Kúrenie

Kúrenie s elektronickou reguláciou

Pre presnú reguláciou teploty vo vnútornom priestore (na obrázku).

Teplovzdušné kúrenie, programovateľné1

Nezávislé teplovzdušné kúrenie priamo ohrieva prúdiaci vzduch a cez vetracie otvory rýchlo vykúri nakladací priestor a priestor pre cestujúcich. Na želanie sa dodáva diaľkové ovládanie.

Vyhrievanie predných sedadiel1

Je integrované do sedacej časti a operadla a dá sa regulovať v troch stupňoch oddelene pre vodiča a spolujazdca (na obrázku).

Nezávislé vodné kúrenie so spínacími hodinami1

Nezávislé vodné kúrenie podporuje kúrenie vo vozidle pri bežiacom motore a prostredníctvom spínacích hodím umožňuje vykúrenie vozidla 60 minút pred jazdou, napríklad pre rýchle rozmrazenie čelného okna.

Prikurovač1

Palivom poháňané zariadenie podporuje vykurovanie paluby pri bežiacom motore.

Nezávislé teplovzdušné kúrenie s prikurovačom1

Okrem funkcie nezávislého teplovzdušného kúrenia podporuje vykúrenie paluby pri bežiacom motore aj prikurovač (na obrázku).

Nezávislé teplovzdušné kúrenie a prídavné vodné kúrenie, programovateľné

Okrem funkcie nezávislého teplovzdušného kúrenia podporuje vykúrenie paluby pri bežiacom motore aj prídavné vodné kúrenie a pomocou spínacích hodín sa dá vykúrenie paluby vopred nastaviť (na obrázku).

1 Voliteľná výbava za príplatok.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu

Crafter Valník

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen