Menu
Zatvoriť menu

Transporter 6.1
Skriňová dodávka

Na cestu prináša všetko

Pred viac ako 70 rokmi predstavoval riešenie pre transport na úzke miesta. Dnes je dodávka Transporter 6.1 výkonnejšia ako kedykoľvek predtým. Vďaka jeho pozoruhodnej výške nakladacieho priestoru, veľkému priestoru a moderným asistenčným systémom sa postará o to, aby ste vy, vaša posádka a váš materiál prišli bezpečne do práce.

Urobte si obraz o modeli Transporter 6.1 Dodávka

Mimoriadne pôsobivé

Originál

Jeho meno je dobre známe

Transporter je v rôznych generáciách na trhu už viac ako 70 rokov a využíva sa ako vozidlo pre priemysel, doručovacie služby alebo ako servisné vozidlo. Z praktického riešenia prepravy na problematické miesta sa pritom vyvinul názov a štandard pre celý modelový rad. Pretože pre neho vždy bola a je dôležitá hlavne jedna vec: urobiť pre vás skvelú prácu.

Najlepšie využitie priestoru

Dáva všetko - aby ste mohli všetko zobrať so sebou

Veľké množstvo nákladu. Hustá premávka. Veľa zastávok. Transporter 6.1 Skriňová dodávka vás podporuje pri všetkom, čo vás cez pracovný deň čaká: vďaka mimoriadne nízkej nakladacej hrane, pozoruhodnej výške nakladacieho priestoru a rôznym variantom.

  • zaťaženie prívesu až do 2,5 t

  • náklad až 1,4 t

  • priestor až pre tri europalety

  • do výška nakladacieho priestoru až 1 940 mm1

  • dva rázvory a dve výšky strechy

Sofistikované riešenia pre zabezpečenie nákladu

Jeden náklad veľa nápadov

Ten, kto chce veľa prepravovať, musíte často vymyslieť niečo nové pre zabezpečenie nákladu. Preto sme aj my vymysleli zopár praktických riešení. Aby ste s minimálnym úsilím priviezli na miesto určenia aj mimoriadne veľké, široké alebo cenné dodávky.

  • posuvné dvere
  • funkcia prepravy dlhých predmetov uložených na podlahe pod sedadlami

  • samostatné uzamykanie nakladacieho priestoru
  • úchytné oká

Ergonomické pracovisko vodiča

Jazdite uvoľnene aj počas náročných dní

Každý deň sa staráte o to, aby sa materiál a celá vaša posádka dostali v poriadku z bodu A do bodu B. Preto sa Transporter 6.1 stará o to, aby aj vám bolo dobre. Jeho ergonomické pracovisko vodiča, plynulo nastaviteľný volant a sedadlo vodiča, tvarovo stabilné komfortné čalúnenie a prepracovaná palubná doska, pre vás zabezpečujú čo najpohodlnejšiu jazdu. Vďaka vynikajúcemu výhľadu z vozidla máte skvelý prehľad o okolí vozidla aj v rušných mestských centrách alebo na neprehľadných staveniskách. A keď zaparkujete, jednoducho sa zmení na pojazdnú kanceláriu.

Premyslené do najmenších detailov

Funkcie

Pohon

Späť na prehľad

Pohon

Ste občas celý deň na cestách? Dostupné kombinácie motorov, prevodoviek a voliteľného pohonu všetkých kolies 4MOTION sa postarajú o zábavu za volantom.

Exteriér

Späť na prehľad

Exteriér

To, že Transporter 6.1 zvládne naozaj veľa, vidíte na prvý pohľad. Ale to nie je všetko: Vďaka mnohým funkčným detailom pritom ešte aj skvele vyzerá.

Interiér

Späť na prehľad

Interiér

Veľa priestoru pre materiál. Ešte viac priestoru na oddych. Vďaka modelu Transporter 6.1 sú aj najnáročnejšie dni čo najkomfortnejšie.

Funkcie

Späť na prehľad

Funkcie

Inteligentná jazda k zákazke: Vďaka službe We Connect mať vždy k dispozícii všetky potrebné informácie - profesionálne aj súkromne.

Asistenčné systémy

Späť na prehľad

Asistenčné systémy

Každý, kto je často na cestách, musí zvládnuť zlé poveternostné podmienky a mnohé kritické dopravné situácie. Skvelé je, že s modelom Transporter 6.1 na to nie ste sami.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen