Kúrenie, vetranie a klimatizácia

Vpredu teplo, vzadu sviežo

Príjemná teplota v kabíne. Čerstvý vzduch v nakladacom priestore. Naše kúrenie, vetranie a klimatizácie zabezpečujú to, aby sa vám v modeli Transporter dobre fungovalo. Pri jazde, triedení dokumentov, nakladaní a vykladaní.

Strešný ventilátor

Štyri výduchy v strope zaisťujú stálu cirkuláciu vzduchu a nižšiu teplotu v nákladnom priestore alebo priestore pre cestujúcich.

Klimatizácia v kabíne s elektronickým ovládaním

Umožňuje plynulé nastavenie teploty.

 

Vyhrievané sedadlo vodiča a spolujazdca

So samostatným nastavením. Vyhrieva sedadlo a operadlo.

 

Prídavné kúrenie pre kabínu a nakladací priestor

Druhý výmenník tepla na D-stĺpiku vytvára ďalšie teplo, ktoré je distribuované do priestoru pre cestujúcich pomocou výduchu na C-stĺpiku.

 

Nezávislé kúrenie

Nezávislé kúrenie nastavíte prostredníctvom centrálnej konzoly alebo aktivujete pomocou diaľkového ovládania a teplo v interiéri udržuje s výkonom 2 500 W po dobu až 48 hodín.

 

Prídavné vodné kúrenie

Prídavné vodné kúrenie slúži ako podpora kúrenia vo vozidle a dá sa nastaviť tak, aby vám pred jazdou vyhrialo vozidlo. Teplý vzduch sa do interiéru distribuuje cez výduchy na palubnej doske.

 

Vyhrievanie čelného skla

Vyhrievanie čelného skla zabezpečí čistý výhľad na cestu vo vlhkom a chladnom počasí. Vyhrievacie prvky sú integrované v skle.

 

Vyhrievanie zadného skla

Vyhrievanie zadného skla rýchlo zabezpečí voľný výhľad dozadu.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu

Transporter 6.1
Skriňová dodávka

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen