Menu
Zatvoriť menu

Nový ID. Buzz Technika

Nový ID. Buzz Technika

Veľký priestor, multifunkčnosť a perspektíva: nový ID. Buzz je všestranné vozidlo, ktoré zvládne takmer všetky výzvy bežného dňa - či už cestujete súkromne alebo pracovne. Hodnoty ID. Buzz sú presvedčivé.

Maximálny dojazd WLTP7:

cca. 420 km

Doba nabíjania 5 % až80 %8:

cca. 30 min.

e-pohon: špičková technológia budúcnosti

Dynamický a vhodný na každodenné použitie: To sú vlastnosti inovatívneho e-pohonu v novom ID. Buzz. S maximálnou rýchlosťou 145 km/h zvláda takmer všetky výzvy každodenného života, od súkromných zákazníkov až po podniky. Maximálny výkon elektromotora, ktorý je mimoriadne úsporne umiestnený v zadnej časti vozidla, je 150 kW. Batéria s čistou energiou 77 kWh zabezpečí dojazd modelu ID. Buzz až 420 kilometrov3 bez nutnosti nabíjania na verejnej nabíjacej stanici. Ekologický, plne elektrický a robustný - ID. Buzz stanovuje nové štandardy v spoločnosti Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Batéria

Rýchle nabíjanie, veľký dojazd a inteligentné riešenia nabíjania: Lítium-iónová vysokonapäťová batéria v podlahe vozidla ID. Buzz ponúka čistú energetickú kapacitu 77 kWh (hrubá: 82 kWh). Bez nabíjania prejdete až približne 420 kilometrov3. Maximálny nabíjací výkon pri rýchlom nabíjaní jednosmerným prúdom (DC) je až 170 kW a nabitie batérie z 5 % na 80 % trvá približne 30 minút4. Aby bol proces nabíjania v budúcnosti ešte jednoduchší, stačí, vďaka funkcii Plug & Charge4, pripojiť nabíjací kábel a nabíjanie sa spustí. Vaše autentifikačné údaje sa pri tejto technológii uložia raz vo vozidle. Nabíjacia stanica vás potom automaticky rozpozná, čo zvyšuje vás komfort pri nabíjaní vozidla. Od roku 2022 je táto technológia čiastočne k dispozícii a prostredníctvom certifikovanej ISO normy sa bude postupne zavádzať, aby ste v budúcnosti mohli využívať čoraz viac nabíjacích staníc Plug & Charge4. Výkon pre bežné nabíjanie striedavým prúdom (AC), napríklad v domácich nabíjacích staniciach wallbox, ako je ID. Charge6, je maximálne 11 kW.

Viac informácií o vysokonapäťovej batérii

Elektromotor

Agilita a obratnosť: Inovatívny e-motor nového ID. Buzz je mimoriadne úsporne integrovaný do zadnej nápravy a poháňa ju. Maximálny výkon je 150 kW a z 0 na 100 km/h akceleruje tento model za 10,2 sekundy. To mu umožňuje bezproblémové ťahanie nákladu až do 1 000 kg prostredníctvom voliteľného ťažného zariadenia. Elektromotor vytvára z modelu ID. Buzz veľmi agilné vozidlo s maximálnym krútiacim momentom 310 NM, ktorý je okamžite k dispozícii. Okrem toho má ID. Buzz nízko položené ťažisko karosérie, pretože batéria je umiestnená hlboko dole v tzv. sendvičovej podlahe. Vďaka malému polomeru otáčania len 11,1 metra s ním môžete ľahko manévrovať aj v úzkych uličkách v centre mesta.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen