Podlahy

Tu sa nikto a nič nepošmykne

Materiál a nástroje stoja pevne na svojom mieste - a vaši kolegovia sa v nakladacom priestore nešmyknú. Správny typ podlahy uľahčuje zabudovanie skriniek. Alebo zabránia nehodám.

Drevená podlaha Universal

Drevená podlaha predstavuje na želanie ideálnu prípravu pre dodatočné zabudovanie skriniek rôznych výrobcov. Špeciálne adaptéry vo vyfrézovaných otvoroch v podlahovej krytine umožňujú flexibilnú montáž a demontáž skriniek bez použitia lepidla alebo vŕtačky. Ak podlahu nepotrebujete, môžete ju opäť vymontovať.

 

Gumová podlahová krytina

Priestor pre cestujúcich alebo nakladací priestor je dostupný s umývateľnou gumovou podlahovou krytinou, praktickým ochranným obložením nakladacej hrany a osvetlením schodíkov.

Správne a bezpečné zabudovanie skriniek, ktoré sú pripevnené k drevenej podlahe universal zabezpečí výrobca nadstavieb.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menü schließen

Transporter 6.1
Skriňová dodávka

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team