Menu
Zatvoriť menu

Nové ID. Buzz Cargo

Nové ID. Buzz Cargo

ID. Buzz Cargo: nová dimenzia komerčnej mobility

Aké požiadavky má spĺňať moderná úžitková dodávka? Elektrický pohon, dostatočný batožinový priestor a zároveň vhodnosť na dlhé jazdy: toto všetko ponúka ID. Buzz Cargo. A vďaka modernej konektivite, digitálnym systémom a mnohým inteligentným funkciám, ktoré vám majú uľahčiť pracovný život, dokonca ešte o niečo viac. S inovatívnym ID. Buzz Cargo prinášame na cesty novú generáciu komerčnej mobility. Nový model ID. Buzz Cargo, ktorý bol vizuálne inšpirovaný prvým modelom Bulli, je prvá čisto elektrická dodávka od spoločnosti Volkswagen. Výsledok: výkonné a udržateľné úžitkové vozidlo, ktoré ľahko zvládne takmer všetky výzvy každodenného pracovného života.

max. dojazd podľa WLTP9:

cca. 420 km

Doba nabíjania 5 % až 80 %10:

cca. 30 min.

Novo prepracovaný nákladný priestor: s ktorým je ID. Buzz Cargo majstrom nákladu

Veľký nákladný priestor, kompaktné rozmery a súčasne čisto elektrický pohon: ID. Buzz Cargo je pripravený nanovo definovať komerčnú mobilitu. Vďaka modernému dizajnu nákladného priestoru nadchne miestom pre dve priečne uložené europalety. V kombinácii s veľkým objemom batožinového priestoru až 3,9 m3 1 a vysokou úžitkovou hmotnosťou 650 kg presvedčí na celej čiare. Dostatok miesta ponúka aj dômyselná koncepcia úložného priestoru v kokpite, kde môžete prehľadne a bezpečne uložiť takmer všetko, čo potrebujete pre bežný pracovný deň - od pracovných rukavíc až po skladací meter. Vďaka výkonnému elektrickému pohonu bez problémov potiahne s voliteľným ťažným zariadením náklad s hmotnosťou až 1 000 kg. Z modelu ID. Buzz sa tak stáva skutočné "ťažné zviera".

Viac udržateľnosti pre modernú komerčnú mobilitu

Nové ID. Buzz Cargo ponúka modernú mobilitu takmer pre každú firmu - aj keď občas musíte prekonávať väčšie vzdialenosti. Dodáva sa s neutrálnou bilanciou emisií CO22 a s ID. Buzz Cargo zdoláte až 420 kilometrov3 bez dobíjania. Technológia Plug & Charge4 vám na cestách uľahčí nabíjanie na verejných nabíjacích miestach po celej Európe. Potom stačí len pripojiť nabíjací kábel a vozidlo sa nabíja. Mimochodom, vďaka elektrickému pohonu máte s modelom ID. Buzz Cargo povolený vstup do centier miest, ktoré môžu byť pre vozidlá so spaľovacími motormi obmedzené. S ID. Buzz Cargo je vaša komerčná mobilita ešte flexibilnejšia.

Technológia budúcnosti: už dnes v modeli ID. Buzz Cargo

Nový ID. Buzz Cargo vás pri každodennej práci podporuje mnohými digitálnymi funkciami a pokrokovými technológiami. Na želanie vybavený s viac ako 30 asistenčnými systémami a dobrú viditeľnosť poskytuje vďaka voliteľným Matrix LED svetlometom: ID. Buzz Cargo ponúka vysokú úroveň komfortu a kvality. Súčasne je vždy online "always on", čo umožňuje integrovaná karta SIM. Digitálne funkcie ID. Buzz Cargo tak môžete ľahko aktualizovať. Aktualizácie "over-the-air"5 prostredníctvom služby We Connect6 uľahčujú aktualizáciu softvéru jediným stlačením tlačidla.

ID. Buzz Cargo: čisto komerčná e-mobilita

Nákladný priestor

Dobre premyslený: veľký priestor na malej ploche

Kompaktné rozmery, napriek tomu veľký objem nákladného priestoru a pritom čisto elektrický pohon: definujte s modelom ID. Buzz Cargo svoju komerčnú mobilitu nanovo. Vďaka modernej platforme MEB ponúka ID. Buzz Cargo maximálny ložný priestor na malej ploche: do nákladného priestoru sa zmestia dve priečne uložené europalety. Celkovo naložíte do ID. Buzz Cargo až 3,9 m3 1. Praktický prvok: pevná deliaca stena medzi kabínou vodiča a nákladným priestorom môže na želanie disponovať oknom a nakladacím otvorom. Druhé, voliteľné posuvné dvere na strane vodiča umožňujú ešte pohodlnejšie a flexibilnejšie nakladanie. okrem toho kombinuje ID. Buzz Cargo vysokú nosnosť s výbornou agilitou: malý polomer otáčania len 11,09 metra sa hodí najmä pri jazde úzkymi mestskými uličkami. Obratný, variabilný a priestranný s kompaktnými rozmermi: ID. Buzz Cargo zvládne takmer všetky výzvy modernej komerčnej mobility.

Pracovné miesto vodiča

Šikovný kokpit: dobre organizovaný pracovný deň

Dosť miesta na uloženie a nabíjanie: Optimalizované miesto pre vodiča v ID. Buzz Cargo je dokonale vybavené na každodennú prácu. Na sériovej dvojitej lavici môžu sedieť až dvaja cestujúci. V interiéri nie je použitá žiadna pravá koža. ID. Buzz tak spája udržateľnosť s používateľským komfortom. Vďaka koncepcii úložného priestoru v kokpite, ktorý bol špeciálne navrhnutý na komerčné účely, máte na cestách všetko perfektne zorganizované. Či už ide o pracovné rukavice, dodací list alebo skladací meter, fľašu s vodou, pohár na kávu alebo obedár: takmer na všetko sa tu nájde miesto a vhodný úložný priestor, napríklad vo veľkom otvorenom úložnom priestore v hornej časti palubnej dosky alebo v uzamykateľnej odkladacej schránke. Okrem vhodnej priehradky na smartfón, v ktorej ho možno v prípade potreby indukčne nabíjať, ponúka ID. Buzz Cargo aj množstvo voliteľných portov USB-C, prostredníctvom ktorých môžete nabíjať ďalšie zariadenia.

ID. Buzz Cargo Box

Mobilný úložný priestor na cesty: kancelária vždy s vami

Jednoduché udržiavanie poriadku: voliteľné ID. Buzz Cargo Box je praktický prvok vo futuristickom dizajne pre voliteľne dostupné samostatné sedadlá v kabíne vodiča. Vďaka tomu môžete rýchlo a efektívne uložiť dôležité veci bežného pracovného dňa šikovne medzi sedadlo vodiča a spolujazdca. Tento funkčný odnímateľný úložný box ponúka priestor nielen na fľaše s nápojmi, poháre na kávu alebo perá. Dodatočne disponuje priestrannou hornou priehradkou, do ktorej možno uložiť malé až stredne veľké notebooky, spisy, zakladače a podobne. Takto máte svoju kanceláriu vždy po ruke. Mobilný a flexibilný: ID. Buzz Cargo Box ponúka šikovné využitie priestoru na cestách.

Infotainment

Pohodlnejšie ako kedykoľvek predtým: nová digitálna mobilita

Digitálny kokpit, pripojenie na internet a mobilné online služby - ID. Buzz Cargo vám uľahčí každodennú prácu vďaka najmodernejšej technológii. Pomocou voliteľnej funkcie App-Connect môžete na želanie pohodlne prenášať hudbu, audioknihy alebo správy zo svojho smartfónu na 25,4 cm (10-palcový) dotykový farebný displej infotainment systému, ktorý môžete používať na ovládanie mnohých funkcií, napríklad rádia DAB+. Okrem vhodnej priehradky na smartfón, v ktorej ho možno prípadne indukčne nabíjať, ponúka ID. Buzz Cargo množstvo voliteľných portov USB-C, prostredníctvom ktorých môžete nabíjať ďalšie zariadenia.

Dizajn svetiel

Revolučné osvetlenie, ktoré s vami komunikuje

Veľký podiel na atraktívnom vzhľade ID. Buzz má predovšetkým moderný dizajn svetiel. Hneď ako sa s kľúčom priblížite k vozidlu, ktoré disponuje voliteľným systémom Keyless Advanced, sa jeho voliteľné Matrix LED svetlomety elektricky pohybujú zdola nahor a rozsvietia sa - na privítanie na vás priateľsky "žmurkne". Vďaka funkcii "Coming- & Leaving-Home" vnáša ID. Buzz Cargo svetlo do tmy: keď chcete nastúpiť do vozidla alebo z neho vystúpiť, svetlomety a svetelná projekcia osvetlia cestu. Inovatívna technológia svetiel ID. Buzz Cargo pravidelne prináša do bežného života výnimočné funkcie.

Plné pripojenie: konektivita & technológie

Aktualizácie "Over-the-air"

Aktualizácie zvyšujú funkčnosť digitálnych systémov vo vašom ID. Buzz Cargo. Tie sa dajú pravidelne aktualizovať a optimalizovať vďaka aktualizáciám "over-the-air"5 prostredníctvom služieb We Connect6 - bez potreby návštevy servisu. Je to jednoduché: aktualizácie "over-the-air"5 sa sťahujú počas jazdy na pozadí prostredníctvom mobilného prístupu vášho ID. Buzz Cargo. Hneď ako je aktualizácia k dispozícii, zobrazí sa v infotainment systéme notifikácia a bude vás viesť jednotlivými krokmi až po inštaláciu. V čase, kedy je váš ID. Buzz Cargo zaparkovaný - napríklad cez noc - prebehne plná inštalácia a vy si aktualizované a vylepšené funkcie užijete už po ďalšom naštartovaní vozidla. Vďaka tomu bude váš ID. Buzz Cargo vybavený najaktuálnejšou verziou systémov a výhody našich najmodernejších digitálnych funkcií môžete využívať aj po zakúpení vozidla.

Car2X

Vozidlá, ktoré navzájom komunikujú v cestnej premávke, môžu znížiť riziko vytvorenia dopravnej zápchy a upozorniť na lokálne nebezpečné miesta. Technológia Car2X mnohonásobne rozširuje rádius senzorov vozidla tým, že do výpočtu celkovej aktuálnej situácie zahŕňa aj informácie od ostatných účastníkov cestnej premávky a infraštruktúry. Pomocou inteligentného softvéru a elektroniky možno bezpečnosť posunúť na novú, vyššiu úroveň. Jedným z príkladov je služba "Local Alerts" (lokálne varovania). ID. modely komunikujú medzi sebou napríklad v okruhu 800 metrov a v priebehu milisekúnd. Vďaka veľkému počtu senzorov rozpoznávajú eleltromobily potenciálne nebezpečenstvo včas a automaticky varujú ostatných účastníkov cestnej premávky v okolí prostredníctvom signálu WiFi.

Asistenčné systémy

S viac ako 30 voliteľnými asistenčnými systémami a schopnosťou komunikovať s inými vozidlami je ID. Buzz už dnes pripravený na mobilitu budúcnosti. Ponuka inteligentných asistenčných systémov sa v úžitkovom vozidle značky Volkswagen prvýkrát rozširuje od automatického za- a vychádzania cez lokálne varovania a upozornenia na nebezpečenstvo (Car2X) až po najnovšiu verziu voliteľného systému "Travel Assist s kolektívnymi údajmi"7. Tento systém dokáže udržiavať vozidlo v jazdnom pruhu, odstup od vozidla pred vami a nastavenú maximálnu rýchlosť7. Systém okrem iného využíva adaptívne vedenie vozidla v jazdnom pruhu. To aktívne udržuje vozidlo v strede jazdného pruhu. "Travel Assist s kolektívnymi údajmi" sa pritom prispôsobuje vášmu štýlu jazdy a dokáže vozidlo viesť namiesto presne v strede aj viac vľavo alebo viac vpravo v jazdnom pruhu.7 Okrem toho vás systém "Travel Assist s kolektívnymi údajmi" pri jazde na diaľnici, na želanie, aktívne podporuje pri zmene jazdného pruhu.7 V prípade, že sú k dispozícii tzv. kolektívne dáta, teda jazdné údaje viacerých vozidiel vo vašom okolí, stačí systému Travel Assist rozoznať len jednu líniu jazdného pruhu - napríklad na vidieckych cestách bez vyznačenia stredovej čiary.7 "Travel Assist s kolektívnymi údajmi" okrem toho disponuje prediktívnou reguláciou rýchlosti a asistenciou v zákrutách. Rýchlosť vozidla sa pritom dá prispôsobiť platným obmedzeniam rýchlosti a priebehu trasy (zákruty, kruhové objazdy a pod.)7 Voliteľné IQ. Light - Matrix LED svetlomety reagujú aj predvídavo. V kombinácii s dynamickou reguláciou diaľkových svetiel "Dynamic Light Assist" sa pri jazde v noci dynamicky zapínajú a vypínajú skôr, ako to urobíte vy3. Systém ID. Light vám v kombinácii s voliteľným navigačným systémom pomáha prechádzať premávkou ešte uvoľnenejšie tým, že pokyny z infotainment a asistenčného systému prekladá do zrozumiteľných svetelných signálov. Inovatívne a s plným pripojením: S modelom ID. Buzz sa do cieľa dostanete pohodlnejšie.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen