Menu
Zatvoriť menu

Nový ID. Buzz

Plne elektrický, s plnou konektivitou a dokonale prepracovaný.

  1. 1.

    Ospravedlňujeme sa za dočasne obmedzenú funkčnosť konfigurátora z dôvodu údržby systému. Vrátiť späť

Plne elektrický, s plnou konektivitou a dokonale prepracovaný.

Nový ID. Buzz

Plne elektrický, s plnou konektivitou a dokonale prepracovaný.

  1. 1.

    Ospravedlňujeme sa za dočasne obmedzenú funkčnosť konfigurátora z dôvodu údržby systému. Vrátiť späť

Cena od (vrátane DPH)
64.284,-
Cena od (bez DPH)
53.570,-
Max. užitočný výkon (kW)
150
kW
Max. užitočný výkon (k)
204
k
30 minútový výkon (kW)
70
kW
30 minútový výkon (k)
95
k
Spotreba
20,9
kWh/100 km
Emisie CO₂
0
g/km
Hmotnosť brzdeného prívesu
(pri 12% stúpaní)
1.000
kg
Užitočné zaťaženie do
510
kg

max. dojazd WLTP6:

cca. 420 km

Doba nabíjania 5 % až 80 %7:

cca. 30 min.

ID. Buzz je pripravený nanovo definovať budúcnosť mobility

Prichádza nová generácia mobility: inovatívny ID. Buzz. Je to prvý čisto elektrický "Bus" značky Volkswagen: multifunkčný, plne pripojený na internet a úplne prepracovaný. "Elektrobus" pre rodiny, priateľov a výzvy každodenného života - aj v úzkych uličkách veľkomesta. Objavujte vizionársky dizajn ID. Buzz, ktorý spája kompaktné rozmery s priestrannosťou a inovatívnymi technológiami. Zažite nový pocit z priestoru vďaka interiéru, ktorý je čiastočne vyrobený z recyklovaných materiálov. Nechajte sa nadchnúť početnými možnosťami konektivity a digitálnymi funkciami, ako je inteligentná funkcia ID. Light. Presvedčte sa o modernej e-mobilite v novom modeli ID. Buzz.

Dizajn novej éry

Vizuálne vzdáva hold prvému Bulli a zároveň je úplne nezávislý: Výrazný dizajn ID. Buzz kombinuje moderné proporcie s inovatívnou technológiou. Vychádza z ikonického dizajnu prvej generácie modelu Bulli a v ponuke je v štyroch voliteľných dvojfarebných lakovaniach. Prispôsobiteľné ambientné osvetlenie voliteľne s až 30 farebnými odtieňmi vytvára v interiéri príjemné akcenty. Vďaka úplne novej koncepcii s komfortne nastaviteľnými sedadlami ponúka nielen viac priestoru a variabilný interiér, ale aj jednoduchšie nakladanie batožiny. Pretože voliteľné elektrické zadné dvere môžete otvoriť gestom nohy - bez toho, aby ste museli vybrať kľúč z vrecka. Umožňuje to voliteľná funkcia Easy-Open. Vďaka inteligentným funkciám, maximálnemu priestorovému zážitku a inovatívnemu dizajnu svetiel vás nový ID. Buzz absolútne dostane.

Udržateľná mobilita

Komplexná udržateľnosť pre budúcnosť s ohľadom na klímu: to je náš príspevok s novým modelom ID. Buzz. Vďaka nemu budete jazdiť s lokálne nulovými emisiami CO2. S ID. Charger2 je k dispozícii aj vhodná, voliteľná nabíjacia stanica wallbox. Nový ID. Buzz mení individuálnu mobilitu a ukazuje nám cestu k ekologickej budúcnosti. Vďaka interiéru bez pravej kože a použitiu recyklovaných materiálov na mnohých miestach - napríklad poťahoch sedadiel, podlahových krytinách a strope - spája udržateľnosť s komfortom.

Zažite technológiu budúcnosti už dnes

Súčasnosť a budúcnosť s konektivitou: Nový ID. Buzz nadchne mnohými digitálnymi funkciami. Vďaka systému Car2X3 dokáže ID. Buzz komunikovať s ostatnými vzájomne prepojenými účastníkmi cestnej premávky. To znamená, že môžete byť vopred informovaný o možných nebezpečenstvách a dopravných zápchach na ceste. Vysokú úroveň komfortu a kvality ponúka nový ID. Buzz s viac ako 30 voliteľnými asistenčnými systémami a dobrou viditeľnosťou vďaka voliteľným Matrix LED svetlometom. Prostredníctvom trvalo integrovanej SIM karty je vozidlo "vždy online": a preto môžete ľahko aktualizovať4 digitálne funkcie modelu ID. Buzz. S aktualizáciami "over-the-air"4 prostredníctvom služieb We Connect5 možno softvér systémov pohodlne aktualizovať jediným stlačením tlačidla.

Great Things start with a Smile

Vyznamenaný výkon

Auto Trophy 2022 ID. Buzz bol vyhlásený za najlepšiu elektrickú dodávku

Len nedávno bol uvedený na trh, a už má ďalšiu cenu: nový plne elektrický model ID. Buzz získal prestížnu cenu "Auto Trophy 2022", ktorú každoročne udeľuje časopis "AUTO ZEITUNG". V 35. ročníku súťaže "Auto Trophy" hlasovalo celkovo 16 657 čitateľov časopisu, ktorí vyberali svojich favoritov v 18 kategóriách. Zvlášť potešujúce je to, že sa ID. Buzz umiestnil na prvom mieste v novo zavedenej kategórii "Najlepšie elektrické dodávky". Veľká vďaka všetkým účastníkom, ktorí hlasovali za nový elektrický model Bulli!

Zdroj: »AUTO ZEITUNG« vydanie 25/2022

Zlatý volant 2022 ID. Buzz bol zvolený za najlepšie rodinné vozidlo

Rodinný komfort je v novom plne elektrickom modeli ID. Buzz najvyššou prioritou. Myslia si to aj čitatelia a porota súťaže "Zlatý volant 2022" a elektrické vozidlo Bulli zvolili za najlepší rodinný automobil. Medzinárodne uznávanú cenu udeľuje časopis "AUTO BILD" a noviny "BILD AM SONNTAG" za najlepšie automobilové novinky každý rok a tento rok sa konala už po 46. raz.

Čitatelia oboch publikácií zvolili do finále na DEKRA Lausitzring 21 modelov zo siedmich kategórií. Nezávislá porota zložená z automobilových odborníkov, pretekárov a známych osobností tu vozidlá komplexne hodnotila počas testovacích jázd. ID. Buzz prekonal konkurenciu v triede rodinných vozidiel a získal ocenenie "Zlatý volant". Okrem svojej priestrannosti a variability zaujal ID. Buzz porotu aj svojou udržateľnosťou a technológiou.

Zdroj: »AUTO BILD« vydanie 45/2022 a »BILD AM SONNTAG« vydanie 46/2022.

Otázky a odpovede: ID. Buzz v Community Check

Meet the Experts

Fanúšikovia z komunity ID. Buzz Home sa pýtali - a my odpovedáme: V našom filme vám naši odborníci vysvetlia, čo by ste mali vedieť o novom plne elektrickom modeli ID. Buzz. Napríklad: Aké zvláštnosti má exteriér? Ako funguje nabíjanie doma a na cestách? Alebo aký ekologický je ID. Buzz? Odpovede na tieto otázky spolu s praktickými informáciami o príslušenstve nájdete v našom filme - jednoducho si ho pozrite a staňte znalcom ID: Buzz.

Pozrieť si video

ID. Buzz: Nová dimenzia elektromobility

Ewan McGregor miluje vozidlá značky Volkswagen už od detstva

Hollywoodska hviezda Ewan McGregor miluje herectvo - a okrem toho aj autá. Od detstva je vášnivým fanúšikom značky Volkswagen. Táto vášeň pretrváva aj s novým plne elektrickým modelom ID. Buzz - s ekologickým prístupom a s úsmevom na tvári. Ako sa však tento vzťah začal? Čo má Volkswagen Beetle spoločné s jeho hereckou kariérou? A prečo si nechal elektrifikovať svoje obľúbené auto? Prečítajte si teraz vzrušujúci príbeh o Ewanovej láske k vozidlám značky Volkswagen a o tom, čo ho na modeloch ID. Buzz najviac fascinuje.

Článok

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen