Menu
Zatvoriť menu

Nový ID. Buzz

Plne elektrický, s plnou konektivitou a dokonale prepracovaný.

Plne elektrický, s plnou konektivitou a dokonale prepracovaný.

Nový ID. Buzz

Plne elektrický, s plnou konektivitou a dokonale prepracovaný.

Cena od (vrátane DPH)
65.976,-
Cena od (bez DPH)
54.980,-
Max. užitočný výkon (kW)
150
kW
Max. užitočný výkon (k)
204
k
30 minútový výkon (kW)
70
kW
30 minútový výkon (k)
95
k
Spotreba
20,9
kWh/100 km
Emisie CO₂
0
g/km
Hmotnosť brzdeného prívesu
(pri 12% stúpaní)
1.000
kg
Užitočné zaťaženie do
510
kg

max. dojazd WLTP6:

cca. 420 km

Doba nabíjania 5 % až 80 %7:

cca. 30 min.

ID. Buzz je pripravený nanovo definovať budúcnosť mobility

Prichádza nová generácia mobility: inovatívny ID. Buzz. Je to prvý čisto elektrický "Bus" značky Volkswagen: multifunkčný, plne pripojený na internet a úplne prepracovaný. "Elektrobus" pre rodiny, priateľov a výzvy každodenného života - aj v úzkych uličkách veľkomesta. Objavujte vizionársky dizajn ID. Buzz, ktorý spája kompaktné rozmery s priestrannosťou a inovatívnymi technológiami. Zažite nový pocit z priestoru vďaka interiéru, ktorý je čiastočne vyrobený z recyklovaných materiálov. Nechajte sa nadchnúť početnými možnosťami konektivity a digitálnymi funkciami, ako je inteligentná funkcia ID. Light. Presvedčte sa o modernej e-mobilite v novom modeli ID. Buzz.

Dizajn novej éry

Vizuálne vzdáva hold prvému Bulli a zároveň je úplne nezávislý: Výrazný dizajn ID. Buzz kombinuje moderné proporcie s inovatívnou technológiou. Vychádza z ikonického dizajnu prvej generácie modelu Bulli a v ponuke je v štyroch voliteľných dvojfarebných lakovaniach. Prispôsobiteľné ambientné osvetlenie voliteľne s až 30 farebnými odtieňmi vytvára v interiéri príjemné akcenty. Vďaka úplne novej koncepcii s komfortne nastaviteľnými sedadlami ponúka nielen viac priestoru a variabilný interiér, ale aj jednoduchšie nakladanie batožiny. Pretože voliteľné elektrické zadné dvere môžete otvoriť gestom nohy - bez toho, aby ste museli vybrať kľúč z vrecka. Umožňuje to voliteľná funkcia Easy-Open. Vďaka inteligentným funkciám, maximálnemu priestorovému zážitku a inovatívnemu dizajnu svetiel vás nový ID. Buzz absolútne dostane.

Udržateľná mobilita

Komplexná udržateľnosť pre budúcnosť s ohľadom na klímu: to je náš príspevok s novým modelom ID. Buzz. Preto vám ho dodáme nielen s neutrálnou bilanciou emisií CO21, ale aj jazdiť budete lokálne s nulovými emisiami CO2. S ID. Charger2 je k dispozícii aj vhodná, voliteľná nabíjacia stanica wallbox. Nový ID. Buzz mení individuálnu mobilitu a ukazuje nám cestu k ekologickej budúcnosti. Vďaka interiéru bez pravej kože a použitiu recyklovaných materiálov na mnohých miestach - napríklad poťahoch sedadiel, podlahových krytinách a strope - spája udržateľnosť s komfortom.

Zažite technológiu budúcnosti už dnes

Súčasnosť a budúcnosť s konektivitou: Nový ID. Buzz nadchne mnohými digitálnymi funkciami. Vďaka systému Car2X3 dokáže ID. Buzz komunikovať s ostatnými vzájomne prepojenými účastníkmi cestnej premávky. To znamená, že môžete byť vopred informovaný o možných nebezpečenstvách a dopravných zápchach na ceste. Vysokú úroveň komfortu a kvality ponúka nový ID. Buzz s viac ako 30 voliteľnými asistenčnými systémami a dobrou viditeľnosťou vďaka voliteľným Matrix LED svetlometom. Prostredníctvom trvalo integrovanej SIM karty je vozidlo "vždy online": a preto môžete ľahko aktualizovať4 digitálne funkcie modelu ID. Buzz. S aktualizáciami "over-the-air"4 prostredníctvom služieb We Connect5 možno softvér systémov pohodlne aktualizovať jediným stlačením tlačidla.

Great Things start with a Smile

Vyznamenaný výkon

Auto Trophy 2022 ID. Buzz bol vyhlásený za najlepšiu elektrickú dodávku

Len nedávno bol uvedený na trh, a už má ďalšiu cenu: nový plne elektrický model ID. Buzz získal prestížnu cenu "Auto Trophy 2022", ktorú každoročne udeľuje časopis "AUTO ZEITUNG". V 35. ročníku súťaže "Auto Trophy" hlasovalo celkovo 16 657 čitateľov časopisu, ktorí vyberali svojich favoritov v 18 kategóriách. Zvlášť potešujúce je to, že sa ID. Buzz umiestnil na prvom mieste v novo zavedenej kategórii "Najlepšie elektrické dodávky". Veľká vďaka všetkým účastníkom, ktorí hlasovali za nový elektrický model Bulli!

Zdroj: »AUTO ZEITUNG« vydanie 25/2022

Zlatý volant 2022 ID. Buzz bol zvolený za najlepšie rodinné vozidlo

Rodinný komfort je v novom plne elektrickom modeli ID. Buzz najvyššou prioritou. Myslia si to aj čitatelia a porota súťaže "Zlatý volant 2022" a elektrické vozidlo Bulli zvolili za najlepší rodinný automobil. Medzinárodne uznávanú cenu udeľuje časopis "AUTO BILD" a noviny "BILD AM SONNTAG" za najlepšie automobilové novinky každý rok a tento rok sa konala už po 46. raz.

Čitatelia oboch publikácií zvolili do finále na DEKRA Lausitzring 21 modelov zo siedmich kategórií. Nezávislá porota zložená z automobilových odborníkov, pretekárov a známych osobností tu vozidlá komplexne hodnotila počas testovacích jázd. ID. Buzz prekonal konkurenciu v triede rodinných vozidiel a získal ocenenie "Zlatý volant". Okrem svojej priestrannosti a variability zaujal ID. Buzz porotu aj svojou udržateľnosťou a technológiou.

Zdroj: »AUTO BILD« vydanie 45/2022 a »BILD AM SONNTAG« vydanie 46/2022.

autonis Award 2022 Jedna z najkrajších dodávok roka

Elektrizujúci dizajn: Plne elektrický ID. Buzz získal prestížne ocenenie autonis Award 2022 vo svojej triede. Čitatelia časopisu "auto motor und sport" hlasovali online o najkrajších novinkách za posledných dvanásť mesiacov. Za svojich favoritov mohli hlasovať z 92 vozidiel v jedenástich triedach. Ako najlepšia dizajnová novinka nechal ID. Buzz konkurenciu v kategórii MPV za sebou. Jeho expresívny dizajn inšpirovaný ikonickým vzhľadom prvej generácie modelu Bulli presvedčil väčšinu čitateľov. Náš dizajnérsky tím je na toto ocenenie hrdý. Ďakujeme všetkým, ktorí hlasovali za ID. Buzz!

Zdroj: »auto motor und sport«, vydanie 23/2022 a  www.auto-motor-und-sport.de

Otázky a odpovede: ID. Buzz v Community Check

Meet the Experts

Fanúšikovia z komunity ID. Buzz Home sa pýtali - a my odpovedáme: V našom filme vám naši odborníci vysvetlia, čo by ste mali vedieť o novom plne elektrickom modeli ID. Buzz. Napríklad: Aké zvláštnosti má exteriér? Ako funguje nabíjanie doma a na cestách? Alebo aký ekologický je ID. Buzz? Odpovede na tieto otázky spolu s praktickými informáciami o príslušenstve nájdete v našom filme - jednoducho si ho pozrite a staňte znalcom ID: Buzz.

Pozrieť si video

ID. Buzz: Nová dimenzia elektromobility

Ewan McGregor miluje vozidlá značky Volkswagen už od detstva

Hollywoodska hviezda Ewan McGregor miluje herectvo - a okrem toho aj autá. Od detstva je vášnivým fanúšikom značky Volkswagen. Táto vášeň pretrváva aj s novým plne elektrickým modelom ID. Buzz - s ekologickým prístupom a s úsmevom na tvári. Ako sa však tento vzťah začal? Čo má Volkswagen Beetle spoločné s jeho hereckou kariérou? A prečo si nechal elektrifikovať svoje obľúbené auto? Prečítajte si teraz vzrušujúci príbeh o Ewanovej láske k vozidlám značky Volkswagen a o tom, čo ho na modeloch ID. Buzz najviac fascinuje.

Článok

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen