Sedenie

Crafter ponúka rôzne možnosti sedenia

Šetria chrbticu a nervy.

Odpružené sedadlo "ergoComfort"

Jediné vozidlo s odpruženým sedadlom ergoComfort. Optimálne šetrí váš chrbát vďaka odpruženiu, ktoré tlmí nárazy od vozovky a dá sa nastaviť v 20 rôznych smeroch. Kombinácia manuálneho a elektrického nastavenia vám umožňuje sedadlo plynulo prispôsobiť podľa smerníc AGR.1 Ako voliteľná výbava je v ponuke vyhrievanie a masážna funkcia.

Voliteľná výbava za príplatok.
¹ Sedadlo ergoComfort dostalo 26.11.2015 certifikát AGR.

Štvormiestna lavica

Dvojkabína ponúka pod štvormiestnou lavicou ďalší priestor na nástroje.

Multifunkčné dvojsedadlo spolujazdca

Zabezpečuje všestrannosť interiéru v prvom rade. Stredné sedadlo s integrovaným držiakom na poháre, ktoré sa dá sklopiť úplne dopredu vytvára praktickú pracovnú plochu. A odkladací priestor pod sedadlami ponúka veľký priestor pre náradie.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menü schließen

Crafter Valník

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team