Podlahy

Tu sa nikto a nič nepošmykne

Materiál a nástroje stoja pevne na svojom mieste - a vaši kolegovia sa v nakladacom priestore nešmyknú. Správny typ podlahy uľahčuje zabudovanie skriniek. Alebo zabránia nehodám.

Drevená podlaha Universal

Drevená podlaha predstavuje na želanie ideálnu prípravu pre dodatočné zabudovanie skriniek rôznych výrobcov. Špeciálne adaptéry vo vyfrézovaných otvoroch v podlahovej krytine umožňujú flexibilnú montáž a demontáž skriniek bez použitia lepidla alebo vŕtačky. Ak podlahu nepotrebujete, môžete ju opäť vymontovať.

 

Gumová podlahová krytina

Priestor pre cestujúcich alebo nakladací priestor je dostupný s umývateľnou gumovou podlahovou krytinou, praktickým ochranným obložením nakladacej hrany a osvetlením schodíkov.

Správne a bezpečné zabudovanie skriniek, ktoré sú pripevnené k drevenej podlahe universal zabezpečí výrobca nadstavieb.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu

Transporter 6.1
Skriňová dodávka

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen