Zabezpečenie nákladu

Všetko zostane na svojom mieste

Crafter Valník ponúka dostatok priestoru pre materiál, náradie, balíky a mnoho ďalších vecí, ktoré potrebujete počas celého dňa. Okrem toho ponúka mnoho inteligentných možností, ako všetko upevniť. Náklad vďaka tomu dorazí do cieľa dobre a nepoškodený. K dispozícii sú tieto riešenia:

  • Kotviace oká
  • Odkladací box na korbe¹

  • Boxy na náradie¹ ²

Kotviace oká

Pre zabezpečenie nákladu je do podlahy integrovaných desať upevňovacích ôk, ktoré sa dajú zapustiť do podlahy a vytvoriť tak rovnú ložnú plochu.

 

Odkladací box na korbe¹

Pevne ku korbe upevnený hliníkový odkladací box ponúka objem 640 litrov a je vytvorený pre náklad s hmotnosťou 240 kilogramov. Pneumatická plynová vzpera sa postará o samočinné otváranie a upevnenie veka.

¹ Voliteľná výbava za príplatok. Doba dodania sa môže predĺžiť.

Boxy na náradie¹ ²

Na každej strane vozidla pod ložnou plochou sa dá namontovať až päť uzamykateľných boxov na náradie. Boxy ponúkajú objem 71,5 litra a zaťažiteľnosť 40 kg na jeden box.

¹ Voliteľná výbava za príplatok.
² Do ponuky bude zaradený neskôr.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu

Crafter Valník

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen