozmanitosti variantov sa perfektne prispôsobí rôznym požiadavkám.

Vzrušujúci ako nikdy predtým.
Crafter Valník

Technológie

Osemstupňová prevodovka. Dokonca pre všetky druhy pohonu

Nový Crafter je jediné vozidlo vo svojej triede s osemstupňovou automatickou prevodovkou pre tri rôzne pohony. Predný, zadný pohon alebo pohon všetkých kolies 4MOTION sa dá kombinovať s osemstupňovou automatickou alebo manuálnou prevodovkou. Srdcom vozidla sú výkonné, novovyvinuté naftové motory TDI, ktoré boli vytvorené pre náročné požiadavky užívateľov.

Najlepšie pracovné miesto vodiča

Miesto pre vodiča, kanceláriu a oddychový priestor má vždy zo sebou

Ste na cestách väčšiu časť vášho pracovného dňa? Vaše vozidlo potom nie je len dopravným prostriedkom. Je to miesto, kde si môžete usporiadať dokumenty, dohodnúť si schôdzky, nabiť telefón. Alebo si urobiť prestávku na obed. S mnohými úložnými schránkami a možnosťami pripojenia, voliteľným odpruženým sedadlom ergoComfort a na želanie dodávaným vyhrievaným multifunkčným koženým volantom je Crafter Valník na toto všetko dokonale pripravený.

Vozidlo vhodné do mesta

Uvoľnená jazda

Na neprehľadných staveniskách a úzkych lesných cestách, v úzkych uliciach alebo pri nárazoch vetra na diaľnici: v modeli Crafter Valník vás podporuje celý rad inovatívnych asistenčných a bezpečnostných systémov vždy, keď situácia začne byť komplikovaná. Vďaka tomu prídete do cieľa dobre a uvoľnene.

 

Najlepšia úspornosť

Kvalita sa vyplatí

Vysoká dlhodobá kvalita - nízke náklady na údržbu. Pre Crafter Valník je táto stratégia úspešná. Vďaka jeho robustnej konštrukcii, efektívnym motorom a nízkemu odporu vzduchu sa vyplatí pre vaše podnikanie. Od investície až po ďalší predaj.

Najlepšie zabezpečenie nákladu

Všetko je pevne pripevnené na svojom mieste

Keď sa kufor s náradím kĺže po nakladacej ploche, dosky padajú a pri jazde búchajú, je to nepríjemné. Drahý materiál sa môže poškodiť a vodiča takáto situácia vyrušuje. Aby sa všetko dostalo na miesto určenia bez poškodenia a v perfektnom stave, Crafter Valník vám ponúka najlepšie zabezpečenie nákladu vo svojej triede vďaka 10 voliteľným kotviacim okám a veľkému výberu kotviacich koľajníc.

Perfektná konektivita

Informácie máte vždy k dispozícii. Nuda nemá šancu

Počas normálneho pracovného dňa trávite veľa času na ceste. Jazdíte z jedného termínu k druhému, medzitým ešte rýchlo do skladu, a potom zabezpečiť náhradný diel do železiarstva. Dôležitejšie je však to, že ste o všetkom informovaný. Vďaka online službám "Car-Net" ste takmer vždy v obraze a dobre sa pobavíte.

Premyslené do najmenších detailov

Crafter Valník prepravuje materiál, posádku a stroje. Pre ich transport ponúka celý rad možností.

Funkcie

Náklad

Späť na prehľad

Náklad

Crafter Valník prepravuje materiál, posádku a stroje. Pre ich transport ponúka celý rad možností.

Exteriér

Späť na prehľad

Exteriér

Voliteľné svetlomety s denným svietením, stretávacími a diaľkovými svetlami energeticky úsporne osvetľujú vozovku.

Interiér

Späť na prehľad

Interiér

Dobre premyslené odkladacie schránky a množstvo ďalších doplnkov vytvorí z priestrannej kabíny vodiča vaše pohodlné pracovisko.

Funkcie

Späť na prehľad

Funkcie

V modeli Crafter Valník máte prístup k aktuálnym informáciám a zábave, hoci ste celý deň na cestách.

Asistenčné systémy

Späť na prehľad

Asistenčné systémy

Inovatívne asistenčné a inteligentné bezpečnostné systémy zvládajú hraničné situácie s mimoriadnou predvídavosťou.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen