Menu
Zatvoriť menu

Grand California

Cena od (vrátane DPH)
67.596,-
Cena od (bez DPH)
56.330,-
Výkon motora (kW)
130
kW
Výkon motora (k)
177
k
Spotreba
10,8 - 12,8
l/100 km
Emisie CO₂
284 - 336
g/km
Hmotnosť brzdeného prívesu
(pri 12% stúpaní)
2.500
kg

Objavte slobodu cestovania

Niektorí to nazývajú "túžba po poznávaní ďalekých krajín". Iní "túžba po dobrodružstve". Bez ohľadu na to, ako tomu hovoríte vy: vašu túžbu po neznámych miestach a veľkú nezávislosť uspokojíte s modelom Grand California. Presne pre túto slobodu cestovania je tu už desaťročia model California. Jeho veľký brat, nový model Grand California, ponúka vďaka plne vybavenému dovolenkovému domovu viac. Viac priestoru. Viac pohodlia. Viac slobody.

Urobte si vlastnú predstavu

"Grand" kokpit

Príjemný pocit – pri každej jazde

Osamelé horské dediny. Opustené pláže. Odľahlé turistické trasy. Vzrušujúce jazdy sú ešte zábavnejšie, keď viete, že sa na svoje vozidlo môžete spoľahnúť kdekoľvek a kedykoľvek. Navigačné systémy v modeli Grand California vás spoľahlivo dovedú do cieľa - aj keď ho vy sami ešte nepoznáte. Dokonca so skvelou hudbou a dobrou zábavou.

"Grand" kuchyňa

Vaša najdôležitejšia prísada: Nezávislosť

Plody mora z malého trhu, kde lokálny rybár predáva svoj úlovok v skorých ranných hodinách. Pomaranče, ktoré si sami odtrhnete v malom háji za najbližším statkom. Paradajky, ktoré voňajú za juhom a slnkom. Kto by chcel ísť do reštaurácie, keď miestne lahôdky dostanete priamo pred dverami vášho dovolenkového obytného vozidla? Vďaka plne vybavenému kuchynskému kútiku s plynovým horákom, drezom, chladničkou a veľkým množstvom odkladacích priestorov si v modeli Grand California môžete domáce jedlo vyčarovať jednoducho sami.

"Grand" kúpeľňa

Osviežiť sa a vyraziť za dobrodružstvom

Ten, kto už raz musel uprostred noci prejsť kvôli toaletám cez celý kemp vie, že to nie je veľmi pohodlné. Rovnako, ako studené spoločné sprchy. Alebo odpočívadlá, na ktorých nie sú ani toalety ani sprchy. Napriek všetkej nezávislosti, chceme mať na dovolenke trochu pohodlia. Ako dobre, že Grand California disponuje plne vybavenou kúpeľňou. Zbohom, spoločné sprchy v kempoch!

"Grand" útulná zóna

Konečne vyraziť za teplom

Voľné cesty, osamelé zátoky, prázdne kempy. Skvelé, že sa môžete vyhnúť preplneným cestám v hlavnej sezóne. Cestovanie v období mimo hlavnej sezóny prináša dvakrát viac radosti. Vďaka sofistikovaným vykurovacím systémom v modeli Grand California nepokazí túto radosť ani jarný vánok alebo chladné jesenné ráno.

"Grand" nádrž na vodu

Viac vody v nádrži, znamená viac slobody

Skutočne slobodný ste vtedy, keď sa nemusíte neustále trápiť nad tým, kde nájdete ďalší zdroj vody. 110-litrová nádrž pitnej vody a 90-litrová nádrž na odpadovú vodu vám umožňujú rozložiť tábor mimo kempov alebo vo voľnej prírode - ak je to povolené. Aby ste vodu mohli natankovať včas, sú obidve nádrže vybavené snímačom hladiny. Nádrž na pitnú vodu je umiestnená v interiéri vozidla, aby bola chránená pred mrazom.

Premyslené do najmenších detailov

V útulnej spálni si môžete snívať sám pre seba. V kuchyni vyčarovať rôzne lahôdky. V obývačke sa spolu smiať, rozprávať a jesť. Zrelaxovaný v kúpeľni začať nový deň. A medzitým byť na čerstvom vzduchu.

Funkcie

Grand spanie

Späť na prehľad

Grand sny

Najlepšie sa spí doma. Samozrejme to platí aj pre váš nový dovolenkový domov. Urobte si pohodlie v modeli Grand California na lôžku vzadu alebo na voliteľnom lôžku pod strechou.

Grand domov

Späť na prehľad

Grand domov

Domov je tam, kde sú vaši blízki. Stačí ich zbaliť, nastúpiť do vozidla a vyraziť na cestu. Za dobrodružstvom a slobodou. Vaše dovolenkové obytné vozidlo ponúka dosť miesta až pre 4 osoby.

Grand komfort

Späť na prehľad

Grand komfort

V noci si listovať v obľúbenej knihe. Na pláži pozerať obľúbený seriál. Zverejňovať gýčové fotografie z exotických miest. Elektronika v modeli Grand California vám umožňuje robiť takmer všetko.

Grand zábava

Späť na prehľad

Grand zábava

Cieľ pred očami, obľúbené skladby ako kulisa. V modeli Grand California si užijete dokonca aj dlhé cesty.

Grand podpora

Späť na prehľad

Grand podpora

Ste jediný z posádky, ktorý riadi vozidlo? Už nie. Podporujú vás totiž asistenčné systémy.

Produktový film

Zažite prednosti modelu Grand California v akcii.

Spustiť video

Ocenenia

Víťaz: Nový model Grand California

Veľký úspech pre model Grand California: Pri výbere čitateľov »Connected Car Award 2018«, ktorú organizoval COMPUTER BILD a AUTO BILD, vyhral model Grand California v kategórii »Transporter«.

Zdroj: "AUTO BILD", vydanie 50/2018

Tretie miesto pre model Grand California

V kategórii "kempingové úžitkové vozidlá s kúpeľňou" sa model Grand California umiestnil na treťom mieste vo výbere čitateľov časopisov »promobil« a »Caravaning«.

Zdroj: "promobil", vydanie 03/2019

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen