Menu
Zatvoriť menu

Svetová premiera:
Nový Caddy California

Vitaj v rodine: Nový Caddy California

Objavte novú formu slobody: Zažite nový, vzrušujúci dizajn Caddy California a budete nadšený mnohými inováciami, premysleným konceptom priestoru s piatimi sedadlami a mnohými ďalšími novinkami. Nový Caddy California vám ponúka pohodlné lôžko na spanie, malú vysúvaciu kuchynku a rozkladací stôl so stoličkami. Celkový koncept kompletizuje veľký stan pre štyri až šesť osôb z divízie Volkswagen príslušenstvo, dodávaný na želanie, ktorý sa dá pripevniť k vozidlu. Stan vie stáť aj samostatne a ponúka vám veľkú mieru flexibility. Na cestách sa budete cítiť komfortne a bezpečne vďaka moderným asistenčným systémom, dokonalý prehľad vám poskytne exkluzívny digitálny združený prístroj "Digital cockpit" a tiež zažijete infotainment budúcnosti vrátane mobilných online služieb, ku ktorým máte ľahký prístup prostredníctvom centrálneho dotykového displeja (Innovision Cockpit).

Spustiť video

Kempujte, kedy chcete

Rozkladacia posteľ

Sladké sny

Kvalitne sa vyspať - dokonca s úsmevom na tvári: Pod lôžkom zabudovaný segmentový rošt zabezpečí vysoký komfort pri ležaní alebo spaní nezávisle od polohy tela. Dve ďalšie zasúvacie vetracie mriežky na strane vodiča a spolujazdca zabezpečujú dobré vetranie. Konštrukcia rozkladacieho lôžka sa opiera o karosériu a dá sa ľahko rozložiť alebo zložiť. Pod rámom postele získate viac úložného priestoru. Priestranné a pohodlné lôžko vzadu s rozmermi 1980 mm x 1070 mm v novom modeli Caddy California ponúka dosť priestoru na ležanie aj oddych. V kombinácii s voliteľným pevným panoramatickým strešným oknom môžete zaspávať s výhľadom na hviezdy.

Vysúvacia minikuchyňa

Varte všade

Vlastná malá kuchynka v zadnej časti Caddy California ponúka praktické úložné priestory. Vďaka dvom silným výsuvom máte pri príprave pochúťok na plynovom sporáku s jedným horákom vždy k dispozícii vaše kuchynské pomôcky. Pri otvorených dverách batožinového priestoru ponúka kuchynka priestor na státie osobám s výškou až do dvoch metrov, v kombinácii s postaveným a k vozidlu pripevneným stanom máte k dispozícii chránený a príjemný priestor na varenie. Plynová fľaša potrebná na varenie (nie je súčasťou dodávky) je hermeticky uložená v module a ponúka kapacitu asi 1,85 kg plynu.

Samostatne stojací stan vzadu

Pohodlné stanovanie

Nový Caddy California má čo ponúknuť aj pre skvelý pocit z pobytu v prírode a mimo mesta. Samostatne stojaci stan s veľkými plochami okien sa dá vďaka vzduchovým tyčiam rýchlo postaviť pomocou pumpy a ponúka priestor na spanie štyrom až šiestim osobám. Stan sa dá ľahko rozšíriť a pripojiť priamo k zadnej časti vozidla. Ak chcete vyraziť na výlet, dá sa jednoducho odpojiť. Takto si môžete užiť veľkú slobodu a vysokú mieru variability.

Ďalšia špeciálna výbava

Komfortné tienenie

Pri zastávke počas jazdy alebo v cieli vašej cesty si v Caddy California užijete útulnú atmosféru: Jednoducho nainštalované závesy chránia pred nežiaducimi pohľadmi zvonka a svetlá s funkciou stmievania vytvárajú v interiéri intímnu atmosféru. Vďaka teplému bielemu svetlu si tak vychutnáte príjemné a súčasne dobré osvetlenie obytného priestoru.

Praktické sedenie

Ideálne uložené a rýchlo pripravené. S Caddy California je cestovanie mimoriadne pohodlné: V úložnej taške pod ložnou plochou sú umiestnené dve skladacie stoličky a skladací stôl - vďaka tomu máte sedenie vždy zo sebou a jedlo, ktoré si pripravíte, si môžete dokonale vychutnať. A keď kempingový nábytok bezpečne odložíte, môže pokračovať v jazde.

Nezávislosť z jej najpraktickejšej stránky

Pokrok novej generácie

Vnútorný priestor

Intuitívne ovládanie

Interiér modelu Caddy California bol úplne prepracovaný a značne digitalizovaný. Toto univerzálne vozidlo bude prvýkrát v ponuke s voliteľným digitálnym prístrojovým panelom: digital cockpit. Kokpit a systém infotainment pritom tvoria najmodernejšie digitálne prostredie (Innovision Cockpit). Digitalizované boli aj ďalšie ovládacie prvky: Patrí tu napríklad modul tlačidiel pre funkciu "Light and vision" umiestnený vľavo od multifunkčného volantu a modul tlačidiel pre priamy prístup k rôznym funkciám menu, ktorý je umiestnený pod systémom infotainment. Caddy California vás okrem toho presvedčí aktívnym vetraním priestoru pre cestujúcich, pohodlnými sedadlami ErgoComfort, novým konceptom sedenia, ktorý ponúka dve samostatné sedadlá v treťom rade sedadiel a mnohými ďalšími systémami.

Digitálny ukazovateľ

Všetko máte pod kontrolou

Displej digitálneho kokpitu s uhlopriečkou 25,4 cm je jasný a kontrastný. Pomocou tlačidla View na novom multifunkčnom volante si vodič môže vybrať z dvoch rôznych konfigurácií displeja. Prvá konfigurácia ponúka otáčkomer a rýchlomer zobrazené interaktívne ako okrúhle prístroje; v strede displeja sa zobrazuje individuálne voliteľný obsah - napríklad telefónny zoznam smartfónu. Spojením digitálneho kokpitu so špičkovým infotainment systémom sme vytvorili digitálny prístrojový panel Innovision cockpit - najvyššiu verziu systému s mnohými ďalšími funkciami.

Komfortné funkcie

Charakteristický dizajn

Exteriér päťmiestneho modelu Caddy California sa, vzhľadom na techniku a výbavu, vyznačuje mnohými novými funkciami: napríklad voliteľným elektrickým servodovieraním posuvných dverí a dverí batožinového priestoru, ako aj 1,4 m2 veľkým pevným panoramatickým strešným oknom, ktoré siaha až za druhý rad sedadiel. A tiež novými až 18-palcovými disky z ľahkej zliatiny a novými LED svetlometmi a zadnými LED svetlami. Prvýkrát je v ponuke bezkľúčové štartovanie a bezkľúčový prístup.

Motory

Úsporné a komfortné

Nový Caddy California prichádza na trh s tromi vysoko modernými 2,0-litrovými preplňovanými naftovými motormi (TDI s výkonom 55 kW/75 k až 90 kW/122 k), 1,5-litrovým preplňovaným benzínovým motorom1 (TSI s 84 kW/116) a 1,5-litrovým preplňovaným pohon na zemný plyn1 (TGI s výkonom 96 kW/130 k). Motory spĺňajú už v roku 2020 emisné normy Euro 6 platné pre rok 2021 a sú vybavené filtrom pevných častíc. V závislosti od verzie pohonu sa spotreba nového modelu Caddy California môže znížiť až o dvanásť percent v porovnaní s predchádzajúcim modelom.

Asistenčné systémy

Automaticky viac komfortu a bezpečnosti

S modernými asistenčnými systémami v novom modeli Caddy California si môžete užiť každú jazdu celkom uvoľnene: vďaka asistentovi zmeny jazdného pruhu "Lane Assist", asistentovi pri vyparkovaní vozidla "Rear Cross Traffic Alert", asistentovi manévrovania s prívesom "Trailer Assist" a systému "Travel Assist" s núdzovým asistentom "Emergency Assist" jazdíte bezpečne.

Viac informácií

We Connect

Pohodlnejšia ako kedykoľvek predtým: nová digitálna mobilita

Základné funkcie inteligentných systémov, na želanie1 v každom novom úžitkovom vozidle Volkswagen, bezplatné služby We Connect, mnoho ďalších funkcií We Connect Plus: Aby bol váš vstup do digitálnej mobility čo najjednoduchší a najpohodlnejší.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen