Rádiá

Skvelé počúvanie

Obľúbené piesne, rozhlasové hry, podcasty alebo len správna rozhlasová stanica - naše rádiá vám ponúkajú správny program bez ohľadu na to, čo radi počúvate na dlhých cestách.

Rádio "Audio"

Systém zahŕňa monochromatický TFT displej, dva reproduktory s výkonom 2 x 20 W1, slot na SD kartu, AUX-IN, USB port a rozhranie Bluetooth pre pripojenie mobilných telefónov.

1 Na želanie sa dodávajú dva ďalšie reproduktory vzadu. Táto výbava bude do ponuky zaradená neskôr.

Rádio "Media"

Systém zahŕňa 20,8 cm (8-palcov) farebný dotykový displej TFT so senzorom priblíženia, CD menič kompatibilný s MP3 a WMA, štyri reproduktory1, slot pre SD kartu, rozhranie AUX-IN a USB port, rozhranie Bluetooth pre pripojenie mobilného telefónu a dvojitý tuner s fázovou diverzitou pre optimálny príjem rádiových vĺn.

1 Na želanie sa dodávajú dva ďalšie reproduktory vzadu. Táto výbava bude do ponuky zaradená neskôr.
Voliteľná výbava za príplatok

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu

Crafter Valník

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen