Menu
Zatvoriť menu

Nový ID. Buzz Výbavy a balíky výbavy

Nový ID. Buzz Výbavy a balíky výbavy

Nový ID. Buzz odráža najdôležitejšie automobilové trendy: elektromobilitu, inteligentné prepojenie asistenčných a informačných systémov, ako aj aktualizácie softvéru "over-the-air"9. ID. Buzz je okrem toho mimoriadne všestranné a flexibilné vozidlo. Aby bolo ešte jedinečnejšie a funkčnejšie, môžete si vybrať z mnohých doplnkov až po kompletné balíky výbavy. Tu si môžete pozrieť, čo všetko je možné.

Cena od (vrátane DPH)
64.284,-
Max. užitočný výkon (kW)
150
kW
Max. užitočný výkon (k)
204
k
30 minútový výkon (kW)
70
kW
30 minútový výkon (k)
95
k
Spotreba
20,9
kWh/100 km
Emisie CO₂
0
g/km
Hmotnosť brzdeného prívesu
(pri 12% stúpaní)
1.000
kg

Vizionársky dizajn pre modernú mobilitu

Expresívny dizajn nového modelu ID. Buzz s jedinečnými líniami vzdáva vizuálne hold prvému Bulli. Zároveň spĺňa požiadavky modernej elektromobility. Pretože ID. Buzz kombinuje kompaktné rozmery s inovatívnou technológiou a vysokou úrovňou komfortu. Jasne a funkčne navrhnuté vozidlo vzbudzuje mnoho emócií, napríklad svojím očarujúcim úsmevom alebo svetlometmi s ľudským prejavom. Karoséria ID. Buzz presvedčí pragmatickými proporciami s veľkorysým rázvorom, krátkym previsom a veľkými kolesami. To umožňuje maximálne využitie priestoru a malý polomer otáčania. A vďaka nižšej výške vozidla pôsobí ešte dynamickejšie. Vonkajší vzhľad exteriéru si, samozrejme, môžete prispôsobiť svojmu vlastnému vkusu. Okrem iného si môžete vybrať z mnohých lakov karosérie a nových diskov z ľahkej zliatiny.

Laky

Pre viac farby v živote

Aký lak si zvolíte? ID. Buzz sa bez príplatku dodáva v striebornej metalíze "Mono Silver" a voliteľne v desiatich ďalších farebných variantoch: ako jednofarebný lak v bielom odtieni "Candy", v štyroch metalických odtieňoch žltej "Lime", modrej "Starlight", oranžovej "Energetic" a zelenej "Bay Leaf", v čiernej farbe s perleťovým efektom "Deep Black", ako aj v štyroch dvojfarebných lakoch. Ak sa rozhodnete pre niektorý z dvojfarebných lakov exteriéru, je vrchná oblasť vrátane strechy a prednej kapoty v tvare písmena V vždy v bielej farbe "Candy".

Kolesá

Dotvárajú vydarený vzhľad

Okrem farebnosti zohráva rozhodujúcu úlohu aj výber kolies. V závislosti od kombinácie poskytujú modelu ID. Buzz zvlášť individuálny charakter: či už športové, elegantné alebo robustné - disky ID. Buzz skutočne priťahujú pohľady a postarajú sa o skvelý vzhľad. Vyberte si svojho favorita z piatich diskov z ľahkej zliatiny s rozmermi od 19" do 21" a jedných 18" oceľových diskov s puklicami.

Dizajn svetiel

Viac ako len jas: moderná technológia svetiel

Lepšie vidieť a byť videný: ID. Buzz je vybavený výhradne LED svetlometmi a zadnými LED svetlami. Napríklad vás privíta priateľským "žmurknutím" svojich voliteľných IQ. Light - LED Matrix svetlometov hneď, ako sa s kľúčom priblížite k vozidlu1. Ďalšia zaujímavosť: voliteľné IQ. Light - LED Matrix svetlomety pôsobia prezieravo. V kombinácii s dynamickou reguláciou diaľkových svetiel "Dynamic Light Assist" automaticky zapínajú a vypínajú jednotlivé segmenty pri jazde v noci a do zákruty sa natáčajú skôr ako to urobíte vy2. A ak opúšťate vozidlo alebo sa k nemu chcete dostať v tme, osvetlí vám cestu komfortná funkcia "Coming & Leaving Home", ktorá využíva svetlomety a osvetlenie okolia vozidla vrátane premietania loga v oblasti predných dverí.

Dvere a zadné dvere

Pohodlné nastupovanie a nakladanie

ID. Buzz vám otvorí všetky dvere - zadné dvere dokonca automaticky. Tie môžete odomknúť kľúčom od vozidla vo vrecku a otvoriť gestom nohy. Táto funkcia je mimoriadne praktická najmä vtedy, keď stojíte pred vozidlom s plnými rukami a chcete si uložiť nákup alebo batožinu. Predpokladom je funkcia Easy Open and Close3 v kombinácii s elektrickým otváraním zadných dverí3 a elektrickými posuvnými dverami4. Bezkľúčový a štartovací systém "Keyless Advanced"5 odomkne všetky dvere vrátane posuvných, hneď ako sa s kľúčom priblížite k ID. Buzz.

Výklopné ťažné zariadenie

Vysunie sa stlačením tlačidla

Na želanie sa ID. Buzz dodáva aj s výklopným ťažným zariadením6. Pohodlne ho uvoľníte spínačom v batožinovom priestore a elektricky sa vysunie. Teraz už len stačí nohou alebo rukou ľahko zatlačiť smerom nahor na spojku guľovej hlavy tak, aby zacvakla. Sklopenie je tiež poloautomatické. Opätovným stlačením spínača sa zariadenie odistí a elektricky sklopí. Potom ho stačí rukou alebo nohou otočiť a zatlačiť pod zadný nárazník.

Inovatívny interiér: komfort v súlade s udržateľnosťou

Predovšetkým vnútorné hodnoty tvoria z ID. Buzz jedno z najpokrokovejších vozidiel značky Volkswagen Úžitkové vozidlá. Pretože svojím inovatívnym priestorovým konceptom stanovuje nové štandardy. Výsledkom je digitálny, variabilný a funkčný elektrobus, ktorý spája udržateľnosť s komfortom vďaka interiéru bez použitia prírodnej kože a s použitím recyklovaných materiálov na mnohých miestach - napríklad pri poťahoch sedadiel, podlahových krytinách a strope. Aj moderná technológia svetiel a inteligentné detaily, ako napríklad elegantný dizajn kokpitu s premyslenou koncepciou úložných priestorov a voliteľným mobilným ID. Buzz Box7 sa postarajú o to, aby ste si užili každú jazdu.

Inovatívny koncept priestoru

Nový priestor v kombinácii s variabilitou

Či už ide o rodinu, voľný čas alebo podnikanie: nový ID. Buzz je multifunkčné všestranné vozidlo, vhodné na každodenné používanie. Pretože vďaka inovatívnej koncepcii interiéru ponúka novú úroveň priestrannosti s dostatkom miesta na nohy, priestoru a pohodlia. Prispieva k tomu aj pozdĺžne nastaviteľný a sklopný druhý rad sedadiel. Aj so všetkými pasažiermi na palube má päťmiestne vozidlo dosť miesta na batožinu, s objemom batožinového priestoru za druhým radom sedadiel až 1 121 litrov8. A po sklopení zadných sedadiel sa môže objem dokonca takmer zdvojnásobiť - až na 2 123 litrov pri naložení po hornú hranu operadla prvého radu sedadiel.

ID. Buzz Box

Všetko vo vozidle: mobilný úložný priestor na cesty

Jednoduché udržiavanie poriadku: veľký, voliteľný ID. Buzz Box7 je flexibilný prvok s futuristickým dizajnom na rýchle a efektívne uloženie všetkých potrebných vecí v interiéri - medzi sedadlom vodiča a spolujazdca. Vďaka multifunkčnému, vyberateľnému úložnému boxu7 sú fľaše s nápojmi, slnečné okuliare a ostatné veci dobre roztriedené - a počas prestávky sa samozrejme dajú jednoducho vziať so sebou. Praktické prvky na cesty: Okrem zásuviek s veľkým úložným priestorom disponuje mobilný ID. Buzz Box7 aj otváračom na fľaše a škrabkou na ľad, ktoré sú integrované v hornej časti úložného priestoru. Po vybratí boxu získate optimálny prístup aj do zadnej časti vozidla a medzi prednými sedadlami vznikne flexibilný priestor. Takto funguje inteligentné využívanie priestoru.

Odkladacie priestory

Pre väčší poriadok v interiéri

V modeli ID. Buzz je takmer vždy všetko upratané. Nápoje, obedový box a parkovací lístok. Slnečné okuliare, smartfón a tablet. Vďaka premyslenej koncepcii úložných priestorov v kokpite je k dispozícii dostatočne veľký a vhodný priestor na uloženie takmer všetkého. Praktické sklopné stolíky na zadnej strane operadiel predných sedadiel ponúkajú ďalšie možnosti odkladania.

Ambientné osvetlenie

Svieti vo vašich farbách pre uvoľnené cestovanie

Nezáleží na tom, akú máte náladu: ambientné osvetlenie v modeli ID. Buzz poskytuje uvoľnenú atmosféru vďaka desiatim alebo voliteľným 30 farebným odtieňom6 s nepriamym svetlom. Vďaka starostlivo vybraným svetelným scénam môžete v priebehu niekoľkých sekúnd ponoriť celý interiér do teplej žltej, dynamickej červenej - alebo skombinujte dva tóny a vytvorte pestrú hru farieb. Farby sa dajú pohodlne nastaviť prostredníctvom displeja systému infotainment, rovnako ako jas, ktorý sa dá nastaviť samostatne pre štyri oblasti.

Čalúnenie sedadiel a interiér

Svieže, pohodlné a udržateľné

Vo svojom ID. Buzz sa budete cítiť príjemne. Pretože naši interiéroví dizajnéri vybrali len exkluzívne materiály a šikovne ich navzájom zladili. Svieže, dynamické farby a s voliteľným čalúnením sedadiel, čiastočne vyrobeným z recyklovaného materiálu v interiéri bez použitia zvieracej kože - takto spája ID. Buzz prvotriedny komfort s udržateľnosťou.

Moderné technológie: konektivita a infotainment

Digitálne, s plnou konektivitou a funkciou "always on": v ID. Buzz zažijete technológiu budúcnosti už dnes. Zvlášť pôsobivo to vnímate v priestore pre vodiča. Okrem individuálne prispôsobiteľného digitálneho prístrojového panela Digital cockpit a veľkého dotykového displeja infotainment systému, vďaka ktorému môžete ovládať mnoho funkcií vozidla, tu nájdete mnoho ďalších inovácií: napríklad lokálne varovania pred nebezpečenstvom vďaka technológii Car2X, pohodlné aktualizácie softvéru pomocou aktualizácii "over-the-air"9 alebo interaktívne ID. svetlo.

Digital Cockpit

Štandard v každom ID. Buzz

Na sedadle vodiča vás čakajú moderné technológie na vysokej úrovni. Váš pohľad tu padne na digitálne prístroje displeja s uhlopriečkou 13,46 cm (5,3 palca) za trojramenným volantom a, samozrejme, dotykový displej systému infotainment s uhlopriečkou 25,4 cm (10 palcov), ktorý je súčasťou sériovej výbavy. Digitálny združený prístroj rýchlo prispôsobíte vašim osobným preferenciám a poskytne vám množstvo užitočných informácií. Najdôležitejšie z nich sa môžu zobraziť aj na ID. displeji.

Rádio a navigácia

Modernes Infotainment: Hier spielt die Musik

Voľne umiestnený a usporiadaný v štýle tabletu: prostredníctvom ušľachtilého povrchu farebného dotykového displeja s uhlopriečkou 25,4 cm (10") alebo voliteľného displeja s uhlopriečkou 30,5 cm (12")10 môžete ovládať nielen množstvo funkcií vozidla, napríklad sériový systém Air Care Climatronic. So systémom infotainment Ready 2 Discover môžete ovládať aj jednu z najnovších generácií. Digitálne rádio (DAB+), hlasové ovládanie a na želanie s navigačným systémom11 - možné je takmer všetko. Pravidelné aktualizácie "over-the-air"9 prostredníctvom služby We Connect12 udržiavajú softvér systémov v aktuálnom stave. A vďaka aplikácii App Connect sa na palubu dostanú rôzne aplikácie a obsah pre smartfóny, napríklad hudba, audioknihy alebo správy, prostredníctvom systémov Apple CarPlay alebo Android Auto. Päť sériových a až deväť voliteľných reproduktorov zabezpečuje optimálny zvukový zážitok pri streamovaní vašich obľúbených skladieb cez internetové rádio vďaka dodávanému dátovému objemu.

Rozhranie pre mobilný telefón vrátane indukčného nabíjania

Perfektné miesto pre smartfón

V modeli ID. Buzz je úložný priestor takmer pre všetko - vrátane mobilného telefónu. Ľahko prístupná priehradka medzi volantom a displejom systému infotainment ponúka dostatočný priestor. Môžete tu uložiť všetky bežné smartfóny, indukčne ich nabíjať alebo ich pomocou kábla USB-C pripojiť k systému infotainment. Tri sériové rozhrania USB-C umožňujú tiež napájanie ďalších koncových zariadení.

ID. Light

Inteligentné svetlo, ktoré s vami komunikuje

Vizuálna podpora: Interaktívne ID. Light vám má pomocou inteligentných svetelných signálov intuitívne pomôcť ľahšie prejsť premávkou. Ako úzky svetelný pás pod čelným sklom prevádza pokyny systému infotainment a asistenčných systémov na svetelné impulzy rôznych farieb. ID. Light signalizuje napríklad to, kam máte podľa navigácie11 najbližšie odbočiť, či je ID. Buzz pripravený na jazdu alebo to, že sa batéria práve nabíja. Ak používate hlasové ovládanie11, spätnú väzbu na váš hlas dostanete prostredníctvom svetelného signálu. A keď svoj ID. Buzz opúšťate, ID. Light sa s vami rozlúči svetelným signálom.

Multifunkčný volant

Vaša centrálna riadiaca jednotka

Počas jazdy môžete nechať ruky na volante: Sériový multifunkčný volant čalúnený umelou kožou zaujme vysokým komfortom ovládania a príjemným povrchom na dotyk. Tlačidlami môžete okrem iného ovládať digitálne rádio DAB+, voliteľný navigačný systém11, smartfón alebo tempomat. pomocou multifunkčného volantu si môžete prispôsobiť aj zobrazenie digitálneho prístrojového panela "Digital cockpit". A voliteľné vyhrievanie volantu13 udrží vaše ruky v teple aj v zime.

Hlasové ovládanie

Váš ID. Buzz vám rozumie

Všetko počúva vaše príkazy: Pomocou hlasového ovládania11 pohodlne ovládate rádio, voliteľný navigačný systém11, klimatizáciu a ďalšie funkcie vozidla hlasom. Oslovte hlasového asistenta11 prostredníctvom "Hello ID." a jednoducho nahlas vyslovte svoje želanie - o zvyšok sa postará ID. Buzz a môžete sledovať to najdôležitejšie: cestu. Budete prekvapený, ako dobre vám ID. Buzz bude rozumieť. Dokonca môžete použiť aj voľné formulácie a hovorové frázy, pevné hlasové príkazy už nie sú potrebné.

Aktualizácie "over-the-air"

Aktualizácie zvyšujú funkčnosť digitálnych systémov vo vašom ID. Buzz. Tie sa dajú pravidelne aktualizovať a optimalizovať vďaka aktualizáciám "over-the-air"9 prostredníctvom služieb We Connect14 - bez potreby návštevy servisu. Je to jednoduché: aktualizácie "over-the-air"9 sa sťahujú na pozadí prostredníctvom mobilného prístupu vášho ID. Buzz. Hneď ako je aktualizácia k dispozícii, zobrazí sa v infotainment systéme notifikácia a bude vás viesť jednotlivými krokmi až po inštaláciu. V čase, kedy je váš ID. Buzz zaparkovaný - napríklad cez noc - prebehne plná inštalácia a vy si aktualizované a vylepšené funkcie užijete už po ďalšom naštartovaní vozidla. Vďaka tomu bude váš ID. Buzz vybavený najaktuálnejšou verziou systémov a výhody našich najmodernejších digitálnych funkcií môžete využívať aj po zakúpení vozidla.

Car2X

Vozidlá, ktoré navzájom komunikujú v cestnej premávke, môžu znížiť riziko vytvorenia dopravnej zápchy a upozorniť na lokálne nebezpečné miesta. Technológia Car2X mnohonásobne rozširuje rádius senzorov vozidla tým, že do výpočtu celkovej aktuálnej situácie zahŕňa aj informácie od ostatných účastníkov cestnej premávky a infraštruktúry. Pomocou inteligentného softvéru a elektroniky možno bezpečnosť posunúť na novú, vyššiu úroveň. Jedným z príkladov je služba "Local Alerts" (lokálne varovania). ID. modely komunikujú medzi sebou napríklad v okruhu 800 metrov a v priebehu milisekúnd. Vďaka veľkému počtu senzorov rozpoznávajú eleltromobily potenciálne nebezpečenstvo včas a automaticky varujú ostatných účastníkov cestnej premávky v okolí prostredníctvom signálu WiFi2.

Asistenčné systémy

S viac ako 30 voliteľnými asistenčnými systémami a schopnosťou komunikovať s inými vozidlami je ID. Buzz už dnes pripravený na mobilitu budúcnosti. Na palube sú vždy k dispozícii lokálne varovania a upozornenia na nebezpečenstvo (Car2X), podpora pri vyhýbaní sa, ktorá má uľahčiť vyhýbanie sa pri núdzovom brzdení, a asistent pri odbočovaní. Súčasťou sériovej výbavy je aj systém núdzového brzdenia Front Assist s detegciou chodcov a cyklistov, systém proaktívnej ochrany cestujúcich, ktorý okrem iného dokáže zatvoriť okná pred potenciálnou nehodou, a systém udržania jazdného pruhu Lane Assist. Okrem toho je nové ID. Buzz je vybavený aj systémom rozpoznávania dopravných značiek a parkovacími senzormi vpredu a vzadu, ktoré uľahčujú manévrovanie. Voliteľný parkovací asistent Park Assist Plus s pamäťovou funkciou15 umožňuje aj "natrénovaný postup parkovania". Okrem toho najnovšia verzia systému "Travel Assist s kolektívnymi údajmi"16 dokáže udržiavať vozidlo v jazdnom pruhu, odstup od vozidla pred vami a nastavenú maximálnu rýchlosť v celom rozsahu rýchlosti16. Vďaka asistovanej zmene jazdného pruhu dokáže systém zmeniť jazdný pruh aj na diaľnici16. Vďaka tomu sa do cieľa dostanete s preukazom totožnosti ešte pohodlnejšie. Vďaka tomu sa s modelom ID. Buzz sa dostanete do cieľa ešte pohodlnejšie.

We Connect

So službami We Connect14 zažijete svet digitálnej mobility. Všetko, čo na to potrebujete, už nového ID. Buzz má na palube. Pretože vďaka trvalo nainštalovanej karte eSIM je od začiatku pripojený na internet. Stačí si len aktivovať bezplatné služby We Connect14. Zároveň môžete pomocou aplikácie ID. We Connect14 pripojiť smartfónu k vášmu ID. Buzz a máte pohodlný prístup k mnohým funkciám a stavu vozidla. Napríklad na diaľku skontrolujte, či ste zamkli dvere, alebo pomocou GPS jednoducho vyhľadajte zaparkovaný ID. Buzz. Systém We Connect Plus14 ponúka ešte viac služieb, komfortu a konektivity, napríklad dopravné informácie v reálnom čase, ktoré sa prenášajú do voliteľného navigačného systému11, alebo ešte komplexnejšie voliteľné hlasové ovládanie11.

We Connect

Tieto balíky výbavy vám ponúkajú viac

Doprajte si: rozsiahla sériová výbava nového modelu ID. Buzz sa dá vylepšiť a individualizovať pomocou mnohých atraktívnych balíkov výbavy. IQ. Light - LED Matrix svetlomety, automatická regulácia odstupu a funkcia "Area View". Navigačný systém, dotykový displej s uhlopriečkou 30,5 cm (12") a zadná kamera - takmer všetko je možné. Vyberte si niekoľko balíkov výbavy a užite si ešte viac komfortu, funkčnosti a ďalších inteligentných pomocných systémov v modeli ID. Buzz.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen