We Connect

Mimoriadne výnimočné pripojenie

So službami Volkswagen We Connect bude jazda teraz ešte digitálnejšia, viac pripojená na internet a komfortnejšia. Široká ponuka služieb vám poskytujú rýchly prístup k vozidlu Transporter 6.1 - pohodlne prostredníctvom smartfónu. Srdcom systému je aplikácia We Connect. Pomocou aplikácie môžete službu We connect aktivovať, vybrať želaný balík a pripojte sa k vozidlu, pretože Transporter 6.1 je vďaka integrovanej SIM karte1 už online.

Viac informácií

Paket We Connect Basis a Plus

Bezplatný základný balík We Connect ponúka okrem iného rôzne správy o vozidle, užitočné nástroje pre plánovanie servisu a automatické núdzové volanie. Balík We Connect Plus rozširuje ponuku o mnoho ďalších služieb.

Online alarm v balíku výbavy We Connect Plus

Online alarm okamžite pošle správu na mobilný telefón pri pokuse o vlámanie sa do vozidla.

Online dopravné informácie v balíku We Connect Plus

Online dopravné informácie zobrazujú najrýchlejšiu trasu k ďalšiemu cieľu, pričom berú do úvahy aktuálnu dopravnú situáciu.

Vyhľadanie zaparkovaného vozidla v balíku We Connect Basis

Funkcia vyhľadania zaparkovaného vozidla vám na smartfóne ukáže, kde ste zaparkovali svoje vozidlo - a ako rýchlo sa tam dostať.

Bezdrôtové App Connect

Aplikácie z vášho smartfónu si jednoducho preneste na dotykovú obrazovku infotainment systému.

Online nezávislé kúrenie v balíku We Connect Plus

Spustite alebo naprogramujte nezávislé kúrenie alebo vetranie jednoducho prostredníctvom smartfónu.

Na využívanie služieb We Connect potrebuje zákazník užívateľský účet Volkswagen ID a do systému We Connect sa musí prihlásiť užívateľským menom a heslom. Okrem toho musí so spoločnosťou Volkswagen AG uzatvoriť cez internet samostatnú zmluvu We Connect alebo We Connect Plus. Pre We Connect Plus má zákazník po odovzdaní vozidla 90 dní na registráciu vozidla u Volkswagen AG a bezplatné využívanie služieb po celú dobu dohodnutého obdobia. Aby ste mohli využívať služby aplikácie We Connect, potrebujete používateľský účet s Volkswagen ID a musíte sa prihlásiť s menom a heslom. Okrem toho musíte uzatvoriť so spoločnosťou Volkswagen AG online samostatnú zmluvu We Connect alebo We Connect Plus. Pri We Connect Plus máte po prevzatí vozidla 90 dní na to, aby ste zaregistrovali vozidlo na adrese www.portal.volkswagen-we.com a služby využívali počas celej dohodnutej bezplatnej doby platnosti. Mobilné online služby z We Connect môžete využívať prostredníctvom integrovaného internetového pripojenia. S tým spojené náklady na dáta v rámci Európy znáša v rámci sieťového pokrytia, s výnimkou služieb „Streamovanie a internet“, spoločnosť Volkswagen AG. Na využívanie služieb „Streamovanie a internet“, ako aj WLAN hotspotu si môžete predplatiť spoplatnené balíky dát od externého mobilného partnera „Cubic Telecom“ a využívať ich v oblasti pokrytia jeho siete v rámci mnohých európskych krajín. Informácie o cenách a podporovaných štátoch nájdete na stránke vw.cubictelecom.com. Alternatívne môžete využívať služby internetového a hybridného rádia, ako aj streamovania médií prostredníctvom vlastného mobilného koncového zariadenia (napr. smartfón) s možnosťou zriadiť si vlastný mobilný WLAN hotspot. V tomto prípade sú príslušné služby k dispozícii iba cez existujúcu alebo samostatne uzavretú zmluvu o poskytovaní mobilných služieb medzi vami a vaším poskytovateľom mobilných služieb a iba v rámci pokrytia danej mobilnej siete. Prijímaním balíkov dát z internetu môžu v závislosti od vašej príslušnej mobilnej tarify a zvlášť pri použití v zahraničí vzniknúť dodatočné náklady (napr. poplatky za roaming). Na využívanie bezplatnej aplikácie We Connect potrebujete smartfón v vhodným operačným systémom iOS alebo Android a SIM kartu s dátovou možnosťou s platnou alebo samostatne uzavretou zmluvou o poskytovaní mobilných služieb medzi vami a vaším poskytovateľom mobilných služieb. Dostupnosť jednotlivých služieb We Connect a We Connect Plus, ktoré sú uvedené v jednotlivých balíkoch, môže byť v závislosti od jednotlivých krajín rôzna. Služby sú k dispozícii počas dohodnutej doby platnosti zmluvy a počas tejto doby sa môžu obsahovo meniť alebo môžu byť aj zrušené. Bližšie informácie dostanete na stránke portal.volkswagen-we.com a u vášho partnera Volkswagen. Informácie o tarifách a podmienkach mobilných operátorov dostanete u svojho operátora.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu

Transporter 6.1
Skriňová dodávka

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen