Menu
Zatvoriť menu

Nový ID. Buzz Cargo

Plne elektrický, dokonale prepracovaný a s komplexnou konektivitou.

  1. 1.

    Ospravedlňujeme sa za dočasne obmedzenú funkčnosť konfigurátora z dôvodu údržby systému. Vrátiť späť

Plne elektrický, dokonale prepracovaný a s komplexnou konektivitou.

Nový ID. Buzz Cargo

Plne elektrický, dokonale prepracovaný a s komplexnou konektivitou.

  1. 1.

    Ospravedlňujeme sa za dočasne obmedzenú funkčnosť konfigurátora z dôvodu údržby systému. Vrátiť späť

Cena od (vrátane DPH)
61.284,-
Cena od (bez DPH)
51.070,-
Max. užitočný výkon (kW)
150
kW
Max. užitočný výkon (k)
204
k
30 minútový výkon (kW)
70
kW
30 minútový výkon (k)
95
k
Spotreba
20,7
kWh/100 km
Emisie CO₂
0
g/km
Hmotnosť brzdeného prívesu
(pri 12% stúpaní)
1.000
kg
Užitočné zaťaženie do
636
kg

Maximálny dojazd WLTP7:

cca. 420 km

Doba nabíjania 5 % až 80 %8:

cca. 30 min.

ID. Buzz Cargo: nová dimenzia komerčnej mobility

Aké požiadavky má spĺňať moderná úžitková dodávka? Elektrický pohon, dostatočný batožinový priestor a zároveň vhodnosť na dlhé jazdy: toto všetko ponúka ID. Buzz Cargo. A vďaka modernej konektivite, digitálnym systémom a mnohým inteligentným funkciám, ktoré vám majú uľahčiť pracovný život, dokonca ešte o niečo viac. S inovatívnym ID. Buzz Cargo prinášame na cesty novú generáciu komerčnej mobility. Nový model ID. Buzz Cargo, ktorý bol vizuálne inšpirovaný prvým modelom Bulli, je prvá čisto elektrická dodávka od spoločnosti Volkswagen. Výsledok: výkonné a udržateľné úžitkové vozidlo, ktoré ľahko zvládne takmer všetky výzvy každodenného pracovného života.

Obratný, variabilný a priestranný: nový ID. Buzz Cargo

ID. Buzz Cargo kombinuje vysokú nosnosť s výbornou obratnosťou: jeho malý polomer otáčania len 11,09 metra sa oplatí najmä pri jazde úzkymi uličkami veľkomesta. Vďaka modernému dizajnu batožinového priestoru nadchne miestom pre dve priečne uložené europalety a veľkým objemom nákladného priestoru až 3,9 m3 1. Dostatok miesta ponúka aj dômyselná koncepcia úložného priestoru v kokpite, kde môžete prehľadne a bezpečne uložiť takmer všetko, čo potrebujete pre bežný pracovný deň - od pracovných rukavíc až po skladací meter. Vďaka výkonnému elektrickému pohonu bez problémov potiahne náklad s hmotnosťou až 1 000 kg prostredníctvom voliteľného ťažného zariadenia. ID. Buzz Cargo zvládne takmer všetky výzvy modernej komerčnej mobility.

Viac udržateľnosti pre modernú komerčnú mobilitu

Nový ID. Buzz Cargo ponúka modernú mobilitu takmer pre každú firmu - aj keď občas musíte prekonávať väčšie vzdialenosti. Dodáva sa s neutrálnou bilanciou emisií CO22 a s ID. Buzz Cargo zdoláte až 420 kilometrov3 bez dobíjania. Technológia Plug & Charge4 vám na cestách uľahčí nabíjanie na verejných nabíjacích miestach po celej Európe. Potom stačí len pripojiť nabíjací kábel a vozidlo sa nabíja. Mimochodom, vďaka elektrickému pohonu máte s modelom ID. Buzz Cargo povolený vstup do centier miest, ktoré môžu byť pre vozidlá so spaľovacími motormi obmedzené. S ID. Buzz Cargo je vaša komerčná mobilita ešte flexibilnejšia.

Technológia budúcnosti: už dnes v modeli ID. Buzz Cargo

Nový ID. Buzz Cargo vás pri každodennej práci podporuje mnohými digitálnymi funkciami a pokrokovými technológiami. Na želanie vybavený s viac ako 30 asistenčnými systémami a s dobrou viditeľnosťou vďaka voliteľným Matrix LED svetlometom: ID. Buzz Cargo ponúka vysokú úroveň komfortu a kvality. Súčasne je vždy online "always on", čo umožňuje integrovaná karta SIM. Digitálne funkcie ID. Buzz Cargo tak môžete ľahko aktualizovať. Aktualizácie "over-the-air"5 prostredníctvom služby We Connect6 uľahčujú aktualizáciu softvéru jediným stlačením tlačidla.

Great Things start with a Smile

Vyznamenaný výkon

ID. Buzz Cargo bol zvolený za "Medzinárodnú dodávku roka 2023"

Prvé ocenenie ešte pred uvedením na trh: nový ID. Buzz Cargo získal prestížne ocenenie "International Van Of The Year 2023" (IVOTY). Vozidlo, ktoré bolo vyvinuté pre transport výlučne s elektrickým pohonom na batérie, presvedčilo nezávislú porotu IVOTY zloženú z 24 medzinárodných novinárov z oblasti úžitkových vozidiel.

Carsten Intra, predseda predstavenstva značky Volkswagen Úžitkové vozidlá, prevzal ocenenie počas slávnostného večera VDA "Stars Of The Year" na veľtrhu IAA TRANSPORTATION v Hannoveri: "Veľmi sa tešíme a sme hrdí na to, že sme získali toto významné ocenenie pre ID. Buzz Cargo. Veľká vďaka patrí porote IVOTY a všetkým zamestnancom spoločnosti Volkswagen Úžitkové vozidlá, ktorí majú podiel na tom, že sa ID. Buzz Cargo stal najlepšou dodávkou vo svojej triede." Jarlath Sweeney, ktorý ako predseda poroty IVOTY odovzdal prestížne ocenenie, zablahoželal: "Nestáva sa príliš často, aby sa objavil úplne nový koncept vozidla a okamžite spôsobil na trhu taký rozruch. Gratulujeme vývojovému tímu spoločnosti Volkswagen Úžitkové vozidlá k tomuto jedinečnému vozidlu."

Zdroj: »Logistra«, vydanie 9-10/2022

ID. Buzz Cargo: čisto komerčná e-mobilita

Ewan McGregor miluje vozidlá značky Volkswagen už od detstva

Hollywoodska hviezda Ewan McGregor miluje herectvo - a okrem toho aj autá. Od detstva je vášnivým fanúšikom značky Volkswagen. Táto vášeň pretrváva aj s novým plne elektrickým modelom ID. Buzz - s ekologickým prístupom a s úsmevom na tvári. Ako sa však tento vzťah začal? Čo má Volkswagen Beetle spoločné s jeho hereckou kariérou? A prečo si nechal elektrifikovať svoje obľúbené auto? Prečítajte si teraz vzrušujúci príbeh o Ewanovej láske k vozidlám značky Volkswagen a o tom, čo ho na modeloch ID. Buzz najviac fascinuje.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen